Syphon Filter 2: Návod – Colorado, USA: Rocky Mountains

PS1

Hned jak budete moci ovládat padák, tak ho stočte doleva na skálu a doběhněte k jeskyni, která je označena světlicí. Uvnitř si promluvte s vojákem, sledujte ven na otevřené prostranství a vstupte do dalšího tunelu před vámi. Doběhněte k místu, kde si promluvte se dvěma vojáky a pokračujte k vodopádům. Tam si promluvte s Chancem, otočte se, utíkejte tunelem nazpět a on se za vámi zřítí. Vyběhněte tedy z tunelu ven, dejte se doprava a vytáhněte se až nahoru na skálu.

Screenshot 2016-01-27 22-59-31 Screenshot 2016-01-27 23-00-13

Doběhněte k útesu, poté zamiřte vpravo a doběhněte uličkou až k velkému skalnímu výběžku, kde zastřele trojici teroristů. Následně vylezte nahoru na vrchol této skály a použijte radiolokátor. Nyní se vraťte zpět k místu, kde jste seskočili padákem, zastřelte vojáky a u malé skály v severovýchodním rohu mapy si promluvte se zraněným vojákem, od kterého získáte C4. Potom zastřelte další teroristy, kteří seskakují s padáky, vraťte se do zavaleného tunelu a odpalte balvany. Uvolněnou cestou se dostaňte k vodopádu, přeskočte přes propast a vběhněte do tunelu naproti. Seběhněte dolů do jeskyně k checkpointu, otočte se doleva a vytáhněte se do dalšího tunelu.

Screenshot 2016-01-27 23-02-55 Screenshot 2016-01-27 23-10-44 2

Tím proběhněte na otevřené prostranství, dejte si pozor, aby vás snipeři nezasáhli do hlavy a promluvte si se dvěma vojáky u stromů. Nejprve vylezte na skálu napravo, rychle sejměte prvního snipera do hlavy a z bedny si vezměte granáty. Jeden hoďte do cesty sniperovy naproti na útesu, doběhněte k jeho mrtvole a od ní se dejte úzkou soutěskou. Po pár krocích uslyšíte vojáky volající o pomoc. Otočte se tedy, jděte se zpět na okraj útesu a postupně zlikvidujte teroristy v neprůstřelných vestách. Až budou všichni mrtví, tak se jen otočte a utíkejte na konec soutěsky.

Screenshot 2016-01-27 23-34-10 Screenshot 2016-01-27 23-34-24

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.