0

Silent Hill Origins: Návod – Část 2: Sanatorium Cedar Grove

Cesta k sanatoriu

Vyběhněte na ulici, zamiřte na jih k radnici a pokračujte přes Cielo Avenue k řeznictví, které najdete na rohu Low Street a Toluca Avenue. Vstupte dovnitř, zamiřte do zadní místnosti a tam uvidíte v akci budoucího bosse. Druhým východem vyjděte do malé uličky, utíkejte na východ po Toluca Avenue a doběhněte k sanatoriu, do kterého vstupte.

ULUS10285_00006 ULUS10285_00009

Sanatorium Cedar Grove

Utíkejte kupředu do velké haly, jděte k trojici dveří napravo a vstupte do jediných otevřených dveří nalevo. Ze stolku vedle dveří seberte mapu a běžte do West Solarium, kde najdete pistoli a 2 krabičky nábojů na podlaze. Přes East Solarium pokračujte k východnímu schodišti, vyběhněte o patro výš a namiřte si to do TB Ward. Vezměte si ze stroje dokument a podívejte se na kontrolní panel. Uvidíte 5 budíků, které musíte správně nastavit, abyste získali klíč uvnitř přístroje. Postupně tedy zmáčkněte 2x pravé tlačítko, 2x prostřední a 2x levé, seberte klíč (Basement Key), který z něj vypadl, a utíkejte zpět ke schodišti. Seběhněte až dolů, odemkněte si dveře a podle mapy doběhněte ke schodišti v severovýchodním rohu mapy. Vyběhněte po něm do 2. podlaží, ve Female Hydrotherapy vypusťte vanu pomocí tlačítka na stěně a ve Female Treat projděte zrcadlem do iluzorního světa.

ULUS10285_00015 ULUS10285_00019

Jděte zpět ke schodišti, seběhněte do zpřístupněného 1. podlaží a poté, co na dámských toaletách použijete zrcadlo, tak spláchněte první záchod. V místnosti Female Dorm 5 si vyzvedněte klíč (Belongings Key), opusťte ji a po hlavní chodbě doběhněte do části Lobby, kde odemkněte vstup do Patient Belongings. Uvnitř použijte zrcadlo, jděte ke dveřím a při odchodu z místnosti z nich sundejte brokovnici. Zamiřte k východnímu schodišti, seběhněte dolů do sklepa a v East Pipe Room seberte klíč od místnosti s archivy (Interview Archives Key). Zpět v Patient Belongings použijte zrcadlo pro návrat do reality, po východním schodišti vyběhněte do 2. podlaží a utíkejte rovně. Projděte dveřmi naproti vám, odemkněte dveře do archivu a skrze zrcadlo vstupte do iluzorní reality. Po západním schodišti seběhněte až dolů, chodbami utíkejte do severozápadního rohu mapy a pokračujte do 1. podlaží, kde se zastavte v Male Seclusion.

ULUS10285_00020 ULUS10285_00023

Ze židle před vámi seberte dokument, který skrývá rozluštění další hádanky, pak prozkoumejte všechny cely a vydejte se na ošetřovnu (Infirmary). Zde se podívejte se na ozdobnou skříňku s panenkami, která je vaší další hádankou. Podle získaného klíče a toho, co jste zjistili při průzkumu cel, zasuňte pilulky takto: panenka s noži světle zelená, spálená panenka modrá, pohublá panenka modrá, panenka s žiletkou červená a nakonec panenka v šatech tmavě zelená. Z přihrádky seberte klíč (Dr. Harris´s Key), utíkejte nazpět ke schodišti a seběhněte do sklepního podlaží. Proběhněte dlouhou chodbou směřující na jihovýchod, vstupte do skladu (Storage) a použijte zrcadlo, které vás vrátí zpět do běžné reality.

ULUS10285_00033 ULUS10285_00036

Po nedalekém schodišti vyběhněte do 1. podlaží, utíkejte do kanceláře doktora Harrise, kde na stole najdete artefakt Jocasta (Jocasta Artifact) a také vzkaz, který se zmiňuje o Travisově matce. Nyní utíkejte do východního křídla tohoto patra a opět vstupte na dámské toalety. Použijte zrcadlo, opusťte místnost a utíkejte rovně. Do dveří na konci chodby vložte Jocastu (Female seclusion), vstupte na samotku s označením 05 a vypořádejte se s prvním bossem ve hře, kterou je Travisova matka. Na tu použijte brokovnici, pobíhejte po místnosti a střílejte do ní, co jen to půjde. Jakmile zemře, tak si vezměte další část Flaurosu (Past Piece) a počkejte, až se Travis probudí v hale. Jižní chodbou utíkejte k hlavním dveřím, ze stolku nalevo seberte divadelní lístek (Theater Ticket) a opusťte sanatorium.

ULUS10285_00038 ULUS10285_00041

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..