Dante´s Inferno: Návod – Část 09: Violence

PS3 Xbox 360

Okolo sochy Beatrice zamiřte až k provazu z lidských těl, spusťte se po něm dolů a seskočte na lano pod vámi. Ručkujte doprava, seskočte na další lano a z něj na to pod vámi. Pokračujte dál, pusťte se a zhoupněte tak, abyste se zachytili dalšího lana. Po něm přeručkujte na konec a slezte po provazu z lidských těl až na pevnou zem. Zničte zával z kamení, pomocí mechanismu otáčejte po směru hodinových ručiček a následně pusťte, což bude mít za následek, že udeří do zdi. Tento postup opakujte, dokud minotaur nezničí provaz i svou sekeru a tu pak využijte pro další postup. Jakmile sjedete po provazu z lidských těl dolů, tak si to namiřte k opodál stojícímu Vergiliovi a následně pokračujte kolem břehů krvavé řeky až k fontánám. Vyskočte nahoru na vyvýšenou část, vypořádejte se s okřídleným rohatým démonem, kterému nejprve odsekejte křídla a pokračujte dozadu na malý ostrůvek.

Následně vylezte nahoru po provazu z lidských těl nalevo a dostanete se na plošinu s pecí. Z ní přeskočte na tu druhou a začne souboj s 2 okřídlenými démony. Ten je totožný jako před chvílí, akorát si musíte dát pozor, aby vás nesežehla pec a proto mezi nimi přeskakujte za pomoci záchytného bodu. Až je oba zabijete, tak slezte dolů po provazu nalevo od pece a přeskočte na plošinu před vámi. Počkejte, dokud se druhá dostatečně nezvedne a přeskočte na ni. Tímto způsobem se dostaňte přes řeku na druhý břeh, promluvte si s básníkem a vstupte do sebevražedného lesa (Wood of the Suicides). Po pár krocích uvidíte, jak se objeví svůdkyně a z visícího ovoce vypadne substance, která způsobí, že se zabije. Abyste se stromu zbavili, tak musíte zničit červeně zářící místo na stromu a odčerpat tak jeho sílu.

Vydejte se tedy kupředu, doběhněte až na otevřené prostranství, kde se nejprve vypořádejte s kacířem a poté i s okřídlenými fúriemi. Pokračujte dál úzkou soutěskou, po cestě se vypořádejte se zatraceným Pietrem della Vignou a dostanete se do části, kde musíte přesunout kvádr až k úpatí svahu. Následně chytněte kvádr znovu pomocí RB, podržte tlačítko B, a jakmile ho pustíte, tak Dante do něj kopne a on se dostane zhruba do poloviny svahu. Rychle na něj vyskočte a z něj pak k soše Beatrice, kde si uložte hru. Napravo zničte červeně zářící zásobník v kmeni stromu a dostanete se do místa, kde jste byli dříve, ale v cestě vám bránilo ovoce sebevrahů. Teď když je pryč, tak pokračujte uvolněnou cestou dál a na prostranství se vypořádejte s několika vlnami nepřátel, mezi kterými zasáhněte červenou hmotu, která se spouští k zemi.

Poté shlédněte scénu s Danteho mrtvou matkou, porazte další vlnu nepřátel a s nově nabytou magií zamiřte dál do části Abominable Sands, kde si promluvte s básníkem a rovněž si uložte hru. Pouštní oblastí zamiřte kupředu, zbavte se všech nepřátel a po chvíli dorazíte do části s kacířem a ohnivými přisluhovači. Nejprve zabijte kacíře, poté křížem zastavte přisluhovače a vypořádejte se i s rohatým démonem. Jakmile zmizí ohně, tak se vydejte dál přímočarou cestou, dokud se neprobijete do pustin. Zde zabijte okřídlené bestie, přeskočte na plošinu v krvavé řece a z ní na vyvýšenou část napravo. Poté pokračujte dále a dostaňte se skrze ruiny až k velkému stroji s plošinou na vrcholu. Ujměte se páky, odtlačte stroj nahoru do kopce a seběhněte trochu níž.

Rychle vyskákejte po výstupcích nalevo, přeskočte na plošinu a z ní na pevnou zem před vámi. Doběhněte ke zdi, slezte po ní dolů a uložte si hru. Následně si promluvte s básníkem a slezte na plošinu, kde vás čeká další boss Francesco. Ten se poměrně obstojně kryje svým štítem a vyniká bojem s mečem. Nejlepší strategií je uhýbat před jeho útoky a ve chvíli, kdy se vám alespoň trochu odkryje, tak zaútočit těžkým útokem. Rovněž se vám stane, že jeho meč při útoku uvízne v zemi a naskytne se vám možnost zaútočit bez rizika protiútoku. Po souboji od něj získáte poslední relikvii ve hře a na Geryonově plošině zamíříte k dalšímu kruhu pekla. Postupně zabijte všechny pekelné démony a po příjezdu do nového kruhu si uložte hru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.