3

Resident Evil 2 Remake: Návod Leon A – 03: Medailon lva a jednorožce

Medailon lva

Podle deníku, který jste získali, musíte nalézt 3 medailony a ty vložit do slotů u sochy bohyně v hlavní hale. Vyběhněte po schodech do 2. podlaží, prozkoumejte sochu lva a podle deníku zadejte na kotoučích symboly Lev – Větev – Orel. Získáte lví medailon (Lion Medallion), který vložte dole do sochy bohyně.  

Medailon jednorožce

Zamiřte ke stažené roletě v jihozápadním rohu, pomocí nože přeřízněte lepicí pásku na boxu na zdi a přehoďte páku, čímž zpřístupníte recepci. Tam najdete rostlinu (Green Herb), náboje (Handgun Ammo x11) a také další dřevěné prkna (Wooden Board). Dveřmi v zadní části pokračujte do potemnělé chodby, tou se vydejte kupředu a v rohu prohledejte tělo mrtvého důstojníka. Chodbou pokračujte až na konec, povšimněte si zombie dobývající se do místnosti a na okno použijte dřevěné prkna. Pak zahněte za další roh a vstupte do operační místnosti po vaší pravici. Z židle seberte náboje (Handgun Ammo x7), ze stolu pak dokument (Record of Events) a nakonec z tabule mapu (Police Station 1F Map). Poté vylezte na dřevěné palety po vaší levici a protáhněte se rozbitým oknem u stropu. V chodbě seberte od mrtvoly za vámi náboje (Handgun Ammo x5), pak zastřelte zombíka u automatu a vstupte do západní kanceláře (West Office). Dejte si pozor na zdánlivě mrtvé policisty, ze stolku po vaší levici si vezměte střelný prach (Gunpowder) a dokument (Uses of Gunpowder). Z malé skříňky za vámi seberte náboje (Handgun Ammo x3), na stole Elliota Edwarda  naleznete další dokument (Operation Report) a konečně se vydejte k čelnímu stolu se zástěnou, kde najdete vzkaz přímo pro vás (Rookie´s First Assignment), který obsahuje návod pro rozluštění hádanky. Podle pokynů rozluštěte kód a zadejte na levém zámku NED a na pravém pak MRG. Ve stolu najdete první vylepšení pro vaši pistoli a to vysoko-kapacitní zásobník pro pistoli Matilda (High-Capacity Magazine Matilda).

Stejnými dveřmi, kterými jste vstoupili do místnosti, ji zase opusťte a vstupte do depozitu naproti (Safety Deposit Room). Ze stolu po vaší levici si vezměte dokument (Storage Locker Terminal Memo) a prozkoumejte terminál, na kterém můžete zadat kód depozitních skříněk, které chcete odemknout. Zadejte kód 106 a také 109 a prohledejte skříňky, v nichž naleznete negativ (Roll Film) a náboje (Handgun Ammo x9). Vraťte se na chodbu, dejte se doleva a na konci uvidíte, jak se zombie dobývá oknem dovnitř. Napravo vedle schodů najdete rostlinu (Green Herb) a také dřevěné prkna (Wooden Board), které okamžitě použijte na okno a zabraňte tak, aby se zombie dostala dovnitř. Poté vstupte do místnosti s temnou komorou pod schody (Dark Room), kde najdete ve skříňkách střelný prach (Gunpowder) a náboje (Handgun Ammo x4) a malé zadní místnosti pak i červenou rostlinu (Red Green). Poté vyvolejte získaný film a získáte fotku, která zobrazuje sochu s knihou v ruce, což si dobře zapamatujte. Než odejdete, tak si ze stolku vedle psacího stroje vezměte dokument (Medical Benefits of Herbs), vraťte se na chodbu a po schodech vyběhněte do 2. Podlaží. Vedle mrtvoly v rohu seberte náboje (Handgun Ammo x5), na konci chodby seberte vedle automatu na kávu rostlinu (Red Herb) a pokračujte do pánských šaten (Men´s Locker Room). Zatím nemáte uzávěr, abyste zastavili páru a tak z jedné skříňky seberte náboje do brokovnice (Shotgun Shells x3). Pak ze sloupu sundejte dokument (Portable Safe Instructions) a také přenosný sejf z regálu s ručníky (Portable Safe), který otevřete tak, že ho v menu prohledáte a budete mačkat tlačítka v sekvenci, aby se všechna rozsvítila. Získáte tlačítko (Spare Part), se kterým se vraťte zpět do Safety Deposit Room v přízemí a vložte ho do ovládacího panelu na pozici čísla 2.

Zadejte na klávesnici 102 (Gunpowder) a 208 (Shotgun Shells x6), vraťte se ke schodišti a vyběhněte do 3. podlaží. Z krabic u zdi si vezměte náboje (Handgun Ammo x8), na konci chodby si všimněte skříňky se zámkem a v místnosti napravo najdete na stole pikový klíč (Spade Key). Dveřmi po vaší levici vstupte do chodby a všimněte si, jak přes okno přeběhne Licker. Doběhněte na konec chodby, z krabic si vezměte dokument (To any survivors) a dveřmi, kolem nichž jste proběhli, vstupte do skladiště (West Storage Room). Napravo najdete střelný prach (Gunpowder) a dřevěné prkna (Wooden Boards) a v zadní části najdete rozšíření ledvinku pro rozšíření vašeho inventáře (Hip Pouch) a dokument (Some Guy´s Scribblings). Poté si prohlédněte sochu za mřížemi a také výbušninu C4 a z knihovny seberte náboje (Handgun Ammo x8). Druhými dveřmi místnost opusťte a dostanete se do knihovny (Library), která má dvě podlaží. Doběhněte ke schodišti, seběhněte po něm dolů a vstupte do místnosti nalevo, kde ze stolku naproti seberte mapu (Police Station Upper Floors Map). Z druhého stolku seberte střelný prach (Gunpowder), přistupte k soše jednorožce a zadejte symboly Ryby – Rak – Džbán s vodou. Seberte medailon jednorožce (Unicorn Medallion), vraťte se do knihovny a jděte doprava ke dveřím. Než odejdete, tak si ze stolku po vaší pravici vezměte červenou knihu (Red Book), pak odemkněte dveře pikovým klíčem a zpět ve vstupní hale si promluvte s Marvinem a poté vložte druhý medailon do slotu pod sochou bohyně.

xDante1986

3 Comments

  1. Aha, tak to je škoda, hodně mi to pomáhalo, teď se tam zase motám jak po deseti škopcích 😀 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..