1

Until Dawn: Jak zařídit, aby všechny postavy zemřely

Pokud se vám podaří, aby všechny postavy umřely, tak odemknete trofej This Is THE End. Výhodou je, že když dohrajete hru, tak vám stačí začít hrát od 6. kapitoly a “správně” se rozhodnout v určitých momentech, abyste nechali všechny zemřít.

Epizoda 6

  • Hned na začátku této epizody budete na útesu a před vámi bude stádo jelenů. Zaútočte na ně, následně pokazte QTE a Matt zemře při pádu z útesu.
  • Pokud byste to poprvé nezvládli, tak později se s vámi zřítí Fire Tower a vy budete moci zachránit Emily. Pokuste se ji dvakrát zachránit a Matt spadne níže do dolu, kde ho zabije Wendigo.
  • Na konci kapitoly budou Chris a Ashley uvězněni v křeslech a Chris se bude muset rozhodnout jestli zastřelí sebe nebo Ashley. Pokuste se zastřelit Ashley, což bude mít dopad na pozdější hru a povede to v Chrisovu smrt. Díky tomu později získáte i další trofej s názvem Fatal Grudge.

Epizoda 8

  • Poté, co bude Emily kousnuta Wendigem se dostanete do podzemí, kde ostatní členové zjistí, že byla pokousána. S Mikem se rozhodněte, že ji zastřelíte a kromě jiného odemknete i trofej The Exorcism of Emily.
  • Až zemře Stranger, tak bude Chris nucen utíkat před Wendigem. Utečte až k domu a tam se bude Chris dobývat dovnitř, kde mu Ashley neotevře, protože jste se ji předtím pokusili zastřelit a Matt tak zemře. Díky tomu navíc odemknete i trofej Ashley Snaps.

Epizoda 9

  • Až slezete dolů do kanálu, tak bude Ashley oddělena od ostatních a uslyší hlas Jessicy. Vydejte se prozkoumat hlas a dostanete se do nové chodby, kde objevíte padací dveře. Otevřete je a na Ashley zaútočí Wendigo, který ji zabije. Zároveň se vám odemkne trofej You Let The Wrong One In!.

Epizoda 10

  • Až budete hrát za Sam a seskočíte do jezera, tak rovnou zamiřte na druhou stranu a  nechoďte do části nalevo od vodního kola, kde se skrývá deník, co patřil Hannah. Pokud ho totiž nevezmete, tak až budete hrát  za Joshe a skončíte ve vodě, tak zemře.
  • Jakmile budete hrát za Jessicu v dolech, tak se dostaňte k místu, kde se můžete rozhodnout jestli před Wendigem utečete nebo se schováte. Nedělejte vůbec nic a Jess zemře.
  • Úplně na konci hry budete v domě jen vy a Mike. Až budete ovládat Sam, tak pokazte každou QTE sekvenci a nechte ji zemřít. Následně se pak i Mike obětuje a zabije se společně s Wendigy, kteří jsou v domě.

xDante1986

One Comment

  1. Ak sa Vám Stane ze Matt prezije celu 6epizodu, tak nevadi. v 10epizode ked sa stretnete s Jess a budete utekat pred wendigo a mozte sa rozhodnut ci utekat alebo sa schovat, tak nerobte nic a wendigo zabuje aj Jess aj Matta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..