Fable Anniversary: Zlaté questy – Birthday Gift

Xbox 360 Xbox One

Název: Birthday Gift
Typ: Zlatý quest
Lokace: Oakvale
Odměna: Žádná

Vaším prvním úkolem je získat 3 zlaté mince, abyste mohli koupit narozeninový dárek své sestře. V této fázi budete mít možnost vyřešit úkoly dle vlastního uvážení a získáte tak dobrou nebo špatnou karmu, která postupně promění vaši postavu i po vizuální stránce.

Vydejte se za domy v západní části Oakvale a najdete pár, který se zde líbá. Promluvte si s mužem, jež podvádí svou ženu a přijměte úplatek za to, že budete mlčet (zlá karma) nebo se vydejte do centra města. Zde si u jednoho z domů povšimněte ženy, která se shání po svém muži a všechno ji řekněte (dobrá karma). Tak jako tak, získáte 1 zlatou minci.

Na jihu Oakvale se poblíž stodoly nachází muž, který si chce odskočit a tak vás požádá o ochranu sudů. Ochraňte je (dobrá karma), nebo poslechněte malého raubíře a všechny je zničte. Za vaše rozhodnutí a čin dostanete druhou zlatou minci.

Během putování po vesnici jste pravděpodobně narazili na dívku, která se shání po svém medvídkovi, který má malý chlapec ve východní části Oakvale. Ten se stal obětí šikany a tak máte možnost mu buďto pomoci (dobrá karma) nebo se přidat k chlapci, který ho šikanuje a přidat mu pár modřin (zlá karma). Po zisku medvídka ho dejte buďto dívce (dobrá karma) nebo chlapci, který šikanoval toho druhého (zlá karma) a za splnění dostanete třetí minci.

Vraťte k hospodě ve středu města, promluvte si s obchodníkem a kupte od něj čokoládu pro svou sestru. S ní se vydejte na sever, dejte jí čokoládu a následně se stanete svědky napadení Oakvale. Rychle se vraťte k vašemu domu, kde najdete tělo vašeho otce a po setkání s Mazem se dostanete do bezpečí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..