1

Zaklínač 3: Srdce z kamene – Hlavní úkol: Sezame, otevři se!

 1. Zkušenosti po rozmluvě s Vimmem v dražební síni.
 2. Zkušenosti, když povíte hraběnce Mignole o Vesemirovi.
 3. Zkušenosti, až 200 korun (Vivaldi si bere podíl 10% z celkové částky) a karta Gaunter O´Dimm, když porazíte Hilberta v gwintu.
 4. Zkušenosti, když označíte správný obraz pro Jaromíra.
 5. Zkušenosti po rozmluvě s cizincem, který vás odchytí před aukční síní.
 6. Zkušenosti po rozmluvě s cizincem v příbytku bylinkáře u Oxenfurtu.
 7. Zkušenosti za odražení útoku stráží.
 8. Zkušenosti za získání domu Maxmiliána Borsodiho.
 9. Zkušenosti jakmile se dostanete pryč z trezoru.
 10. Zkušenosti za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do Oxenfurtu, v severní části zamiřte k dražební síni a promluvte si se strážnými. Pokuste se s nimi domluvit na vstupu, ale budou neoblomní a tak přijde velmi vhod, že se na scéně objeví starý známý Vimme Vivaldi a s jeho pomocí se dostanete dovnitř. Tam si s ním promluvte a řekněte mu, že si potřebujete promluvit s Horstem Borsodim, což podle všeho nebude tak snadné. Zamiřte do 2. patra a Vimme vám představí některé ze svých přátel. Nejprve si promluvte s hraběnkou Mignole, která prodává kromě jiného nákresy školy zmije a zadá vám malý úkol a to najít její ztracenou náušnici.

20160114232015 20160114232306

Vydejte se tedy na balkón, kde použijte své smysly a najdete pouze rozlité víno. Nato se objeví hraběnka a zjistíte, že její úmysl byl úplně jiný. Až se vás zeptá na Vesemira, tak jí řekněte, že zemřel a pokračujte zpět za druhým Vivaldiho přítelem, kterým je Hilbert. Toho můžete mimo jiné porazit v gwintu a získat unikátní kartu Gaunter O´Dimm. Poté se vydejte za Jaromírem a ten vám dá úkol, abyste mu řekli, který z obrazů patří malíři van der Knoobovi. Ukažte na podobiznu kupce a následně si vás Jaromír odvede stranou a dá vám tip na obraz van Rogha.

20160114234003 20160116073008

Během dražby následně můžete vydražit předměty: Soška hraběte Romillyho, plátno malíře van Rogha Hvězdná noc nad Pontarem a magistrovy brýle (pokud je vydražíte všechny, tak si odemknete trofej, achievement s názvem Shopaholic). Následně se objeví Horst, který vás nechá z aukční síně vyhodit po krátkém rozhovoru a venku budete muset zlikvidovat jeho stráže. Následně se na scéně objeví záhadný cizinec a řekne vám, že je váš nový parťák… pokud se tedy chcete dostat k domu Maxe Borsodiho. Podle jeho rady si to namiřte do bylinkářovi chalupy u Oxenfurtu, kde narazíte na vojáky a tak je do jednoho zabijte.

20160116073446 20160116073959

Poté si promluvte s bylinkářem, požádejte ho o výtažek z řebříčku a budete vpuštěni do podzemní části, kde opět narazíte na onoho cizince. Vyslechněte si jeho plán loupeže, souhlaste s loupeží a následně se ho přeptejte na kandidáty na členy vaší party a také to, co myslel oslabením hlídek (odemkne vám to recept očistná směs). Tím aktivujete další 3 hlavní úkoly s podtituly Zaklínačské koření, Kasař a Nepovolené vloupání, které nejprve dokončete a pak se vraťte za cizincem do chatrče bylinkáře u Oxenfurtu. Promluvte si s ostatními, zjistěte podrobnosti plánu a společně se vydejte k místu loupeže. Po několika animacích se ocitnete v dražební síni a budete moci sejít o dvě podlaží níž, kde na vás zaútočí hlídka. Tu musíte porazit, což stejně povede k nevyhnutelnému a tím je vyvolání poplachu.

20160116075241 20160116075741

Pokuste se vyjednávat s redanskými vojáky, dvakrát jim řekněte, aby odstoupili od kasáren a oni vtrhnou dovnitř, protože jim nedáte jinou možnost. Zbavte se jich a pokračujte dolů do trezoru, kde si naberte věci dle libosti a pokračujte až do části s Horstem Borsodim. Zůstaňte na straně s Evaldem, následně porazte Horsta i Redanské a zjistíte, že vás Evald podvedl. Buď ho můžete zabít, nebo to vyřešit mírumilovně, protože on chce obsah uvnitř domu a vy zase schránku. Až ji získáte, tak proběhněte tajnou chodbou ven a tam se od ostatních odtrhnete. Nakonec jen zamiřte do nedaleké hospody U Alchymisty a předejte Maxmiliánův dům Olgierdovi.

20160116075938 20160116080529

xDante1986

One Comment

 1. Tu sa da najst nakres na Jedovaty Zmiji Ocelovy mec (Level 39) – v Trezore, ked ziskate Borsordiho dom, je truhla vlavo od stolike, kde ten Borsordiho dom bol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..