Syphon Filter: Zbraně

PS1

Silenced 9mm

Rychlost střelby: 3
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 15/90
Info: 9mm pistol je standart pro jednotky NATO i všech 5 větví Ozbrojených sil US Army od roku 1979, kdy proběhl zkušební test MRBF (test při kterém se zjišťuje životnost zbraně vypálením určitého počtu nábojů).

.45

Rychlost střelby: 2
Poškození: 3
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 10/60
Info: Tato zbraň je poměrně silná a je vyráběna už téměř jedno století. Má skvělou palebnou sílu, která se stává smrtící zbraní v rukou profesionála.

G-18

Rychlost střelby: 5
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 33/198
Info: Díky palebné rychlosti, která dosahuje téměř 60 kulek za sekundu je tato kombinace pistole a samopalu nejničivější na světě. Jedinou její slabinou je poměrně malý zásobník, z čehož vyplývá časté přebíjení během soubojů.

BIZ-2

Rychlost střelby: 4
Poškození: 3
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 66/396
Info: Je určena pro vyslání poměrně velkého množství kulek v krátkém časovém intervalu. Zbraň je velice kompaktní a zároveň nabízí prakticky nevyčerpatelný zásobník, díky kterému můžete zabít až několik nepřátel najednou.

HK-5

Rychlost střelby: 4
Poškození: 3
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 32/192
Info: Je malá a velmi oblíbená mezi oběma stranami (vojáky i teroristy). S více než 23 různými modely se stala jednou z nejpoužívanějších zbraní na světě.

Shotgun

Rychlost střelby: 2
Poškození: 4
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 1/25
Info: Klasická brokovnice, která patří mezi stálou výbavu jednotek DEA, FBI a USSS. Velmi efektivní na krátkou vzdálenost, proto se její použití hodí do zhruba 7-8 metrů od vašeho cíle.

Combat Shotgun

Rychlost střelby: 2
Poškození: 4
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 1/30
Info: Má větší zpětný ráz, který je více než dobře vyvážen její silou a také rychlostí střelby. Díky systému, který je v ní použit je rychlejší než většina automaticky dobíjených brokovnic.

PK-102

Rychlost střelby: 4
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 30/180
Info: Varianta populárního Vokinhsilakova systému, který je jedním z nejrozšířenějších na světě. PK-102 je kompaktní, lehká, plně útočná a snadno se dá ukrýt, proto se stala velmi oblíbenou mezi teroristy.

M-16

Rychlost střelby: 4
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 30/180
Info: Zbraň s malým zpětným rázem, která je velmi lehká a přesná. Byla vyrobena americkou armádou v roce 1965 a od té doby se stala jejich hlavní zbraní.

K3G4

Rychlost střelby: 4
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 20/120
Info: Smrtící K3G4 obvykle používá náboje, které jsou potaženy teflonem a projdou tak většinami neprůstřelných vest stejně jako horký nůž máslem.

Sniper Rifle

Rychlost střelby: 2
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 10/30
Info: Sniperovka s tlumičem, která je vybavena digitálním zaměřovačem se základními optickými schopnostmi. Díky tomuto vybavení se z ní stává smrtící zbraň na větší vzdálenosti, aniž by vás nepřítel zahlédnul.

Nightvision Rifle

Rychlost střelby: 2
Poškození: 2
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 10/30
Info: Tato zbraň je velmi často využívána snipery ruské armády a vyznačuje se extrémní přesností. Tento typ je dále také vybaven nočním viděním a tlumičem, což vám umožňuje zlikvidovat cíl na dálku i během noci a bez jakéhokoliv prozrazení.

Taser

Rychlost střelby: 1
Poškození: 5
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: N/A
Info: Využívá CO2 zásobníky, které vystřelí malou šipku do těla nepřítele. Pak mu je do těla vysláno okolo 500 000 voltů skrze drát, kterým je šipka a taser propojen. Pokud nepřítele vystavíte tomuto výboji příliš dlouho, tak z něj uděláte lidskou pochodeň.

Grenade

Rychlost hodu: 1
Poškození: 5
Maximum granátů: 10
Info: Tento granát začne po dopadu vypouštět amonium v okolí 3 metrů. Po výbuchu je tento plyn zapálen vzniklou explozí, čímž spálí vše v okolí a způsobí tak velmi vážná poškození.

Gas Grenade

Rychlost hodu: 1
Poškození: 5
Maximum granátů: 10
Info: Plynové granáty se používají pro zlikvidování několika cílů naráz. Po dopadu granátu okamžitě vypouští nervový plyn Soman a ten okamžitě nepřátelé skolí k zemi. Ti pak po 15 minutách umírají, pokud jim není podán protilék.

M-79

Rychlost střelby: 1
Poškození: 5
Kapacita zásobníku/Maximum nábojů: 1/10
Info: Tento granátomet byl vyroben během války ve Vietnamu. Střílí 40mm vysoce výbušné granáty, které se roztříští na více než 300 malých fragmentů a doletí do vzdálenosti 5 metrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.