Dante´s Inferno: Návod – Část 05: Gluttony

PS3 Xbox 360

Promluvte si s básníkem, doběhněte k fontánám a doplňte si zdraví. Spusťte se dolů po provazu z lidských těl a dejte si pozor na membrány chrlící oheň. Z konce se spusťte na lano pod vámi, akčním tlačítkem ho rozhýbejte a mějte na paměti, že poté co bude lano zapáleno, tak máte jen omezené množství času. Dostaňte se po stěnách dál, spusťte se dolů po dalších lanech a zničte konstrukci, která vám stojí v cestě. Pak skočte do vzduchu, využijte záchytný bod a dostaňte se až na provaz z těl. Sjeďte po něm dolů, spusťte se na lano pod vámi a přeručkujte na pevnou zem. Doplňte si manu i zdraví, promluvte si s Virgilem a po poslední provazu z lidských těl se dostaňte až dolů, kde vás čeká další boss – Cerberus.

Tato tříhlavá bestie je poměrně jednoduchá, pokud víte jak na ni. Vyhýbejte se projektilům, které po vás plive, a všimněte si jakýchsi vaků na zemi. Když k nim přiběhnete a zmáčknete akční tlačítka na obrazovce, tak ho zničíte a uvolníte plamen. Následně stačí nalákat krajní hlavu, aby na vás zaútočila a jakmile se dotkne ohně, tak se vám otevře okno k útoku. Poté, co mu způsobíte dostatek poškození, tak můžete využít QTE sekvence a useknout mu první hlavu. Tento postup následně opakujte i pro druhou krajní hlavu a v malé obměně i pro tu centrální. Až mu zničíte i tu, tak Cerberus padne a vám se uvolní cesta kupředu.

Zamiřte tedy po plošinách do hlavní části tohoto kruhu Pekla, zničte červy a na konci slezte po provazu z lidských těl do jeskyně, kde se vypořádejte se skupinou nepřátel. Doběhněte k soše Beatrice, uložte si dle libosti hru a zamiřte na čerstvý vzduch, kde se pomocí Danteho svatých křížů zbavte okřídlených nestvůr. Po ostrůvcích přeskákejte dál, vyskočte na lano a přeručkujte po něm na druhou stranu. Skočte do otevřené tlamy, kolem básníka doběhněte až k dalším nepřátelům a po jejich likvidaci projděte živým zrcadlem, které vás přemístí do části, kde se setkáte s novým monstrem zvaným Glutton. Po jeho zabití se Dante automaticky dostane do labyrintu zrcadel, kde vás čeká menší puzzle.

Vstupte do zrcadla, ze kterého jste vylezli a objevíte se v horní části, kde přehoďte páku. Vstupte do zrcadla nalevo, následně do toho dalšího napravo a dostanete se k další páce. Aktivujte ji a uvidíte, jak se objeví nová plošina. Rychle vběhněte do zrcadla nalevo, z něhož jste právě vylezli, jděte na plošinu a z ní přeskočte dolů do spodní části obrazovky, kde najdete další páku. Tu nepřehazujte a postavte se k zrcadlu napravo. Všimněte si plošiny, která se vnáší po labyrintu a naplánujte si vstup do zrcadla tak, aby plošina byla pod tím v horní části. Pokud to uděláte správně, tak vás plošina odveze do nové oblasti, kde započne váš sestupu do kruhu chamtivosti (Greed).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.