0

Silent Hill: Návod – Část 6: Nicota

Nicota

Po zhlédnutí animace projděte dveřmi, doběhněte k výtahu a nastupte do něj. Pro nynější lokace nemáme bohužel mapu a tak si budeme muset udělat označení. Vždy při vstupu do nové chodby označte všechny místnosti proti směru hodinových ručiček písmenem a číslem. První chodbu si tedy označte jako A1-A8. Projděte dveřmi A6, seběhněte po schodech dolů a v místnosti na konci si vezměte šroubovák a kombinačky. Vraťte se do původní chodby, vstupte do A8 a kombinačky použijte na potrubí. Získáte Ophielův klíč, kterým můžete odemknout dveře A5 a vstoupit do druhé chodby. Zde si označte místnosti B1-B8, přičemž dveře, kterými jste prošli, ponecháme bez označení.

001 003

V B7 nastavte na panelech zleva doprava čísla 6,4 a 8, seberte kámen času a utíkejte ke dveřím B2. Na panelu zadejte slovo ALERT, v poslední místnosti seberte amulet Solomona a jděte nazpět. Po shlédnutí animace se vraťte do první chodby a zamiřte do A3. Do hodin vložte kámen času, vezměte klíč a vydejte se do A7. Vyjeďte výtahem do 2. patra (označení místností C1-6), v C4 seberte Crest of Mercury a prsten Ring of Contract a projděte dveřmi C2 do čtvrté chodby (D1-8). V D1 seberte ze stolku fotoaparát, vraťte se k výtahu a vyjeďte do 3. patra. Vyfoťte levý obraz, symboly zadejte na dveřích po vaší levici a v místnosti za nimi si vezměte klíč od klece.

004 007

Vraťte se do čtvrté chodby, otevřete si dveře D6 a jimi se dostanete do první chodby, které byly z opačné strany uzamčeny. Zamiřte do A1 a z klece vytáhněte Key of Phaleg, kterým odemknete dveře A2. Dostanete se do páté chodby, kde si místnosti označte E1-6. V E1 nejprve použijte na skříňku prsten, čímž spojíte řetěz, pak vytáhněte Melchiorovu dýku a opusťte místnost. V E2 roztrhněte sáček s bonbóny, seberte Key of Bethor a přes chodbu pokračujte do místnosti E5 pro znamení Ankh. Za dveřmi E6 a vypněte generátor, zamiřte zpět do první chodby a z ní dveřmi A4 do čtvrté chodby. V D2 odmontujte pomocí šroubováku destičku na zdi, seberte klíč a s ním otevřete dveře E3.

009 010

Po animaci seberte disk a v místnosti E4 zasaďte do dveří všechny předměty (Amulet of Solomon, Crest of Mercury, Ankh, Dagger of Melchior a Disk of Ouroboros). Nakonec už jen projděte dveřmi, seběhněte dolů po schodišti a bude následovat souboj s bossem (tím může být Alessa nebo démon). Na oba bosse působí stejná taktika, díky které zvládnete nepřítele bez újmy na zdraví. Vezměte si do ruky loveckou pušku, stiskněte zároveň L2+R2, čímž zamíříte přímo na bosse a vyprázdněte do něj 4-6 ran podle toho, jak jste rychlí a obratní. Poté utíkejte kolem, dokud se nevyhnete jeho útoku a celý postup opakujte, dokud nezemře. Poté už si jen vychutnejte závěrečnou animaci celé hry.

011 012

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..