0

Silent Hill Origins: Návod – Část 1: Příjezd do Silent Hillu a nemocnice Alchemilla

Příjezd do Silent Hillu

Po krátké úvodní sekvenci, v níž poprvé spatříte malou dívku Alessu, pokračujte po hlavní cestě až k hořícímu domu a shlédněte animaci. Uvnitř vyběhněte po schodišti do 2. patra, vstupte do dveří naproti a mezi hořícími plameny doběhněte k popálené dívce. Jakmile ji budete držet v náručí, tak s ní opusťte dům a shlédněte krátkou sekvenci, v níž oba upadnete do bezvědomí. Krátce po probuzení se před vámi objeví mapa města, kterou Travis automaticky sebere z blízké informační tabule a vám nezbude nic jiného, než se vydat do místní nemocnice, která se nachází za rohem.

ULUS10285_00003 ULUS10285_00007

Nemocnice Alchemilla

Hned po vstupu do nemocnice si vezměte z nástěnky mapu a utíkejte k výtahu. Zde si nejprve promluvte s neznámým mužem a poté nastupte do výtahu. Podívejte se na panel napravo, zvolte 2. patro a jděte do hlavní chodby, kde narazíte na první monstrum – zdravotní sestřičku. Rychle seberte z lavičky nalevo kladivo, zabijte monstrum a vstupte do pokoje č. 205. Z nemocničního vozíku seberte záznamy, dotkněte se zrcadla a pokuste se opustit místnost. Spustí se animace, ve které opět uvidíte Alessu a ta zanechá na zrcadle krvavý otisk. Následně se dotkněte zrcadla a rázem budete vtaženi do iluzorního světa, ve kterém je vše jinak, než ve skutečnosti. Z nemocničního lehátka si vezměte skalpel, z poničeného vozíku plastové plíce (Plastic Lungs) a vyjděte na chodbu, kde zmizela barikáda, která vám dříve blokovala cestu.

ULUS10285_00014 ULUS10285_00015

Utíkejte do pokoje 202, vezměte si zlaté vejce a v pokoji 204 seberte dokument, který vám pomůže při řešení první hádanky (otevření zakódovaného chladicího boxu). V tomto patře už nic důležitého nenajdete a tak se vydejte ke schodišti a seběhněte o podlaží níž. Do dveří dámských toalet vložte zlaté vejce, vstupte dovnitř a seberte dokument potřebný k vyřešení hádanky. Z druhého záchodku vytáhněte játra (Plastic Liver), pak se dotkněte zrcadla a povšimněte si nápisu na dveřích druhé kabinky Amy, 31. Poté si z třetí kabinky vezměte klíč (Staff Lounge Key) a podle mapy utíkejte do příslušné místnosti. Nalevo od dveří najdete krvavý nápis Lucy, 23 a z kuchyňské linky seberte další klíč (Exam Room Key).

ULUS10285_00021 ULUS10285_00024

Nyní zamiřte do zkouškové místnosti (Exam Room), z umyvadel vytáhněte plastový žaludek (Plastic Stomach) a střeva (Plastic Intestine) a rozsviťte světelnou tabuli na rentgenové snímky, čímž zjistíte potřebné údaje o poslední ženě, Sarah, 19. Ještě předtím než odejdete, tak si povšimněte figuríny na stole a zapamatujte si tuto místnost. Se všemi potřebnými údaji zamiřte na dámské záchodky, projděte zrcadlem do iluzorního světa a utíkejte zpět do místnosti 204. Dle získané rady máte u žen upřednostnit věk před krásou a seřadit jednotlivé věky žen tak, jak jdou za sebou od té nejstarší. Tím získáte kód 312319, který naťukejte na numerické klávesnici chladicího boxu a seberte plastové srdce (Plastic Heart).

ULUS10285_00028 ULUS10285_00029

Vraťte se na dámské toalety, projděte do skutečné reality a zamiřte do Exam Room, kde vložte jednotlivé orgány do figuríny v tomto pořadí: střeva, žaludek, játra, srdce a plíce. Po vložení posledního orgánu seberte skleněné oči (Glass Eyes), na dámských toaletách opět použijte zrcadlo a vyjděte na chodbu. Utíkejte na její konec, do masky na dveřích vložte skleněné oči a projděte jimi. Potom vstupte do Exam Room, z ní pokračujte do další místnosti a zabijte monstrum, které vás tam napadne. Jakmile ho porazíte, tak si ze země seberte první malou pyramidu, která je částí Flaurosu (Future Piece), a shlédněte několik krátkých sekvencí. Po jejich skončení zamiřte do chodby mezi dámskými toaletami a konferenční místností a dveřmi na jihu konečně opusťte nemocnici.

ULUS10285_00031 ULUS10285_00032

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..