4

Zaklínač 3: Srdce z kamene – Vedlejší úkoly

V této části najdete rozdělovník vedlejších úkolů k datadisku Srdce z kamene (Hearts of stone), přičemž jsou všechny seřazeny podle doporučené úrovně.

Název úkolu Lv Název úkolu Lv
Beze stopy 32 Rychlý jako západní vítr 32
Slovotepectví: Počáteční náklady 32 Slovotepectví: Za kvalitu se platí 32
Půlnoční prozření 33 Růže v rudém poli 33
Vášnivý sběratel 34

xDante1986

4 Comments

  1. Mám problém s otazníkem (Hlídaný poklad) poblíž Lukotín. Hlídá ho elementál který nemá žádné životy a odejít ani načíst hru nepomůže. Je to můj poslení otazník který mi chybí. Má někdo stejný problém?

  2. Ahoj, delal nekdo ukol pro kupce z ofieru? Je to v srdce z kamene, kdy se potka kupec z daleka a pro nej se hleda poklad, je to v ukolech honba za pokladem a jmenuje se “z dalekeho ofieru” zasekl.jsem se ve skrysi zbojniku kterou mam prohledat a nic se nedeje… diky moc

  3. V truhle v tej skrysi musis zobrat prvy z nakresov a uloha sa ti zaktualizuje ked nie tak je to zabugovane…cela hra je dod.bana tymto sposobom tak sa necudujem keby mam pravdu …hratelnost a zabugovanost je velice spatna v tejto hre..polaci by sa mali este ucit programovat

  4. Tak tedy dovolím si oponovat. Já měl za dvakrát dohranou hru jen dva bugy, jeden byl v podstatě zásek, kdy jsem lezl, kam jsem neměl a druhý byl to, že se mi nějakého vendora nezobrazila interakce a nešlo s ním promluvit. Stačilo hru načíst znovu a frčelo se dál.
    Moje zkušenost je taková, že to co jsem zprvu považoval za bug, bylo jen nedostatečné hledání (některé bedny a indicie jsou opravdu pěkně schované).
    Toť můj názor. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..