0

Syphon Filter 2: Návod – New York, USA: Agency Bio-Lab

Vyjděte ven z místnosti, po chodbě pokračujte pořád doprava až ke dveřím s označením A3 a projděte jimi. Kolem agenta jděte dál, vyjděte nahoru po rampě do výše položené části laboratoří a běžte vpravo. Hlavně si dejte pozor, ať nejdete přímo proti agentům, vždy se raději postavte čelem ke zdi nebo bednám a počkejte, až projdou. Oběhněte tak celou místnost, držte se pravé zdi a projděte dveřmi A1 do další chodby. Počkejte, až kolem vás projde agent směrem doleva, dejte se vpravo a hned na to zamiřte do malých dveří nalevo. V místnosti aktivujte počítač, pak druhými dveřmi vyjděte ven a projděte dveřmi A1 po vaší levici. Jděte chodbou dál, povšimněte si dveří napravo, ale pokračujte k lehátku na konci chodby a vezměte si z něj nůž.

Screenshot 2016-01-31 07-30-29 Screenshot 2016-01-31 07-32-03

Vraťte se zpět ke zmíněným dveřím, projděte jimi a nechte proběhnout dekontaminační program. Vyjděte na chodbu, zezadu podřízněte hlídače a shlédněte krátkou sekvenci. Poté se otočte, jděte k výtahu před vámi a od něj úzkou chodbičkou nalevo do místnosti, kde se zbavte dvou vědců. Následně si ze skříňky vezměte vybavení a pomocí počítače v přední části místnosti aktivujte výtah. Potom opusťte místnost, jděte doprava k zábradlí a sejměte pomocí sniperovky hlídače dole u cel. Následně pak toho napravo na ochozu, který je otočen ke dveřím a spustí se sekvence, v níž se setkáte s Ramirezem. Vyběhněte nahoru na ochoz, proběhněte kolem těla agenta, kterého jste před chvílí zabili a vstupte do dveří v zadní části. Sejděte po rampě před vámi dolů, postavte se pod kameru a pomocí ∆ ji deaktivujte.

Screenshot 2016-01-31 07-44-52 Screenshot 2016-01-31 07-50-40

Seběhněte dolů, pokračujte ke dveřím A3 a jakmile jimi projdete, tak se dejte doprava do koridoru A4, čímž se dostanete k místu, kde jste začínali tuhle misi. Utíkejte na konec chodby, na rozcestí jděte doleva a oběhněte celou místnost až ke kameře, kterou odstavte. Na chodbě se dejte doleva, zastřelte agenta, který se zde prochází a na konci rozstřelte mřížku, kterou vlezete do ventilační šachty. Protáhněte se jí na konec, slezte dolů do místnosti a vezměte si Gershona jako rukojmího. Sledujte ho, po cestě zlikvidujte pomocí Air taseru vědce, který vám vpadne do cesty a dostanete se do řídící místnosti. Jakmile si Gershon klekne, tak ho popravte a jděte k hlavnímu panelu ve tvaru L, ze kterého si stáhněte data agentury.

Screenshot 2016-01-31 07-55-21 2 Screenshot 2016-01-31 08-17-18

Potom rychle zastřelte agenta, který poběží naproti vám, rychle se schovejte před těmi ostatními a postupně je všechny zastřelte. Pak vyběhněte po rampě ke dveřím, doběhněte k rozcestí a dejte se doprava, čímž se dostanete do části s celami, kde jste se setkali s Ramirezem. Podél levé zdi doběhněte ke dveřím, proběhněte chodbou až do laboratoře s vědci a oba dva zabijte. Poté zamiřte k laboratoři nahoře na ochozu, zmáčkněte tlačítko na zdi a do místnosti vpusťte jedovatý plyn, čímž vědce zabijete. Po skončení sekvence vyběhněte po rampě ke dveřím, dostaňte se do posluchárny a sejměte vědce. Následně slezte dolů, zadními dveřmi vyběhněte na chodbu a dejte se doleva. Na konci rozstřelte mřížku ventilační šachty, vytáhněte se do ventilační šachty a tou se protáhněte do další laboratoře. Tam zastřelte posledního vědce a vstupte do dveří v zadní části místnosti.

Screenshot 2016-01-31 08-18-53 Screenshot 2016-01-31 08-34-08

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..