L.A. Noire: Návod – Případ 20: Manifest Destiny

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

The 111 Club Crime Scene

Po úvodní rozmluvě s kapitánem (vodítko: Morphine) se vydejte do klubu 111, promluvte si s Bekowskym a začněte s ohledáním místa činu. Prohlédněte si tělo mrtvého muzikanta Bowea opřeného o kruhový bar. Jděte do přilehlé místnosti a na zemi najdete kufřík s trumpetou. Vytáhněte všechny tři náustky a vložte je zpět do pouzdra, díky čemuž uslyšíte kliknutí a otevře se tajná přihrádka. V ní prozkoumejte vstupenku (vodítko: Blue Room pass) a injekční stříkačku. Napravo od kufříku najdete tělo druhého muzikanta, který má v kapse další dávku morfia. Jděte do zadní místnosti, prohlédněte si dřevěnou bednu a vezměte si do rukou kartón cigaret, který důkladně prozkoumejte (vodítko: Valor cigarettes). Napravo od dřevěné bedny si prohlédněte kulomety (vodítko: BARs). Cole poznamená, že zde mají armádní morfin, cigarety i kulomety a po rozmluvě s Royem (vodítko: Coolridge Heist) jděte vyslechnout hostesku.

Výslech hostesky

 • 111 Club shooting incident: Bad Cop/Doubt
 • Knowledge of McGoldrick: Good Cop/Truth

Po výslechu se vraťte do auta, zvolte lokaci bar The Blue Room a vydejte se tam klidně po svých, protože bar se nachází jen kousek na východ od vás.

The Blue Room

Výslech Elsy Lichtmannové           

 • Army surplus morphine: Bad Cop/Doubt
 • Morphine overdose victims: Bad Cop/Doubt

Po výslechu ji budete muset sledovat v autě do jejího bytu, kde se odehraje krátká scéna. Druhý den ráno se automaticky objevíte u klubu Mocambo.

The Mocambo Club

Po vstupu si Roy promluví s uvaděčem a sdělí mu, že chcete vidět Mickeyho Cohena. Na nic teda nečekejte a nechte se zavést k jeho stolu.

Výslech Mickeyho Cohena

 • Finkelstein drug operation: Bad Cop/Doubt
 • 111 Club shooting incident: Bad Cop/Doubt

Hollywood Police Station

Na stanici uvidíte rozhovor s Colmyerem a zjistíte, že krádež na SS Coolridge měl na starosti Harold Caldwell, takže se za ním vydejte a dostanete k nahlédnutí knihu se seznamem ukradených věcí. Podívejte se na pravou stranu a prozkoumejte všechny červeně zakroužkované předměty (vodítko: Manifest). Poté se objeví policista a informuje vás o střelbě na autobus. Rychle opusťte stanici a vydejte se na místo střelby.

Bus Shooting

Hned jak budete moci Colea ovládat, tak se vydejte kolem budovy doleva a utíkejte dozadu k budově, na které je střelec. Vylezte po žebříku nahoru, zastřelte ho a prohledejte jeho pravou vnitřní kapsu, ve které naleznete zápisník (vodítko: Sniper´s pocketbook). Pak si prohlédněte samopal a zjistíte, že se jedná o BAR z ukradené várky z lodi. Ihned poté se odehraje rozhovor s bývalým mariňákem Felixem Alvarrem.

Výslech Felix Alvarro

 • Informed of Coolridge heist: Bad Cop/Doubt
 • Motive for shooting: Accuse/Lie (důkaz: Sniper´s pocketbook, vodítko: 6th Marines)

Během výslechu se dozvíte o bývalých členech vaší jednotky a tak budete muset zjistit adresu Jacka Kelsa. Zamiřte tedy k policejnímu telefonu na protější straně ulice a zavolejte na ústřednu. Následně se vydejte do Kelsova bytu.

Kelso´s Apartment

Na místě se setkáte s Jackem a rozhodnete se ho automaticky odvézt na stanici.

Výslech Jacka Kelsa

 • Army surplus morphine: Bad Cop/Doubt
 • Ex-Marine McGoldrick: Good Cop/Truth
 • Arms stolen from Coolrdige: Good Cop/Truth
 • SS Coolridge robbery: Bad Cop/Doubt

Robert´s Diner

Po příjezdu uvidíte dva muže prchat v autě a tak se na ně pověste. Pronásledování skončí v uličce, kde dojde k přestřelce, po které prohledejte tělo, které je k vám blíž. V pravé kapse najdete zápisník (vodítko: Shooter´s notebook) a v té levé pak kopii manifestu (vodítko: Copy of manifest).

Hollywood Post Office

Ihned nasedněte do auta a zamiřte k poště, kde se odehraje přestřelka se 4 muži. Poté, co je zlikvidujete, tak budete stát nad tělem jednoho z nich. Vyslechněte, co říká a získáte jeho doznání (vodítko: Beckett´s Confession). Z levé ruky mu vezměte vizitku společnosti Polar Bear Ice Company (vodítko: Business card)  a utíkejte na opačnou stranu budovy, kde najdete druhého mrtvého. V levé kapse saka najdete poznámku (vodítko: Note) a budete se moci vydat k čínskému kinu.

Grauman´s Chinese Theatre

Na místě uvidíte popravu dvou členů bývalých mariňáků a tak budete pronásledovat pachatele. Jakmile je zastavíte, dojde k přestřelce a oba zastřelte. Následně se podívejte do svého záznamníku a vydejte se na místo setkání Cohena a Sheldona.

Meeting Place

Na místě se strhne přestřelka, kterou přežijte až do konce a budete odvoláni k výslechu Courtneyho Sheldona. Nasedněte do auta a zamiřte na policejní stanici.

Hollywood Police Station

Výslech Courtneyho Sheldona

 • 6th Marines being targeted: Accuse/Lie (důkaz: Note nebo Shooter´s notebook).
 • SS Coolridge robbery: Accuse/Lie (důkaz: Beckett´s Confession)

Tím ukončíte tento případ, který bude mít zcela nečekané vyústění a skončí vaší degradací do útvarů požárů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.