L.A. Noire: Achievement/Trophy Guide

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Tento průvodce je psaný pro remasterovanou verzi L.A. Noire, která obsahuje všechny DLC z původní hry a zároveň pak také dva nové typy collectibles.

Přehled

 • Celková obtížnost trofejí/achievementů: 6/10
 • Offline: 62 (63 u PS4 díky platině)
 • Online: 0
 • Odhadovaný čas na 100% dokončení: 30-40 hodin
 • Minimální počet dohrání: 1 (možnost opětovného zahrání vybraného případu)
 • Minutelné achievementy/trofeje: 0
 • Glitchnuté achievementy/trofeje: N/A
 • Ovlivňuje obtížnost achievementy/trofeje?: Ne
 • Získáte při dohrání na vyšší obtížnosti i ty ajchy/trofeje na nižší obtížnost?: Ne
 • Znemožní cheaty zisk ajchů/trofejí: Nejsou cheaty
 • Extra vybavení: N/A

Představení hry

Uprostřed poválečného boomu zlatého věku Hollywoodu se ujímáte válečného hrdiny a nyní i policisty Colea Phelpse, který začíná ve sboru LAPD jako běžný pochůzkář. Ten se po hlavě vrhne do města, které se utápí ve svém vlastním úspěchu, kde je korupce prorostlá až do těch nejvyšších míst a rozrůstá se i obchod s drogami. Krom toho všeho je i množství vražd na historicky nejvyšší úrovni. Postupně se tak jako detektiv protloukáte jednotlivými odděleními policie, řešíte případy po celém LA a odkrýváte síť organizovaného zločinu. Vše je navíc doplněno o otevřený svět LA, kde můžete klidně jen tak brouzdat ulicemi a nerušeně užívat ruchu velkoměsta.

Achievementy / trofeje

Název: A Cop On Every Corner
Info: Dokončete jeden pouliční zločin (Street Crime).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Viz achievement The Long Arm Of The Law.

Název: Johnny On The Spot
Info: Dokončete 20 pouličních zločinů (Street Crimes).
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Viz achievement The Long Arm Of The Law.

Název: The Long Arm Of The Law
Info: Dokončete všech 40 pouličních zločinů (Street Crimes).
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Ve hře se nachází celkem 40 pouličních zločinů, což jsou vlastně velmi krátké případy na 1-5 minut. Ty jsou navíc vázáné na jednotlivá oddělení, kterými ve hře projdete, kromě toho prvního. Kompletní přehled všech pouličních zločinů najdete na linku zde.

Název: The City Of The Angels
Info: Dokončete hru na 100%.
Gamerscore: 80 G
Trofej: Zlatá
Postup: Abyste hru dokončili na 100%. tak musíte splnit všechny položky vypsané níže. Jednotlivé kategorie najdete přímo rozepsané v tomto návodu a přímo na ně odkážu.

 • vyřešte všech 26 hlavních případů
 • dokončete 40 pouličních zločinů
 • přečtěte si 13 novinových článků, které se nacházejí v některých případech
 • najděte všech 30 památek
 • najděte a nastupte do všech 95 druhů vozidel ve hře
 • najděte 50 filmových kotoučů

Název: The Up And Up
Info: Dokončete příběhový případ s hodnocením 5-ti hvězdiček.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Viz achievement Shamus To The Stars.

Název: Shamus To The Stars
Info: Dokončete všechny příběhové případy s hodnocením 5-ti hvězdiček.
Gamerscore: 80 G
Trofej: Zlatá
Postup: Ve hře je celkem 21 případů, které musíte dohrát na 5 hvězd (neplatí tak pro 4 případy v oddělení pochůzkářů a ani finální případ s názvem A Different Kind of War). Abyste na toto hodnocení dosáhli, tak musíte najít většinu vodítek, bezchybně provést výslechy NPC postav a nezpůsobit příliš škody ve městě či na okolních vozech či lidech. Abyste našli vše potřebné využijte návod na jednotlivé případy, které najdete zde. Pak si jen dejte pozor na to, abyste zbytečně nebourali a bez větších škod dokončili daný případ.

Název: The Brass
Info: Dosáhněte maximální úrovně.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Abyste získali tento achievement, tak musíte dosáhnout 20. úrovně tím, že získáte dostatečné množství zkušenostních bodů. Ty získáváte dokončením případů, správně vyhodnoceným výslechem či za dokončení pouličních zločinů. Další body také získáte za nalezení některé z 30 památek (Landmarks) nebo filmových kotoučů. Achievement pravděpodobně získáte ještě před dokončením příběhové části nebo krátce po jejím dohrání.

Název: Not So Hasty
Info: Zastavte prchajícího podezřelého varovným výstřelem jako LAPD detektiv.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Lze splnit v několika případech či pouličních zločinech, ve kterých před vámi bude prchat podezřelý a vy budete mít zároveň i zbraň. V tu chvíli musíte na prchající cíl zamířit a objeví se ukazatel, který se začne naplňovat. Jakmile se naplní celý, tak Cole vystřelí do vzduchu a zadrží cíl. Nejlepší je, když se postavíte přímo za cíl, aby přímo neuhýbal do stran a usnadníte si tak zisk achievementu, protože v případě, že váš zaměřovač z podezřelého sklouzne, tak se ukazatel začne vyprazdňovat.

Případy: A Marriage Made in Heaven nebo The Gas Man
Pouliční zločiny: Masked Gunman, Running Battle, Misunderstanding nebo Daylight Robbery

Název: Asphalt Jungle
Info: Pronásledujte podezřelého a složte ho k zemi jako LAPD detektiv.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento ajch můžete získat hned v několika případech, kde před vámi podezřelí začnou utíkat. Pronásledujte je, zkracujte si cestu při každé možné příležitosti a jakmile se přiblížíte na pár metrů, tak začněte mačkat A (nebo X u ps verze), aby Cole začal sprintovat a doběhl a složil podezřelého. Jakmile se vám to podaří, tak se achivement automaticky odemkne.

Případy: The Golden Butterfly, The Studio Secretary Murder, The Black Caesar či The Gas Man
Pouliční zločiny: Cosmic Rays nebo Daylight Robbery

Název: Traffic Stop
Info: Zastavte vůz podezřelého s pomocí vašeho partnera.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Jakmile budete pronásledovat některého z podezřelých, který prchá ve svém vozidle, tak se přibližte na dostřel a váš partner vytáhne zbraň a začne pálit. Pokud se u něj udržíte dostatečně dlouho, tak se mu podaří prostřelit pneumatiku a pronásledování tak ukončit, což odemkne achievement.

Případy: A Marriage Made in Heaven, The Fallen Idol, The Red Lipstick Murder, The Silk Stocking Murder, The White Shoe Slaying, The Studio Secretary Murder, The Black Caesar nebo The Gas Man
Pouliční zločiny: Thicker Than Water, Fatal Plunge, Paper Sack Holdup nebo Hot Property

Název: The Straight Dope
Info: Použijte důkaz a prokažte dotyčnému, že lže, jako LAPD detektiv nebo vyšetřovatel.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Velmi jednoduchý achievement, který lze splnit v kterémkoliv případu na dopravním, vraždách, drogovém či během vyšetřování požárů. Jakmile budete provádět výslech a budete vědět, že podezřelý lže, tak vyberte správný důkaz a dokažte mu tak jeho lež. Pokud si nebudete vědět rady, tak použijte návod pro libovolný případ, který najdete zde.

Název: One For The File
Info: Najděte a prohlédněte si vodítko jako LAPD detektiv nebo vyšetřovatel.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement nelze minout, protože stačí najít jakékoliv vodítko ve hře, které si prohlédněte a achievement odemknete. Získáte ho v průběhu prvního případu na dopravním, který nese název The Driver´s Seat.

Název: Golden Boy
Info: Dokončete případ, během kterého najdete všechny vodítka, jako LAPD detektiv nebo vyšetřovatel.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Lze ho odemknout v kterémkoliv případu poté, co se dostanete na dopravní. Stačí, abyste v případu našli všechny vodítka a následně ho dokončili. Pokud se vám to nepodaří na vlastní pěst, tak použijte návod a vyberte jednu z misí. Návod najdete zde.

Název: The Plot Thickens
Info: Najděte a vyřešte hádanku.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: První možnost máte hned v prvním případu na dopravním s názvem The Driver´s Seat. Dostaňte se k domu Blackových, oběhněte ho a najdete systém ohřevu vody, kolem kterého jsou rozházené trubky. Jednoduše je všechny spojte, abyste zjistili, že jedna chybí a achievement se odemkne.

Název: Lead Foot
Info: Udržte ukazatel rychlosti nad 80 mph po dobu 10 sekund, zatímco řídíte.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Lead Foot achievement pravděpodobně získáte automaticky v průběhu hraní, pokud ale chcete jeho zisk urychlit, tak si sežeňte policejní auto. Pak zapněte sirénu a najděte nějakou dlouhou rovnou cestu. Rozjeďte se na maximum tím, že podržíte RT (R2) a držte ho tak dlouho, dokud achievement nevyskočí na obrazovce. Díky zapnutým sirénám se vám navíc auta budou snažit držet pryč z cesty.

Název: Miles On The Clock
Info: Ujeďte víc než 194.7 mil.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement vám zabere téměř celou hru, ale měl by vám vyskočit předtím, než získáte všechny ostatní achievementy. Hlavně se zbytečně nesnažte nechat řídit vašeho partnera, protože se jeho míle nepočítají. Pokud chcete znát váš aktuální stav, tak pauzněte hru a podívejte se do statistik.

Název: Wooden Overcoats
Info: Zabijte 30 nepřátel pomocí zásahu do hlavy.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Další achievement, který odemknete v průběhu hraní, pokud ho však chcete urychlit, tak při každé přestřelce miřte pouze na hlavu a odemknete ho během několika případů či pouličních zločinů.

Název: Dead Men Are Heavier
Info: Zabijte celkem 100 nepřátel.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Získáte ho v průběhu hraní nelze ho minout. Během případů a také pouličních zločinů se střetnete s daleko více, než jen 100 nepřáteli.

Název: Roscoe And Friends
Info: Zabijte alespoň jednoho nepřítele s každou zbraní ve hře.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Ve hře se nachází celkem 9 zbraní, které můžete použít a zabít s nimi nepřítele. Níže najdete jejich kompletní přehled, včetně misí a přesných lokací, kde je lze použít.

Colt M1917I (Policejní revolver)

 • Patrol Desk – Armed And Dangerous: Tuto pistoli najdete pouze v tomto případu. Jedná se o příruční zbraň, takže odhoďte brokovnici a vytáhněte revolver.

Star Model P (.45)

 • Phelpsova příruční zbraň, jakmile se stane detektivem.

Ithaca 37 (Brokovnice)

 • Patrol Desk – Armed And Dangerous: Máte ji jako základní zbraň na začátku mise.
 • Traffic Street Crime – Hotel Bandits: Po automobilové honičce v garáži.
 • Traffic Street Crime – Gangfight
 • Homicide Street Crime – Bank Job
 • Homicide Street Crime – Bowling Alley Robbery
 • Vice Desk – The Black Caesar: Během přestřelky s Finkelsteinem.
 • Arson Desk – A Polite Invitation: Nejprve během přestřelky v Hall of Records a později také v Monroově panství.
 • Arson Desk – A Different Kind of War: Během finále v kanalizacích.

M1 Garand

 • Traffic Street Crime – Death From Above: U střelce na níže položené střeše.
 • Arson Desk – A Different Kind of War: Během finále v kanalizacích.

M1A1 Thompson (Tommy Gun)

 • Traffic Street Crime – Death From Above: U střelců na horní střeše.
 • Traffic Street Crime – Gangfight
 • Homicide Street Crime – Bank Job
 • Vice Desk – The Black Caesar: Během přestřelky s Finkelsteinem.
 • Arson Desk – A Polite Invitation: Nejprve během přestřelky v Hall of Records a později také v Monroově panství.
 • Arson Desk – A Different Kind of War: Během finále v kanalizacích.

M1 Thompson (Tommy Gun s bubnovým zásobníkem)

 • Vice Desk – Manifest Destiny: Během přestřelky v Hollywood Post Office a poté také během setkání na konci případu.

Colt .45 (.45 Jacka Kelsa)

 • Arson Desk – A Polite Invitation: Nejprve během přestřelky v Hall of Records a později také v Monroově panství.
 • Arson Desk – A Different Kind of War: Během finále v kanalizacích.

Browning Automatic Rifle M1918A1 (BAR)

 • Traffic Street Crime – Army Surplus: Hned na startu ho najdete nalevo.
 • Arson Street Crime – Café Holdup: Má ho u sebe jeden ze čtyř střelců.
 • Arson Desk – A Different Kind of War: Během finále v kanalizacích.

M2 Flamethrower (Plamenomet)

 • Arson Dek – A Different Kind of War: Jediné místo ve hře, kde ho najdete je poslední případ ve hře. Až budete v kanalizacích, tak se prostřílejte do malého skladiště na konci chodby a tam ho najdete. Ihned poté slezete dolů do velké místnosti zatopené vodou.

Název: Magpie
Info: Najděte 95% všech vodítek ve hře.
Gamerscore: 80 G
Trofej: Zlatá
Postup: V každém případu musíte najít, co možná nejvíce vodítek, abyste ho dohráli na 5 hvězdiček, takže nebude problém získat i tento achievement. Na konci každého případu se vám zobrazí kolik z kolika vodítek jste nalezli (kategorie Clues). Pokud je chcete najít všechny, tak použijte náš návod zde.

Název: The Shadow
Info: V jednom případu pronásledujte podezřelého, aniž by vás spatřil.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement můžete splnit v kterékoliv misi, kde musíte po svých nebo v autě sledovat podezřelého, který vás v žádném případě nesmí uvidět. Ideální možnost se vám naskytne v případu The Fallen Idol, kde sledujete vůz June Ballardové poté, co opustíte nemocnici. Neustále se držte vzadu, vyvarujte se použití sirény, ani nebourejte do ostatních vozidel, což by mohlo přilákat její pozornost. Jakmile dojedete k restauraci, tak pronásledování skončí a vy odemknete achievement.

Název: The Third Degree
Info: Správně vyhodnoťte všechny otázky v každém výslechu během jednoho případu.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Pro zisk tohoto achievementu musíte správně zareagovat na výpověď každého vyslýchaného. Nejjednodušší bude použít návod zde.

Název: The Hunch
Info: Použijte 4 body intuice během jednoho výslechu a správně zareagujte na dané otázky.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: V tomto případě nejprve získejte dostatečné množství bodů intuice a poté musíte najít nějaký případ, kde můžete vyslechnout osobu a položit ji 4 otázky (např. Margaret Black v The Driver´s Seat, June Ballard v The Fallen Idol, Howarda Parnela v Reefer Madness nebo Jacka Kelsa v Manifest Destiny). Před odpovědí na každou z otázek použijte bod intuice pomocí LB (L1) a usnadněte si tak odpověď, kterou pro jistotu dohledejte v návodu zde. Jakmile to takto uděláte se všemi 4 otázkami, tak odemknete i achievement.

Název: Star Map
Info: Najděte všechny památky ve městě.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Ve hře se nachází celkem 30 památek, na které můžete v L.A. narazit. Později se objeví mapa s jejich přesnou lokací.

Název: Public Menace
Info: Udělejte během jediného případu škody za 47 000 dolarů.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Nejlepší metodou je počkat, až odemknete bonusové vozidlo Phantom Corsair, následně do něj nasedněte a bourejte s ním v plné rychlosti, dokud nezačne hořet. Poté se vraťte do garáže pro další kus a celý postup ještě zhruba 6krát zopakujte. Nakonec už jen stačí, když dohrajete případ a měli byste bez problémů achievement získat.

Název: The Moose
Info: Sledujte Candy Edwardsovou, aniž byste šli do krytu nebo byli ukryti inkognito (začátek se nepočítá).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement lze získat pouze v případu The Set Up, který se odehrává během vašeho působení na drogovém. Poté, co na začátku vyjdete z krytí inkognito, tak sledujte Candy a v žádném případě se u zdí neschovávejte pomocí tlačítka RB (R1). Místo toho jen zůstaňte u zdi tak, aby vás Candy nemohla uvidět. Stačí si držet dostatečný prostor a vždy se pohybovat až poté, co se na chvíli otočí. Tímto způsobem ji sledujte až do zastavárny a odemknete achievement.

Název: Keep A Lid On
Info: Dokončete pěstní souboj, aniž byste ztratili svůj klobouk, jako LAPD detektiv nebo vyšetřovatel.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Velmi jednoduchý achievement, který vám pravděpodobně dříve či později sám vyskočí na obrazovce. Během hraní budete nesčetněkrát stát tváří v tvář soupeři a toho budete muset porazit v pěstním souboji. Neustále držte X (□) k blokování jejich úderů a jakmile udělá několik úderů, tak ho zasáhněte pomocí 3-zásahového komba mačkáním tlačítka A (x) a opět přejděte do režimu blokování. Pokud ho porazíte a on vám během boje nesrazí klobouk dolů z hlavy, tak máte vyhráno.

Název: Hollywoodland
Info: Najděte a prohlédněte si všechny zlaté filmové kotouče.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Ve hře se nachází celkem 50 filmových kotoučů, které jsou roztroušeny po celém městě. Později bude doplněna sekce s kompletním přehledem.

Název: Auto Enthusiast
Info: Řiďte 5 různých aut ve hře.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Viz achievement Auto Fanatic.

Název: Auto Collector
Info: Řiďte 40 různých aut ve hře.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Viz achievement Auto Fanatic.

Název: Auto Fanatic
Info: Řiďte každé
Gamerscore: 30 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Ve hře se nachází celkem 95 různých typů vozidel, do kterých musíte nasednout za volant a přinejmenším nastartovat motor. V tu chvíli poznáte nové vozidlo podle toho, že se v levém spodním rohu obrazovky ukáže název nového vozu a také aktuální stav vašeho seznamu. Výhodou je, že v hlavním menu můžete jít do položky Extras a tam do Vehicles Showroom, kde přesně vidíte, které vozy jste řídili, a které ne. Bude doplněn článek s průvodcem na všechna auta.

Název: The Printer´s Devil
Info: Dokončete A Slip of the Tongue.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Zlatá
Postup: Dokončete případ A Slip of the Tongue, který se nachází v Traffic Desk. V základním vydání hry se jednalo o stejnojmenný DLC balíček.

Název: Eight Million Stories
Info: Dokončete The Naked City.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Zlatá
Postup: Dokončete případ The Naked City, který se nachází ve Vice Desk. V základním vydání hry se jednalo o stejnojmenný DLC balíček.

Název: The Big Unfriendly
Info: Dokončete Nicholson Electroplating.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Zlatá
Postup: Dokončete případ Nicholson Electroplating, který se nachází v Arson Desk. V základním vydání hry se jednalo o stejnojmenný DLC balíček.

Název: Every Herb Bearing Seed
Info: Dokončete Reefer Madness.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Zlatá
Postup: Dokončete případ Reefer Madness, který se nachází ve Vice Desk. V základním vydání hry se jednalo o stejnojmenný DLC balíček.

Název: You Found My Tune!
Info: Najděte všechny skryté nahrávky.
Gamerscore: 50 G
Trofej: Bronzová
Postup: Jeden ze dvou unikátních achievementů (trofejí), které se nacházejí pouze v remasterované verzi. Abyste ho odemkli, tak musíte najít všech 20 skrytých nahrávek, které představují zlaté gramofonové desky. Kompletní přehled a postup, jak je najít, naleznete zde.

Název: Well Read Individual
Info: Najděte všechny skryté novely.
Gamerscore: 50 G
Trofej: Bronzová
Postup: Druhý z unikátních achievementů trofejí, které se nacházejí pouze v remasterované edici. K jeho zisku musíte najít 8 skrytých novel, jejichž přehled najdete zde.

Skryté achievementy / trofeje

Název: Stab-Rite
Info: V Ray´s Café najděte zakrvácený nůž při vašem prvním ohledání místa činu.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Na začátku případu A Marriage Made in Heaven v Traffic Desk se dostanete na místo činu poblíž Ray´s Café. Po úvodním ohledání mrtvoly zamiřte do uličky mezi kavárnou a budovou nalevo a prohledejte popelnice. V jedné z nich najdete zakrvácený nůž, který si blíže prohlédněte a pokračujte dál ve hře. Později se dostanete do márnice, kde vám koroner sdělí, že příčina smrti není srážka s automobilem, ale bodnutí nožem. V tu chvíli mu řeknete, že jste na místě činu našli zakrvácený nůž a achievement se odemkne.

Název: No Rest For The Wicked
Info: Dokončete všechny případy na drogovém (Vice Desk).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který se odemkne po dohrání posledního případu na drogovém s názvem Manifest Destiny.

Název: Moth To A Flame
Info: Dokončete všechny případy na požárech (Arson Desk).
Gamerscore: 70 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který se odemkne po dohrání posledního případu na požárech s názvem Different Kind of War a je také posledním případem v celé hře.

Název: The Simple Art Of Murder
Info: Dokončete všechny případy na vraždách (Homicide Desk).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který se odemkne po dohrání posledního případu na vraždách s názvem The Quarter Moon Murders.

Název: Police Academy
Info: Dokončete všechny případy jako pochůzkář (Patrol Desk).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který se odemkne po dohrání posledního případu za pochůzkáře s názvem Buyer Beware.

Název: Paved With Good Intensions
Info: Dokončete všechny případy na dopravním (Traffic Desk).
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který se odemkne po dohrání posledního případu na dopravním s názvem The Fallen Idol.

Název: Huckster
Info: V Elysian Fields přechytračte Lelanda Monroea, když s ním budete řešit jeho investice či reklamní kampaň.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Na linku zde najdete návod na případ A Walk In Elysian Fields v Arson Desk, kde jsou vypsány přesné odpovědi během výslechu Lelanda Monrorea. Pokud je vyberete, tak získáte právě tento achievement.

Název: Round Heels
Info: V Bamba klubu přimějte Dicka McColla, aby vám dal SPZ muže doprovázejícího Celine Henryovou.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzovou
Postup: Na linku zde najdete návod na případ The Red Lipstick Murder, kde budete vyslýchat Dicka McColla. Využijte k tomu zmíněný návod a jednotlivými odpověďmi ho přijmějte, aby vám předal registrační značky, což kromě jiného odemkne také achievement.

Název: The Fighting Sixth
Info: Promluvte s Felixem Alvarrem a přijměte ho k doznání spoluúčasti na krádeži morfia.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Během přestřelky autobusu v případu Manifest Destiny se dostaňte na střechu se střelcem, zlikvidujte ho a prohledejte mu kapsy, abyste získali důkaz o cílech střelce. Pak se vraťte k autobusu, kde bude čekat bývalý mariňák Felix Alvarro a vy ho budete vyslýchat. Využijte návod zde a po výslechu odemknete achievement.

Název: Racing For Pinks
Info: Najděte a prohlédněte si všechny doklady k prodeji vozů (Pink Slips).
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Použijte návod zde a najděte všechny doklady, které tiskne společnost Marquee. Poté, co na konci případu A Slip of the Tongue vyslechnete Bigelowa, tak najdete poslední papíry na stole za ním, což by vám mělo odemknout achievement.

Název: Femme Imbécile
Info: Správně vyhodnoťte každou odpověď během rozhovoru s Jean Archerovou.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Během případu A Slip of the Tongue se dostanete do Western Union Office, kde budete muset vyslechnout Jean Archerovou. Správně zareagujte na každou její odpověď podle návodu zde a achievement vám vyskočí na obrazovce.

Název: Chop Shop
Info: Během přestřelky v továrně na Industrial Street zabijte útočníka pomocí visícího motoru.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Během případu A Slip of the Tongue se dostanete do továrny na 58 Industrial Street. Na místě se strhne přestřelka, tak kolem venkovní zdi přeběhněte doprava k druhým dveřím a podívejte se jimi dovnitř. Přímo nad zemí uvidíte viset motorový blok, který sestřelte tak, aby výbuch zasáhl některého z okolních nepřátel. Pokud se to nepodaří, tak se jen nechte zastřelit a pokuste se o to znovu.

Název: Nowhere In A Hurry
Info: Chytněte a zadržte Cliffa Harrisona předtím, než ho zastaví uniformované posily.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Hned na začátku případu A Slip of the Tongue budete pronásledovat Cliffa Harrisona. Za každou cenu ho zastavte dřív, než dojedete na Temple Street, kde vás čeká policejní zátaras.

Název: A Good-Looking Corpse
Info: Najděte a prohlédněte si všechny narkotika v apartmánu Julie Randallové.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V případu The Naked City najděte na místě činu všechny narkotika. Pokud si nevíte rady, použijte návod zde.

Název: Fakeloo
Info: Pronásledujte Henryho Arnetta z Hollywood Police Station až do cestovní agentury, aniž by vás spatřil.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Zhruba v polovině případu The Naked City opustí Henry Arnett policejní stanici a vy ho budete muset ve voze sledovat. Držte se dostatečně vzadu, vyhněte se jakýmkoliv kolizím a v žádném případě nezapínejte sirénu. Nakonec zastaví nedaleko zastavárny a poté, co tam udá své zboží, tak ho budete muset sledovat po svých. Nepřibližujte se k němu, využívejte prostředí, abyste se ukryli a snažte se pohybovat vždy poté, co se na chvíli otočí. Nakonec se dostanete k cestovní kanceláři, kde vaše pronásledování končí. Pak už jen stačí počkat, až vám Roy poví krabičce na cigarety a achievement vám vyskočí na obrazovce. Sledování musíte udělat správně hned napoprvé, pokud vás jednou spatří nebo se prozradíte, tak budete muset restartovat celý případ.

Název: Chauffeur Service
Info: Odvezte Heather Swansonovou do Arnettova apartmánu, aniž byste poškodili vaše vozidlo.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Téměř na konci případu The Naked City budete muset odvézt Heather do Arnettova apartmánu. Jedná se o poměrně dlouhou jízdu, takže si dejte pozor a jeďte opravdu pomalu. Rovněž se vyplatí zapnout sirénu, protože vám budou ostatní vozy uhýbat z cesty a vy tak minimalizujete rizika. U Arnettova apartmánu jen shlédněte krátkou sekvenci a máte hotovo.

Název: Give My Regards
Info: Sestřelte každé písmeno na věži Broadwayského hotelu.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Na konci případu The Naked City se dostanete na střechu Broadwayského hotelu, kde před vámi bude utíkat podezřelý Willy. Až uvidíte obrovský světelný nápis Broadway, tak sestřelte dolů každé písmeno a tím odemknete achievement.

Název: Bulletproof Windshield
Info: Zabijte řidiče 2 vojenských vozidel během přestřelky na Hughesově letišti předtím, než vylezou z auta.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Poměrně hodně obtížný achievement, který není tak lehké splnit. V menu si nastavte maximální asistenci během střelby, dojeďte na letiště a z kufru si rychle vezměte Tommy Gun, což pravděpodobně znemožní zasáhnout řidiče prvního vozidla. Rychle je postřílejte, dejte si pozor na auto přijíždějící zleva a zastřelte řidiče dávkou do hlavy. Poté se objeví další auto zprava a to přímo proti vám, což vám značně usnadní pozici pro zásah přímo do hlavy. Jakmile se vám to podaří a oba zabijete dříve, než vylezou z vozu, tak odemknete achievement. V opačném případě se nechte zabít a pokuste se o zisk znova.

Název: Out Of The Frying Pan
Info: Pronásledujte Vernona Mapese z hořícího domu na Hughesovo letiště na první pokus.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V poslední části případu Nicholson Electroplating budete muset prozkoumat dům z fotografie, kde po vás někdo hodí Molotov koktejl. Dostaňte se k oknu, vylezte ven a uvidíte Vernona Mapese, který nasedne do svého vozu a začne ujíždět. Pronásledujte ho, snažte se vybourat vozidla vojenské policie a neustále se mu držte v patách, abyste ho neztratili. Jakmile se dostanete na letiště, tak máte hotovo.

Název: Skeletons In The Icebox
Info: Najděte a prohlédněte si všechny vodítka uvnitř Okamotova vyloupeného bytu.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V případu Nicholson Electroplating se dostaňte do Okamotova bytu a tam prohledejte všechna vodítka, k čemuž potřebujete náušnici z továrny. Nejlepší variantou je držet se návodu zde a achievement bez problémů získáte.

Název: The Nose Knows
Info: Najděte a prohlédněte si kryt vrtule v Nicholsonově továrně po výbuchu.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Dostaňte se do zničené továrny, dojděte k rozcestí ve tvaru písmene Y a dejte se pravou cestou. Na konci cesty potkáte strážníka, který vám řekne, abyste si prohlédli kovové díly nalevo. Srovnejte oba díly proti sobě a dostanete název P&W WASP MAJOR R-4360. Ihned poté se achievement automaticky odemkne.

Název: High Flyer
Info: Najděte leták v domě Juana Garcia Cruze a vydejte se rovnou do 20th Century Market.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Po přestřelce u domu Juana Garcii Cruze (případ Reefer Madness) zamiřte dovnitř a v zadní části domu najdete v ložnici novinový článek na krabicích. Přečtěte si reklamu na 20th Century Market a pak normálně prohledejte zbytek domu i přístřešek vzadu za domem, kde najdete trávu schovanou v konzervách. Jakmile kompletně prozkoumáte dům, tak se vydejte do zmíněné lokace, za což získáte achievement. Jen pro informaci dodám, že ihned poté, co to uděláte, tak automaticky přijdete o možnost získat v tomto případu 5 hvězd, protože vynecháte několik podstatných vodítek a událostí.

Název: Forcible Rear Entry
Info: Vstupte do domu v Las Palmas zadními dveřmi a zabijte Juana Garciu Cruze.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Poté, co se v případu Reefer Madness dostanete k domu Juana Garcii Cruze, tak zastřelte muže v pravém oknu a pomalu se dejte doleva. Okolo domu se dostaňte až dozadu k zadním dveřím, vykopněte je a vstupte do domu, kde zlikvidujte Juana. Hned, jak se vám to podaří, tak vám achievement vyskočí na obrazovce.

Název: Soup In The Pot
Info: Otevřete obě polévkové konzervy v přístřešku Juana Garcii Cruze.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V Reefer Madness pokračujte k domu Juana Garcii, zastřelte ho i jeho kumpána a pokračujte dozadu za dům, kde vstupte do dřevěné kůlny, kde si povšimněte polévkových plechovek na polici. V prostředním regálu prozkoumejte druhou plechovku zleva a otevře se tajná místnost. Zde pomocí otvíráku otevřete obě plechovky s trávou a achievement se automaticky odemkne.

Název: Spare A Dime
Info: Dokončete puzzle stříbrných dolarů US Morgana v továrně Parnell´s Soup.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V případu Reefer Madness pokračujte dle návodu zde a postupně získejte 5 stříbrných dolarů. Ty následně v továrně poskládejte tak, aby vám dali název MAS-ANG-KAY-MET-ALS a získáte achievement.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.