Dante´s Inferno: Návod – Část 07: Anger

PS3 Xbox 360

Promluvte si s básníkem, doběhněte k močálům a přeskočte na malý ostrůvek, z něhož přeručkujte po laně k soše Beatrice a uložte si hru. Pokračujte dál na malé prostranství, kde zabijte červy, pekelné přisluhovače a okřídlené bestie, a jakmile se vám uvolní cesta, tak se vydejte dál. Vyskočte na malý ostrůvek před vámi, pomocí kosy se zhoupněte na vyvýšenou část nalevo a odtlačte kvádr na plošinu. Ta sjede dolů a uvolní vám cestu, na které se znovu setkáte s Vergiliem. Po rozmluvě s ním vylezte na zeď nalevo, přeručkujte po ní na druhou stranu a dostanete se do jeskyně s malým jezírkem uprostřed. Dejte si tedy pozor, ať do něj nespadnete, zabijte svůdkyně i ohnivé pekelné přisluhovače, které musíte nejprve zasáhnout křížem a nakonec uvidíte, jak se vám otevře cesta kupředu.

Jedinou možnou cestou zamiřte na vyvýšenou část, kde najdete i fontánu se zdravím, vyskočte na natažené lano a přeručkujte do jeho středu. Seskočte na kruhovou plošinu, zabijte několik rohatých démonů s meči a sekyrami, a jakmile vyjede plošina nahoru, tak vyskočte do chodby a pokračujte kupředu. Doběhněte jedinou cestou až ke zdi, po níž vyšplhejte nahoru k soše a po uložení hry se vydejte doleva. U velké pece shlédněte animaci, poté otáčejte mechanismem po směru hodinových ručiček, a jakmile se zastavíte, tak vyskočte o úroveň výš. Nyní budete limitováni časem, který je dán ohnivý mechanismem, který pomalu vyjíždí nahoru a v případě, že se dostane na úroveň plošiny, na které právě stojíte, tak vás usmaží. Ujměte se tedy páky mechanismu vzadu ve zdi, navádějte ho skrze vyznačenou trasu a v případě nějaké překážky ji rozbijte.

Vždy, když navíc vyjedete o úroveň výš, tak zničte otravné přisluhovače, kteří vás jinak zpomalí a tuto část podstatně stíží. Poté, co se dostanete až nahoru a dotáhnete ozubené kolo do koncové polohy, tak vylezte na zeď nalevo a přehoďte další páku. Potom se dejte doprava, po provazu z lidských těl nalevo od básníka slezte až dolů a poté, co osvobodíte duši Filippa Argentiho si uložte hru a nastupte na plošinu v bažinách Styxu. Během cesty zabijte okřídlené bestie, a jakmile se dostanete na druhou stranu, tak zjistíte, že nestojíte na plošině, ale na obřím monstru jménem Phlegyas. Připravte se na následnou QTE sekvenci a poté, co se dostanete na pevnou zem, tak se vypořádejte s nepřáteli. Poté utíkejte dál, pomocí kosy se přehoupněte na druhou stranu této části a tam se pokuste přehodit páku nedaleko mříže.

Bohužel bude cesta zablokováno a tak se budete muset vypořádat s nenarozenými dětmi, svůdkyněmi, rohatým démonem i žroutem a páku přehodit poté, co se mříž spustí dolů. Rychle přeběhněte přes most na druhou stranu, zde se vypořádejte s hromadou obtížných nepřátel, dokud Phlegyas nezničí věž v zadní části a uvnitř aktivujte páku. Poté, co vás plošina vyveze nahoru, tak shlédněte úžasnou animaci s Beatrice a Luciferem a vydejte se vstříc poslední části tohoto kruhu. S Phlegyasem se vydejte po úzké cestě k městu City of Dis, rozbijte hlavní bránu a probijte se městem až na můstek, kde mačkejte Y, abyste rozdupali monstra. Po několika takovýchto útocích se s vám most propadne a Dante z Phlegyase seskočí a zachytí se lana na skále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.