0

Medievil Resurrection: Návod – Část 1: Dan´s Crypt, The Graveyard a Cemetery Hill

Dan´s Crypt

Seběhněte dolů do hlavní haly, nalevo si vezměte lahvičku se životem a napravo pak dřevěný meč. Vydejte se skrz místnost napravo do chodby a přeskočte lávovou řeku. Vezměte si časovou runu a zlaťáky, vraťte se do hlavní haly a runu vložte do ruky vedle branky. Jakmile se branka otevře, tak vyběhněte po schodech nahoru a ukončete level.

002 005

The Graveyard

Seběhněte po cestě dolů, utíkejte rovně a z hrobky si vezměte krátký meč. Vraťte se zpět na cestu, dejte se doleva a zabijte zombíky. Proběhněte otevřenou brankou a doběhněte k dvojici dřevěných můstků. Nejprve se vydejte přes ten napravo, seberte zemskou runu a následně po tom nalevo. Doběhněte k bráně, kde vložte do pařátu právě získanou runu a za mostem si vezměte palcát. Jděte zpět a po cestě dál doleva, podél řeky. U velkého balvanu si vezměte do ruky palcát, rozbijte ho s ním a doběhněte na otevřené prostranství se sochou anděla.

002 005

Dvakrát do ní bouchněte, vezměte si z otevřeného výklenku kalich a znovu dvakrát udeřte do anděla. Nově zpřístupněnou cestou zamiřte dál, rozbijte balvan a utíkejte kupředu. Přeběhněte přes malý můstek, z bedny si vezměte bronzový štít a zamiřte dozadu ke dveřím s hlavou démona. Napravo od nich seberte měsíční runu, utíkejte zpět na rozcestí, kde jste rozbili balvan a vydejte se doleva. Zamčenou bránu otevřete pomocí runy a doběhněte k rozbořenému mostu, za kterým se nachází konec kola.

008 010

Cemetery Hill

Přeběhněte přes kamenný můstek, toho nalevo si prozatím nevšímejte a doběhněte až k velkému balvanu. Rozbijte ho pomocí palcátu, doběhněte na konec cesty a vstupte do budovy. Jedinými dveřmi jděte dál, zapalte palcát v hořícím plameni a vraťte se do předchozí části. Zde nejprve rozbijte knihovnu, pak přehoďte úderem páku a otevře se brána nalevo. Rychle vsupte do další části a zapalte podstavec uprostřed místnosti. Z výklenků seberte lopatu a měsíční runu, vyběhněte po schodech nahoru na dřevěnou lávku a seberte talisman čarodějnic.

001 003

Potom seskočte dolů, vraťte se ke kamennému mostu, který jste dříve míjeli a doběhněte až k bráně. Vložte do ruky runu, pokračujte k řece a proběhněte mezi stromy nalevo. V malé jeskyni si vezměte kalich a doplnění zdraví a podél řeky zamiřte k dřevěnému mostu, který vás dovede na druhou stranu ke kopci. Pomalu začněte stoupat, vyhýbejte se valícím se balvanům a nahoře vstupte do mauzolea.

004 007

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..