L.A. Noire: Auta

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Ve hře se nachází celkem 95 různých vozů, které jsou rozděleny do 6 kategorií (2-dveřové, 4-dveřové, sportovní, servisní, bonusové a policejní). Abyste získali 3 s nimi spojené achievementy, tak musíte odřídit 5, 40, resp. 95 z nich, přičemž se tato statistika rovněž počítá do 100% dohrání hry. Jednotlivé kategorie vozů a odkazy na jednotlivé články najdete níže, najdete v nich kromě fotek i informace o jejich zisku. Většina z těchto vozů a jejich lokace jsou náhodné, ale u mnohých z nich se dá samozřejmě zvýšit šance na jejich nalezení. Rovněž se ve hře nachází jeden speciální trik, který byl dostupný jak v původní verzi pro X360/PS3 a nyní funguje dál v remasterované edici.

Během hry můžete rovněž vjet do křižovatky, vyvolat hromadnou bouračku a poté nasednout do jednotlivých vozů, které tak získáte do svého seznamu. Vždy když nasednete do nového vozu, tak to poznáte podle toho, že se vám v levém spodním rohu objeví jednorázově jeho název a také aktuální statistika, kolik vozů jste prozatím našli. Kromě toho můžete vidět seznam vašich vozů a základní informace o nich v hlavním menu, kde se nachází položka Extras a následně Vehicle Showroom.

Trik, o kterém jsem se zmiňoval spočívá v tom, že najedete do Extra, pak do Vehicle Showroom a vyberete auto, které jste ještě nenalezli, což poznáte podle toho, že uvidíte černou siluetu (funguje na vozy z kategorií 2-dveřové, 4-dveřové a sportovní auta. Jakmile to uděláte, tak najeďte do případů (Cases), vyberte Free Roam na vraždách (Homicide) a začněte hrát. Objevíte se přímo před policejní stanicí a obvykle se stane, že na parkovišti naproti, nebo po cestě okolo policejní stanice pojede vůz, na který jste se v menu dívali. To platí ve většině případů, někdy musíte třeba i půl minuty počkat, než se vůz objeví. Tato technika je potvrzená z mnoha stran a sám sem ji zkoušel u zhruba 8 vozů a opravdu funguje. Vždy doporučuji, ať se v návodu podíváte na foto daného vozu a poté brouzdáte očima, jestli kolem vás nejede, protože to se mi osobně.

  1. 2-dveřové
  2. 4-dveřové
  3. Sportovní
  4. Servisní
  5. Bonusové
  6. Policejní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.