0

Syphon Filter 2: Návod – Siberia, Russia: Aljir Prison Break-In

Rychle vyběhněte z umývárny ven, pomocí paralyzéru sundejte strážného a jděte k rohu. Počkejte až se k vám strážná nalevo otočí zády, dejte se chodbou doprava a na konci srazte k zemi dalšího strážného. Otočte se o 180º, jděte kousek nazpět a odbočte do místnosti nalevo. Tou jen proběhněte do úzké uličky, na konci sejměte dalšího strážného a pak rychle pomocí kuše dozorkyni, než zjistí, že je Pavil mrtvý. Utíkejte chodbou kupředu, držte se podél levé strany a narazíte na dveře. Počkejte nalevo od nich a jakmile se objeví strážný, tak ho složte k zemi paralyzérem.

Screenshot 2016-01-30 23-36-15 Screenshot 2016-01-30 23-41-10

Pokračujte na ochoz, dojděte k prvnímu rohu a podívejte se za něj. Jakmile se k vám strážný otočí zády, rychle se mu za ně dostaňte a srazte ho k zemi. Potom se vydejte po ochozu dál a narazíte na početnou skupinku dozorců. Počkejte až zůstanou jen dva, odejdou trochu dál a začnou si povídat. Jděte kupředu, držte se zábradlí a až skončí, tak se spusťte na okraj ochozu. Přeručkujte doleva, vytáhněte se nahoru a pokračujte do chodby. Jděte doleva, dostaňte se za záda strážného a skolte ho k zemi. Pak zastřelte dozorkyni, která týrá trestankyni, utíkejte chodbou nazpět a odbočte do chodby nalevo. Shlédněte krátkou sekvenci, počkejte až kolem vás projdou hlídači a výtahem, ze kterého vyšli, sjeďte dolů.

Screenshot 2016-01-30 23-42-05 2 Screenshot 2016-01-30 23-49-17

Jděte kousek dopředu, protáhněte se kolem dvou strážných a dostaňte se na rozcestí. Pokračujte rovně, za rohem se dejte doleva a schovejte se přímo pod kamerou. Po chvíli kolem vás projde hlídač a vy se budete moci protáhnout bránou ke kontrolnímu stanovišti. Zde nejprve paralyzérem sundejte dozorkyni za panelem, pak přehoďte pravou páku a do místnosti vběhne hlídač. Zbavte se ho, pokračujte chodbou dál a přikrčte se u dveří nalevo. Postavte se tak, abyste viděli na ochoz a až se k vám strážný otočí zády, tak ho zlikvidujte. Nakonec už jen přeběhněte po ochozu na druhou stranu, v chodbě napravo se zbavte posledního dozorce a doběhněte do popravčí místnosti.

Screenshot 2016-01-30 23-55-13 Screenshot 2016-01-30 23-57-48

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..