Fable Anniversary: Zlaté Questy – Guild Training/Melee Combat Test

Xbox 360 Xbox One

Název: Guild Training/Melee Combat Test
Typ: Zlatý quest
Lokace: Heroes Guild
Odměna: 2x Ressurection Phial, 2x Health Potion, 2x Will Potion, Lamp, Apple Pie, Villager Outfit

Po probuzení v cechu hrdinů se společně s Whisper vydejte napříč cechem do části s ringem, kde vás čekají tréninkoví panáci. Po obdržení instrukcí zaútočte svými pěstmi na panáka a po 7 úderech získáte dřevěnou hůlku. Následně s ní opět zaútočte a nakonec získejte jeden zkušenostní orb.

Během rozmluvy s Guildmasterem se rozezní alarm a zjistíte, že se něco stalo v cechovních lesích (Guild Woods), kam budete vysláni bojovat během souběžného úkolu Melee Combat Test. Zamiřte proto do lesa, zabijte všechny brouky a po dalším dění pokročte do puberty.

V ní si to rovnou namiřte k ringu, kde dostanete meč (Iron Longsword) a v první fázi tréninku několikrát zasáhněte Whisper. Následně se pomocí RB braňte jejímu útoku a po chvíli se objeví její bratr Thunder. Následně bude následovat souboj, který vyhrajte a po něm zamiřte na střelnici, kde si procvičíte střelbu lukem na pohyblivé cíle. Jako poslední vás čeká trénink Vůle nedaleko démonických dveří, kde pomocí blesků zasáhněte na střídačku panáky.

Po všech třech zkouškách (Síla – Strength, Obratnost – Ranged, Vůle – Will) vám Guildmaster řekne, že musíte zamířit do cechovního lesa, kde vás čeká finální test. Jakmile se zde dostanete, objeví se Maze a řekne vám, že on je vaším testem. Postupně ho tedy zasáhněte útoky zblízka, na dálku a pomocí magie a jakmile test skončí získáte svou odměnu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..