0

Zaklínač 3: Srdce z kamene – Hlavní úkol: Večírek mrtvého muže

  1. Zkušenosti po rozmluvě se Shani.
  2. Zkušenosti až se rozhodnete s Vladimírem opustit hrobku.
  3. Zkušenosti poté, co se objevíte na svatbě a Shani se vás rozhodne představit.
  4. Zkušenosti po rozmluvě se Zrcadelníkem.
  5. Zkušenosti za to, když dokončíte zábavu s vylovením střevíce.
  6. Zkušenosti za to, že naženete prasata do ohrady.
  7. Zkušenosti za poražení bratrů mladé ženy, kterou se Vladimír pokusí svézt.
  8. Zkušenosti až vaše tělo opustí Vladimír.
  9. Zkušenosti za dokončení úkolu.

Úkol: Přemístěte se do Oxenfurtu, zamiřte do léčebny Shani a vyběhněte do 2. podlaží, kde se kromě jiného setkáte s redanskými vojáky. Až jim Shani vytvoří protilátku, tak ji požádejte o pomoc a vysvětlete ji celou situaci. Ona vám přislíbí, že kadidlo přinese k hrobce a společně se setkáte přímo na místě. Opusťte tedy léčebnu, zamiřte k sídlu severovýchodně od Oxenfurtu a tam se potkáte se Shani, která plete věnec na svatbu.

20160113223647 20160113224004

Zeptejte se jí na čí svatbu a přislibte ji, že ji doprovodíte. Pokračujte k samotné hrobce, do které vstoupíte sami a Shani zůstane venku. V hlavní části hrobky zabijte několik přízraků a prozkoumejte jednotlivé hroby. Měli byste narazit na jeden, který má u sebe šavli a právě ten patří mrtvému Vladimírovi. Nastavte si kadidelnici pomocí L1 (LB), postupně navštivte jednotlivé části hrobky a pomocí R1 (RB) ji použijte, čímž provoníte jednotlivé části hrobky. Následně porazte duchy z von Everecova rodu a pak si promluvte s Vladimírem, který se vám zjeví. Po krátké rozmluvě vám nezbude nic jiného než ho vpustit do svého těla a po rozmluvě se Shani s vydáte na svatební hostinu. Tam se Vladímir oblékne do róby u jednoho z domů a oholí se, načež se konečně objeví u Shani.

20160113225950 20160113232441

Představte se novomanželům a využijte některé ze spousty možností, jak se na svatbě pobavit, přičemž si například můžete zahrát gwint nebo najít polykače ohňů, který utekl před psem. Nakonec se Shani a Vladimir vydají si zatancovat a na scéně se na krátkou chvíli objeví i Zrcadelník, za kterým se vydejte a promluvte si s ním. Nakonec už jen využijte některou ze zábav na svatbě a Shani se s Vladímirem vsadí, že nedokáže sbalit ženu, kterou mu Shani vybere. Až se tak stane, tak se s ní pobavte a na scéně se objeví její bratři, které porazte v souboji. Potom se jen vraťte do stodoly, nechte Shani zúčastnit se čepení a po dalších událostech se Vladimír chtě, nechtě vrátí do své hrobky a vy dokončíte daný úkol tím, že se vydáte za Olgierdem do Oxenfurtu a oznámíte mu splnění úkolu.

20160113235247 20160114003357

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..