0

Medievil Resurrection: Návod – Část 3: Gallowmere Plains, Welcome To The Sleeping Village a Inside The Asylum

Gallowmere Plains

Tohle není přímo samostatný level, ale taková křižovatka, ze které můžete na mapce rovnou pokračovat dál. Můžete zde najíte Undead Carnival, dále také levný obchod gargoyl a Lazy Farm. Undead Carnival se nachází za pravými dveřmi od místa, kde jste začínali a můžete si tam zahrát 6 miniher, přičemž za každou dokončenou získáte karnevalový žeton.

001 002

Postupně tedy projděte všemi hrami, získejte 6 žetonů a vraťte se do hlavní části Gallowmere Plains. Nyní se vydejte do Lazy Farm, vyhrajte další 2 žetony ve dvou nových minihrách. Jakmile budete mít všech 8 žetonů, tak utíkejte do obchodu gargoyl uprostřed planin a dostanete novou zbraň – Woden´s Brand. Nakonec už si jen nakupte vybavení dle vašich požadavků, prozkoumejte jednotlivé knihy u vchodů do vedlejších lokací a vyberte si vaši další cestu.

003 004

Welcome To The Sleeping Village

Utíkejte kupředu, pomocí luku zastřelte z zpovzdálí trojici stráží a před kovárnou si vezměte stříbrný štít. Otočte se doleva, projděte otevřenou částí ve zdi a zbavte se dvou strážných. Pak si vezměte kousek dál kalich, dejte se doprava a dostanete se zpět na ulici. Vydejte se doleva, u gargoyly si dokupte potřebné vybavení a zastřelte další dva nepřátele.

001 003

Dojděte na rozcestí, dejte se vpravo a vezměte si doplnění zdraví. Následně zabijte trojici strážných u fontány, vraťte se zpět k rozcestí a dejte se doleva. Vezměte si palcát, vyběhněte nahoru po schodech napravo a bouchněte do páky. Jakmile se otevře brána, tak seskočte dírou ve zdi dolů, zabijte posledního nepřítele v tomto kole a ukončete kolo.

006 007

Inside The Asylum

Probojujte se místnostmi až do té třetí, kde uvidíte kyselinovou lázeň uprostřed a v levé spodní části si vezměte doplnění zdraví. Pak seskočte padacími dveřmi dolů, v severní chodbičce seberte další lahvičku, která vám doplní zdraví. Zabíjejte jednoho nepřítele za druhým, potom seberte truhly se zlaťáky a otevřenou mříží v podlaze seskočte o patro níž. V páté místnosti je kyselinová řeka, která ji rozděluje na levou a pravou půlku. Abyste zabili nepřátele, tak přeskakujte z jedné půlky na druhou a oni při pádu do kyseliny zemřou. Po likvidaci všech nepřátel seskočte dolů do kruhové místnosti a celý postup se zabíjením opakujte.

001 003

V sedmé a zároveň poslední bojové místnosti postupně všechny zlikvidujte, pak si v léčivém prameni obnovte zdraví a dírou uprostřed seskočte do spodního patra, kde vás bude čekat souboj s bossem Mad Axemanem. Rychle si vezměte doplnění zdraví, které je před vámi a začněte utíkat kolem. Bosse můžete zasáhnout ve dvou možných situacích. První, když po vás hodí svou sekyru na řetězu a druhý, když zasekne sekyru do země. Hned jak se něco z toho stane, tak ho co nejrychleji začněte ničit a uberte mu zdraví. Jakmile mu uberete dostatečné množství zdraví, tak vás začne pronásledovat. Schovejte se tedy za pilíř s ostny, počkejte, až do něj narazí hlavou a tak to ještě 3x zopakujte.

005 006

Tím si zajistíte své přežití a otevřou se vám všechny brány v místnosti. Vezměte si tedy runu chaosu a palcát, posledními otevřenými dveřmi se vydejte dál a uslyšíte starostu volajícího o pomoc. Dejte se doprava, vložte runu do pařátu a uvnitř místnosti rozbijte naprasklou zeď. Vezměte si Mayor Key, rozbijte palcátem další zeď a dostanete se do tajné části. Ve fontáně s životem si obnovte zdraví a povšimněte si kalichu. Ten momentálně nemůžete vzít, protože nemáte dračí brnění a tak si to namiřte zpět ke starostově cele. Tu odemkněte získaným klíčem a uvnitř si vezměte Forest Key a modrou runu. Pak už jen opusťte celu, dejte se doleva a odemkněte si runou finální bránu tohoto kola.

009 010

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..