0

Silent Hill: Návod – Část 4: Centrum města, Iluzorní centrum Silent Hillu a Kanalizace

Centrum města

Utíkejte na roh Koontz a Simmons street, pokračujte na sever a držte se podél pravé strany vozovky. Po chvíli putování najdete na severu města antikvariát. Vstupte dovnitř, odsuňte skříň a protáhněte se tajným  průchodem do místnosti se svatyní. Ze stěny seberte sekyrku, pokuste se opustit místnost a shlédněte animaci. Po následném probuzení utíkejte vstříc iluzorní verzi města.

001 004

Iluzorní centrum Silent Hillu

Vyběhněte na ulici, dejte se doleva a držte se levé strany. Po chvíli narazíte na díru v plotě, kterou se dostanete do budovy. Zamiřte po eskalátorech nahoru, dejte se doprava (z vašeho pohledu) a pak znovu doprava. Proběhněte kolem lavičky a nakonec se zřítíte dolů. Několika ranami z brokovnice se zbavte dalšího bosse (Large Worm), seberte loveckou pušku z rozbité vitríny a vyběhněte ven.

001 004

Poničeným městem se vraťte zpět do nemocnice, promluvte si s Lisou a zase ji opusťte. Hned jak projdete nemocniční bránou, tak utíkejte rovně a po schodišti vyběhněte na střechu, kde vás čeká souboj s další fází Large Worma. S ničím se nezdržujte, vezměte si do ruky brokovnice a začněte do něj střílet hlava nehlava. Po několika ranách padne k zemi a vy můžete pokračovat dál.

007 009

Kanalizace

Seběhněte ze střechy dolů na ulici, vraťte se zpět do Old Silent Hillu a budete automaticky přesunuti ke vchodu do kanalizace. Prozkoumejte zámek klece, rozstřelte ho a po žebříku slezte dolů do kanalizace. Utíkejte na konec prvního tunelu, dejte se doleva a držte se levé zdi. Až zajdete za roh, přejděte na druhou stranu stoky (na stěně uvidíte nápis C3) a jděte vpravo. Jedinou možnou cestou doběhněte až do místnosti a ze stolu seberte mapu a ze stěny klíč.

001 004

Druhou brankou místnost opusťte, podívejte se na mapu a doběhněte k jižnímu žebříku, po kterém vylezte nahoru. Dojděte na rozcestí, podle mapy se dejte východní cestou a na konci zahněte doprava. Na dalším rozcestí se dejte znova doprava a dojděte na konec západní chodby, kde najdete tratoliště krve (při pohledu z vrchu ho lze špatně vidět). Prozkoumejte ho, seberte klíč a zbavte se havěti, která vás napadne. Nakonec už jen doběhněte na východní chodby, klíčem si odemkněte dveře a po žebříku vylezte na povrch.

006 007

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..