0

Syphon Filter: Návod – Uzhhorod, Ukraine: Rhoemer´s Stronghold

Jděte kupředu, seskočte doleva a utíkejte kupředu. Zastřelte útočníka v okně, pak jím prolezte a v chodbě se zbavte prvního vědce. Zavolejte Markinsonovi, jděte do malé místnosti napravo a za bednami použijte antigen na dvojici testovacích subjektů. Pokračujte chodbou dál, zastřelte hlídače u elektronicky uzamčených dveří nalevo a jděte na konec uličky, které se stáčí doprava. Sestřelte dolů lustr, čímž se zbavíte vědce a teroristy a doběhněte k dalšímu rozcestí. Chodby napravo si prozatím nevšímejte a utíkejte rovně do laboratoře.

001d 003

V zadní části vylečte další subjekt, vraťte se zpět k rozcestí a pokračujte druhou cestou. Držte se podél levé stěny a jakmile budete moci odbočte do další laboratoře. Uzdravte 4. člověka, z bedny si vezměte plynové granáty a jděte zpět do chodby. Z ní už pokračujte jedinou cestou kupředu a v laboratoři na konci uvidíte trojici vědců. Vezměte si do ruky plynový granát, prohoďte jím skleněné dveře a všechny vědce odstraňte. Od jednoho z nich si vezměte přístupovou kartu, prostřílejte se zpět k velkým dveřím, které jste míjeli a stiskněte tlačítko na panelu naproti. Pak rozkopněte dveře, přelezte přes bedny a vylezte na balkón, kde najdete další tři okna.

004 006

Nejprve jděte do toho prvního, zastřelte vědce a následně zamiřte do druhého. Jděte chodbou kupředu a uvidíte vědce a vojáka. Počkejte, až budou oba pod lustrem a sestřelte ho. Poté pokračujte dál a vstupte do místnosti napravo, kde musíte vyléčit předposlední nakažený subjekt. Nyní utíkejte na konec chodby, všimněte si uzamčený napravo a sestřelte další lustr na skupinu útočníků. Od mrtvého vědce si vezměte kartu, odemkněte s ní dveře a vstupte do knihovny. Vystřílejte nepřátele, jděte do pravého zadního rohu a po bedně vylezte na ochoz. Zneškodněte další útočníky v neprůstřelných vestách, kteří se objeví, doběhněte na konec ochozu a vylezte nahoru na k oknu. Proskočte jím, přeběhněte přes lávku a na druhém konci vstupte do budovy.

007 008

Slezte po bednách dolů do laboratoře, zbavte se dvou teroristů a vylečte posledního pacienta. Poté utíkejte dál až do chodby, zlikvidujte teroristu a vědce a seberte přístupovou kartu. Nyní se prostřílejte k poslednímu vědci, pošlete ho jednou kulkou k zemi a vyběhněte nahoru do místnosti. Zde zabijte útočníky, druhou chodbou seběhněte dolů a na konci si odemkněte malé dveře. Zastřelte mnicha, vylezte oknem ven a jděte k druhému oknu. Za ním najdete v bedně granátomet M-79. Nakonec vyjděte ven na otevřené prostranství, přeběhněte po můstku na druhou stranu do budovy (musíte prolézt oknem) a použijte výtah napravo.

009 010

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..