L.A. Noire: Návod – Případ 12: The Silk Stocking Murder

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Místo činu

Dojeďte na místo činu, promluvte si s koronerem Carruthersem a začněte s obhlídkou místa činu. Kousek od mrtvoly prozkoumejte zakrvácenou punčochu (vodítko: Bloodied stocking) a následně i zranění na krku oběti. Podívejte se do dlaně pravé ruky a objevíte půlku karty do knihovny. Povšimněte si chybějícího prstýnku na levé ruce a to včetně chybějící kůže. Přečtěte si nápis na hrudníku, který je napsán rudou rtěnkou a podepsán iniciály BD. Prohlédněte si krvavou stopu na cestě (vodítko: Bloody trail) a pokračujte po ní až k budově, kde objevíte modrý klobouk (vodítko: Ladies hat). Sledujte krvavou stopu až k popelnici a uvnitř si prohlédněte modrý dámský střevíc (vodítko: Personal effects). Poté se po stopě dostaňte až k potrubí a na něm objevíte viset klíček na řetízku (vodítko: Key). Nakonec po stopě dojděte k zakrvácenému papírku na zemi a po jeho prozkoumání objevíte kód v podobě teček (vodítko: Dot pattern note). Prozkoumejte krvavou stopu na domku napravo, vylezte po žebříku nahoru a vyběhněte po požárním schodišti až na střechu, kde v kleci pro holuby objevíte prázdnou obálku. Seskočte na níže položenou část střechy a objevíte zlatý box s make-upem. Po potrubí pak vylezte nahoru a před vámi uvidíte viset prsten oběti. Pokračujte dál, až dorazíte ke kovovému kbelíku a zakrvácenému štětci, který blíže ohledejte. Nakonec už jen prozkoumejte kabelku v rohu a objevíte druhou polovinu karty do knihovny (vodítko: Library card). Až se vrátíte na zem, tak nasedněte do vozidla a zamiřte k bytu oběti.

Antonia´s Residence

Po příjezdu k ubytovně zaklepejte na hlavní dveře a otevře vám majitelka domu Barbara Lapenti, která vás odkáže na pokoj Antonie. Zamiřte tedy po schodech nahoru do patra, dejte se doleva a vstupte do pokoje č. 5. Prozkoumejte zničené okno, vylezte jím ven a blíže prozkoumejte železnou tyčku, která byla použita pro vloupání (vodítko: Broken window a Iron picket). Z kufru seberte dopis od právníka (vodítko: Attorney´s letter) a jděte ke komodě, kde si prohlédněte svatební fotku a objevíte náramek, který chyběl na místě činu (vodítko: Charm bracelet photograph). Poté se vraťte zpět do přízemí a proveďte výslech.

Výslech Barbary Lapenti

 • Possible suspects: Good Cop/Truth
 • Movements of victim: Bad Cop/Doubt
 • Evidence of break-in: Accuse/Lie (důkaz: Broken window nebo Iron picket)
 • Breakdown of marriage: Accuse/Lie (důkaz: Charm bracelet photograph, vodítko: Religious necklace).

Po výslechu se vraťte ke svému vozu a zamiřte do nové lokace.

Maldonado Residence

U vchodu si prohlédněte schránky po vaší pravici a zjistíte, že Maldonadovi patří byt 304. Vyběhněte tedy po schodech nahoru, shlédněte krátkou scénu a poté se vypořádejte s dvojicí v pěstním souboji. Poté budou oba výtečníci zatčeni a vy budete moci v klidu prohledat byt. V kuchyni prozkoumejte dřevěnou bednu z obchodu Just Picked Fruit Market a poté i zakrvácenou košili na zdi vedle dveří (vodítko: Bloodied shirt). Na kuchyňské lince najděte zápalky z baru El Dorado, který v noc smrti, navštívila Antonia. Poté vyběhněte na chodbu a postupně vyslechněte sousedy ve všech okolních bytech. Od dámy v bytě 302 se dozvíte nové poznatky k tomuto případu (vodítko: Husband´s alibi). Nyní se vraťte zpět k vozu a centrála vám zavolá, že se máte vrátit na policejní stanici, protože dostali další dopis. Na nic tedy nečekejte a vydejte se tam.

Central Police Station

Zamiřte do podzemní části, kde se nacházejí technické služby (Technical Services), vyslechněte Raye i kapitána Donellyho a podívejte se na dopis i poém a zjistíte, že se jedná o dílo Odpoutaný Prométheus od autora P.B. Shelleyho. Následně se vraťte nahoru a zamiřte do výslechové místnosti 2, kde vás čeká Angel Maldonado.

Výslech Angela Maldonada

 • Last contact with victim: Accuse/Lie (důkaz: Husband´s alibi, vodítko: Brown Ford coupe)
 • Divorce proceeding: Accuse/Lie (důkaz: Attorney´s letter)
 • Jewelry taken from body: Good Cop/Truth
 • Bloodstained shirt found: Bad Cop/Doubt

Po výslechu se vydejte do baru.

El Dorado Bar

Ihned po příjezdu si promluvte s barmanem a získáte od něj obálku. Tu prozkoumejte a objevíte rozvodové papíry (vodítko: Divorce papers).

Výslech Diega Aguilara

 • Missing jewelry: Bad Cop/Doubt
 • Movements of victim: Good Cop/Truth

Poté vyjděte zadními dveřmi ven z baru a narazíte na prodavače z obchodu Just Picked Fruit Market. Jakmile odjede, tak si prohlédněte dřevěné bedny nalevo od dveří, okolo budovy doběhněte na hlavní cestu a podívejte se nalevo ke zmíněnému obchodu, kam se rovnou vydejte.

Just Picked Fruit Market

Výslech Clema Feeneyho

 • Distinctive necklace: Bad Cop/Doubt
 • Contact with victim: Bad Cop/Doubt
 • Movements of victim: Good Cop/Truth (vodítko: Brown Ford coupe)

Po výslechu si to namiřte do místnosti za zelenými dveřmi nalevo od baru a zjistíte, že pašují alkohol. Pak prozkoumejte skalpel na stole (vodítko: Scalpel) a také dřevěnou skříňku v jednom ze šuplíků. Tu otevřete pomocí kódu 253, který jste našli na místě činu a prozkoumejte obsah boxu. Nakonec uvidíte, jak před vámi začne Feeney prchat, a tak ho budete muset pronásledovat. Snažte se být opatrní, protože jede dost nebezpečně a nakonec se vám ho podaří zadržet a ukončit tak celý případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.