Dante´s Inferno: Návod – Část 06: Greed

PS3 Xbox 360

Doběhněte k soše, u níž si uložte hru, po provazu z těl slezte dolů a spusťte se na lano pod vámi. To následně rozhoupejte, přeskočte na další provaz z těl a jedinou možnou cestou se dostaňte na pevnou zem, kde budou hořet plameny. Ujměte se houby, podržte RB a následně ji odhoďte skrze plameny, tlačítkem B. Rychle vyskočte na lano, rozhoupejte se a přeskočte na pevnou zem nalevo, kde zničte kovovou konstrukci. Po provazu z těl slezte dolů, přeručkujte po lanu okolo membrán chrlících oheň a z konce se pusťte dolů, přičemž při pádu musíte rychle zmáčknout akční tlačítko a chytit se záchytného bodu. Potom už jen přeskákejte na provaz z těl dál nalevo a spusťte se po něm dolů na pevnou zem. Utíkejte chodbou kupředu, zachytněte se římsy a vytáhněte se nahoru. Ve výklenku nalevo rozbijte fontánu many a života, pokračujte k básníkovi a shlédněte animaci, ve které se objeví Danteho mrtvý otec.

Poté přeskákejte po plošinách až do části s tekutým zlatem, využijte výtahovou platformu, která jezdí nahoru a dolů a nahoře přehoďte páku. Postupně zabijte okřídlené bestie, rohaté démony i pekelné přisluhovače, které musíte nejprve zmrazit pomocí vašich křížů, a po ozubených kolem pokračujte k démonické bráně. Za nimi zabijte nového nepřítele s palcátem a také pekelné přisluhovače a zatáhněte za páku ve středu místnosti. Vyskočte nahoru do výklenku, aktivujte páku a uvidíte, jak se nad vámi otevřou na chvíli vrata s ostny. Na nic tedy nečekejte, seskočte do středu místnosti a znovu zatáhněte za páku. Poté se vraťte do výklenku a vyskočte na plošinu, která vás vyveze nahoru a umožní proskočit otevřenými vraty, než se zavřou. Utíkejte na platformu, zatáhněte za páku a sjeďte dolů do velké kruhové místnosti.

Vyhněte se ramenům s ostny, které se vás snaží shodit, přeskákejte po plošinách až k démonickým dveřím a jakmile se ramena zastaví, tak je začněte otvírat. Za nimi přehoďte páku, která odkryje démonického psa uprostřed místnosti, projděte dalšími dveřmi a u sochy Beatrice si uložte hru. V chodbě před vámi začněte otáčet pákou a uvidíte, jak se zprovozní kotouče a také na vás zaútočí rohatí démoni. Neustále otáčejte pákou, likvidujte během toho démony a až zatáhnete mříž ve zdi napravo, tak rychle vběhněte do další místnosti. Zde omračte asteriánskou bestii, v QTE sekvenci ji osedlejte a s její pomocí otevřete velké vrata a následně také démonické dveře. Opodál vyzpovídejte Vergilia, vylezte nahoru po stěně a pomocí kosy se přehoupněte na lano. Po něm přeručkujte dál a seskočte na pevnou zem, kde zabijte rohatého démona.

Až zmizí mříž, tak utíkejte dozadu k páce, přehoďte ji a vraťte se zpět na plošina, která se dá do pohybu. V mezičase zabijte nepřátele s palcáty (Hoarder/Waster) a počkejte, až plošina dojede k té druhé. Až se ta, na které stojíte, začne otáčet, tak přeskočte na tu druhou, zabijte svůdkyně a dojeďte do koncové pozice, kde seskočte ke zlaté soše, která je napůl utopená ve zlaté lázni. Vyskočte nahoru na plošinu, použijte páku a ohnivá koule z pece zničí hromadu těl, pod kterou je schovaný otočný mechanismus. Otáčejte jím proti směru hodinových ručiček, dokud se pec neotočí doleva, následně znovu použijte páku na peci a zničte podpěru nalevo. Vytáhněte se nahoru na sloup, přeskočte k soše Beatrice a projděte démonickými dveřmi. Chodbou zamiřte k plošině, přehoďte páku a sjeďte dolů, kde jedinou cestou kolem básníka dorazíte k soše Plutuse – boha bohatství.

Zamiřte do středu místnosti, zabijte hromadu nepřátel, která vás zde napadne, a utíkejte k otočnému mechanismu. Otáčejte s ním po směru hodinových ručiček, abyste vytvořili ve svitu světla i vyšší platformu a poté rychle vyskákejte na zlatý talíř, který je v rukou Plutose. Odtud pokračujte vzhůru k démonickým dveřím, protáhněte se jimi dál a po laně přeručkujte až k Vergiliovi. S pomocí kosy se přehoupněte na zeď, vyšplhejte po ní nahoru a vypořádejte se se s nepřáteli, kteří vás zde napadnou, jako jsou svůdkyně, pekelní přisluhovači, rohatý démon nebo žrout. Poté utíkejte ke kolu štěstí, pokračujte dál chodbou napravo a přehoupněte se přes propast na ozubená kola. Pomocí svatých křížů sestřelte létající bestie, vyhněte se bucharům a dostaňte se k démonickým dveřím, za nimiž vylezte nahoru po zdi s uvězněnými dušemi.

U sochy Beatrice si uložte hru, nalevo si doplňte zdraví a manu z fontán a otevřete démonické dveře v zadní části. Na výtahové plošině přehoďte páku u pravé zdi, sjeďte dolů a přehoďte páku nalevo, která zajistí, že vyjede podlaha na vaši úroveň. Zamiřte k asteriánské bestii, osedlejte ji a jakmile se objeví démon, tak vás z ní shodí dolů. Znovu si ji tedy osedlejte, odtlačte kvádr v zadní části a po zdi slezte až k soše boha Plutuse, kde zabijte hordu nepřátel. Ujměte se kvádru nalevo od sochy, rychle ho odtlačte na podstavec v pravé části, a jakmile zajede socha Plutuse dolů, tak vylezte na zeď a přeskákejte po ní až ke kolu štěstí. Tam zabijte rohaté démony, poté shoďte dolů kolo štěstí a dostanete se k vašemu otci Alighierimu, který je dalším bossem.

Uhýbejte před jeho útoky, útočte na něj zezadu a uberte mu první část života. V druhé fázi začne používat magii, kdy udeří do země a nechá za sebou kříž, který bude vyzařovat energii, která vás dokáže zranit. Nejlepší je, když budete útočit ze vzduchu a postupně ho udoláte. Za odměnu získáte magii Sins of the Father, s níž se vydejte k démonickým dveřím a poté, co je otevřete, tak aktivujte plošinu. Během cesty zlikvidujte okřídlené bestie, na druhé straně zabijte další nepřátele a přehoďte páku, načež sjedete s plošinou dolů. Jedinou možnou cestou nyní doběhněte na konec cesty, kde slezte po sérii provazů a lana a dostanete se do kruhu Anger.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.