Until Dawn: Jak zařídit, aby všechny postavy přežily

PS4

Jeden článek o tom, jak zařídit, aby všechny postavy zemřely se tu již objevil a teď tu máme ten druhý, který vám naopak pomůže v tom, aby přežily. Za to budete odměněni trofejemi They All Live a také Four Daughters of Darkness a The Quicker Man.

Epizoda 4

 • Až bude Jessica unesena, tak se za ní Mike vydá. V tu chvíli budete muset využít každou zkratku a správně zmáčknout tlačítka během QTE scén. Pokud to uděláte správně, tak bude živá, až se s ní utrhne výtah.

Epizoda 6

 • Na začátku kapitoly se vyhněte jelenům a v žádném případě na ně neútočte. Pokud byste se spletli, tak následně správně namačkejte tlačítka během QTE.
 • Až spadne věž s Mattem a Emily, tak budete mít možnost Emily zachránit. Nepokoušejte se o to a rovnou skočte do bezpečí. Pokud byste se totiž pokusili zachránit Emily dvakrát, tak to povede v Mattovu smrt.
 • Až budou Chris a Ashley uvězněni v křeslech, tak vezměte zbraň a vystřelte buď na Chrise nebo nedělejte nic. Toto rozhodnutí má vliv na dění v 8. epizodě.

Epizoda 8

 • Až budete hrát za Emily v dolech, tak  úspěšně utečte Wendigovi, který vás nakonec kousne, ale i tak přežijete.
 • Později se s celou skupinou dostanete do části, kde zjistí, že je Emily pokousaná a Mike se může rozhodnout jestli ji nechá v útočišti nebo ji zastřelí. Nechte ji naživu a kromě toho, že zařídíte její přežití se vám odemkne i trofej Let eM In.
 • Chris se společně s cizincem vydá za Joshem, kterého předtím uvázali v kůlně, a cizinec přitom zemře. Úspěšně utečte před Wendigem a dostanete se až k domu, do kterého vás Ashley vpustí, pokud jste na ni v epizodě 6 nevystřelili.

Epizoda 9

 • Až budete hrát za Ashley a dostanete se do kanalizace, tak se budete moci vydat za hlasem Jessicy, který uslyšíte. To musíte udělat v případě, že chcete posbírat všechny collectibles. Až to uděláte, tak v žádném případě nesmíte otevřít padací dveře, protože jinak na vás zaútočí Wendigo a Ashley by zemřela.

Epizoda 10

 • Jakmile budete hrát za Sam a bude vás v jeskyních doprovázet Mike, tak seskočte do vody a zamiřte doleva k vodnímu kolu. Nalevo od něj vyskočte nahoru na pevnou zem a objevíte deník, který patřil Hannah. To je důležité k tomu, aby přežil Josh.
 • Až budete hrát s Mattem, tak se setkáte s Jessicou a společně budete pokračovat dál. Pokaždé zvolte možnost Hide, abyste se schovali a zmáčkněte správně tlačítka během každé QTE sekvence.
 • Jakmile se Sam dorazíte do sídla Washingtonů, tak zvládněte všechny QTE a až Mike bude potřebovat pomoc, tak ho zachraňte. Následně využijte možnost Hide, schovejte se a jakmile Mike i s ostatními sídlo opustí, tak i Sam může utéct a odpálit sídlo do povětří.

5 thoughts on “Until Dawn: Jak zařídit, aby všechny postavy přežily

 1. Moment,tu mi to neni trosku jasne. SPOILER: V epizode 4 sa musim rozhodnut,ci zachranim Ashley alebo Josha….ako sa mam rozhodnut,aby nikto nezomrel???

  1. Taurus 🙂 řiď se tím, co je napsáno a věř mi chybu neuděláš… jestli chceš prozradím ti co a jak…ale je to v podstatě MEGA spojler, tak bych nerad dopředu říkal…. 🙂 v tomhle případě to rozhodnutí nemá vliv……

 2. Ahoj mám menší dotaz týká se to DLC ve hře until dawn jak ho mohu aktivovat ? Hru jsem si objednal z e-shopu a žádnš kód tam není .jde o 2 kapitolu kde jde Matt s Emily hledat ztracené zavazadlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..