Dante´s Inferno: Návod – Část 08: Heresy

PS3 Xbox 360

Přeskákejte na třetí lano, zničte konstrukci nalevo a vylezte po laně nahoru na pevnou zem, kde si budete moci uložit hru u sochy Beatrice. Nalevo od ní použijte mechanismus a otáčením páky po směru hodinových ručiček zatáhněte dřevěné kůly do skalní stěny. Rychle se vraťte k lanu, spusťte se po něm až dolů a po rozhoupání přeskočte na provaz z lidských těl. Na vše máte čas, dokud nevyjedou kůly ze stěny, takže se zbytečně nezdržujte a poté se spusťte dolů na natažené lano pod vámi. Přeručkujte po něm doleva, spusťte se dolů a po sérii lan a provazu seskočíte na balkón, kde si doplňte manu a životy z fontány a také si promluvte s básníkem. Následně otevřete démonické dveře a vstupte do chodby zahalené ohněm.

Ten deaktivujte pákou u zdi nalevo, vypořádejte se s rohatými démony i pekelnými přisluhovači a pokračujte k démonické zdi. Po ní zamiřte dozadu za roh a dostanete se do další chodby. Hned, jak se objeví rohatý démon, tak utíkejte za ním k páce, aby vás nestihl usmažit a zabijte ho. Poté páku přehoďte, pokuste se otevřít démonické dveře a za vámi se objeví další démon, kterého se rovněž zbavte. Pak konečně otevřete zmíněné dveře a promluvte si s Vergiliem. Po provazech z lidských těl se dostaňte až dolů na lano, přeručkujte po něm směrem doleva a na konci se spusťte k hříšníkovi, kterého můžete osvobodit a získáte další zkušenosti. Doběhněte do místnosti, kde se za vámi zavřou mříže, pomocí kosy zabijte nového nepřítele, kterým je kacíř a po likvidaci zbylých nepřátel zamiřte ke zdi nářků.

Přelezte po ní až k soše Beatrice, uložte si hru a probojujte se doprava k páce. Jakmile ji přehodíte, tak se zdvihne socha a vy se dostanete k démonickým dveřím. Za nimi přelezte po zdi na levé straně až dozadu, pokračujte nahoru o patro výš a projděte dalšími dveřmi, za kterými vás čeká malý puzzle. Ujměte se podstavce u zdi nalevo, odtlačte ho na centrální plošinu a rychle podržte tlačítko B. Jakmile ho pustíte, tak Dante podstavec odkopne do středové části, kde vychází oheň a podstavec ho ještě navíc vyzdvihne. Rychle vyskákejte o úroveň výš, zabijte kacíře a přehozením páky deaktivujte zmíněné ohně. Chodbou nalevo pokračujte k hříšníkovi, kterého osvoboďte, vylezte na zeď a dejte se doleva.

Na konci slezte k démonickým dveřím, projděte jimi a zamiřte k nádobě před vámi. Přehoďte páku a uvidíte, jak se nádoba naplní lávou. Bohužel se vše po chvíli vrátí do původního stavu a tak vzadu vezměte kvádr, odtáhněte ho k nádobě, a jakmile ji opět naplníte, tak pod ni zleva zasuňte kvádr. Poté, co se ve spodní části zbavíte mříže, tak se vydejte na cestu zpět a zastavte se až u sochy Beatrice. Znovu si uložte hru, pokračujte doprava k fontánám s životy a manou, které si doplňte a dostanete se k nově přístupné zdi. Přelezte po ní až k démonickým dveřím, otevřete je a dostanete se do věže s pojízdnými plošinami.

V prvé řadě si dejte pozor na plameny vycházející ze zdi, a když budou dvě plošiny blízko sebe, tak přeskočte na tu další. Takto se dostaňte až úplně nahoru, projděte dveřmi a pokračujte na konec cesty, kde vyskočte na natažené lano. Přeručkujte na druhou stranu, vzadu zatáhněte za páku a přes zničenou sochu napravo vyskočte k soše Beatrice, kde si uložte hru. Vstupte do další části, přes zeď nalevo přeskákejte na pevnou zem a vyhýbejte se padajícím krápníkům před vámi. Rovněž si dejte pozor na propadající se podlahu a po chvíli využijte svou kosu a zhoupněte se na zeď. Pokračujte dál, přeskákejte po bortících se skalních útvarech, a jakmile vylezete po další stěně nahoru, tak se protáhněte úzkou soutěskou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.