Dante´s Inferno: Návod – Část 05: Gluttony

Promluvte si s básníkem, doběhněte k fontánám a doplňte si zdraví. Spusťte se dolů po provazu z lidských těl a dejte si pozor na membrány chrlící oheň. Z konce se spusťte na lano pod vámi, akčním tlačítkem ho rozhýbejte a mějte na paměti, že poté co bude lano zapáleno, tak máte jen omezené množství času. Dostaňte se po stěnách dál, spusťte se dolů po dalších lanech a zničte konstrukci, která vám stojí v cestě. Pak skočte do vzduchu, využijte záchytný bod a dostaňte se až na provaz z těl. Sjeďte po něm dolů, spusťte se na lano pod vámi a přeručkujte na pevnou zem. Doplňte si manu i zdraví, promluvte si s Virgilem a po poslední provazu z lidských těl se dostaňte až dolů, kde vás čeká další boss – Cerberus.

Tato tříhlavá bestie je poměrně jednoduchá, pokud víte jak na ni. Vyhýbejte se projektilům, které po vás plive, a všimněte si jakýchsi vaků na zemi. Když k nim přiběhnete a zmáčknete akční tlačítka na obrazovce, tak ho zničíte a uvolníte plamen. Následně stačí nalákat krajní hlavu, aby na vás zaútočila a jakmile se dotkne ohně, tak se vám otevře okno k útoku. Poté, co mu způsobíte dostatek poškození, tak můžete využít QTE sekvence a useknout mu první hlavu. Tento postup následně opakujte i pro druhou krajní hlavu a v malé obměně i pro tu centrální. Až mu zničíte i tu, tak Cerberus padne a vám se uvolní cesta kupředu.

Zamiřte tedy po plošinách do hlavní části tohoto kruhu Pekla, zničte červy a na konci slezte po provazu z lidských těl do jeskyně, kde se vypořádejte se skupinou nepřátel. Doběhněte k soše Beatrice, uložte si dle libosti hru a zamiřte na čerstvý vzduch, kde se pomocí Danteho svatých křížů zbavte okřídlených nestvůr. Po ostrůvcích přeskákejte dál, vyskočte na lano a přeručkujte po něm na druhou stranu. Skočte do otevřené tlamy, kolem básníka doběhněte až k dalším nepřátelům a po jejich likvidaci projděte živým zrcadlem, které vás přemístí do části, kde se setkáte s novým monstrem zvaným Glutton. Po jeho zabití se Dante automaticky dostane do labyrintu zrcadel, kde vás čeká menší puzzle.

Vstupte do zrcadla, ze kterého jste vylezli a objevíte se v horní části, kde přehoďte páku. Vstupte do zrcadla nalevo, následně do toho dalšího napravo a dostanete se k další páce. Aktivujte ji a uvidíte, jak se objeví nová plošina. Rychle vběhněte do zrcadla nalevo, z něhož jste právě vylezli, jděte na plošinu a z ní přeskočte dolů do spodní části obrazovky, kde najdete další páku. Tu nepřehazujte a postavte se k zrcadlu napravo. Všimněte si plošiny, která se vnáší po labyrintu a naplánujte si vstup do zrcadla tak, aby plošina byla pod tím v horní části. Pokud to uděláte správně, tak vás plošina odveze do nové oblasti, kde započne váš sestupu do kruhu chamtivosti (Greed).

Posted by 15th Srpen 2017 Leave a comment Category: PS3, PSP, Xbox 360 Tagged: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.