L.A. Noire: Návod – Případ 22: A Walk in Elysian Fields

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Morelli House Fire

Vydejte se na místo činu, promluvte si u vstupu do domu s Carruthersem a následujte ho do domu, kde uvidíte spálené oběti. Poté si promluvte s ním i Lynchem a dozvíte se, že s těly někdo hýbal (vodítko: Bodies moved). Prozkoumejte rodinnou fotku na podlaze (vodítko: Family photograph) a znovu ohledejte těla. Po Herschelově útěku z domu zamiřte ven, shlédněte další sekvenci a utíkejte kolem domu doleva, kde najdete ohřívač vody od InstaHeat (vodítko: Water heater). Zamiřte k sousedovu domu a u stromu za plotem najdete špačky od cigaret (vodítko: Cigarette butts) a také stopy bot (vodítko: Boot prints). Následně jděte za sousedem a promluvte si s ním (vodítko: Weekend Away).

Výslech Dudleyho Formana

  • Morelli fire witness report: Bad Cop/Doubt (vodítko: Houses to be demolished)
  • Suspicious activity: Bad Cop/Doubt
  • Planned demolitions: Bad Cop/Doubt
  • Promotional travel contest: Good cop/Truth

Po výslechu se rozhodne vám donést leták od společnosti Elysian Fields, takže na něj počkáte a Herschel vám mezitím podá Origami, které našel (vodítko: Origami crane). Rozložte ho, získejte leták od souseda (vodítko: Elysian Fields flyers) a nakonec použijte nedaleký telefon k získání adresy.

Rancho Escondido

Ihned po příjezdu se budete muset utkat s několika muži a tak je všechny porazte a následně zatkněte. S Herschelem se vydejte na průzkum domu, a jakmile uslyšíte známý zvuk, tak prozkoumejte cihlu ve zdi. Zjistíte, že někdo ošidil maltu (vodítko: Poor cement quality) a vydejte se do další části.

Elysian Fields

Ihned po příjezdu si promluvte s recepční, vyběhněte nahoru po schodech a tam vás zastaví osobní asistentka pana Monroea, která vás nebude chtít pustit dovnitř. Po chvíli vás přeruší pan Monroe, kterého následujte do jeho kanceláře a začněte s výslechem.

Výslech Lelanda Monroea

  • Elysian linked to arsons: Bad Cop/Doubt
  • Promotional travel Contest: Accuse/Lie (vodítko: Elysian Fields flyers)
  • Local land acquisitions: Bad Cop/Doubt
  • Rancho Escondido fire: Accuse/Lie (vodítko: Poor quality cement)

Po skončení rozhovoru jděte za sekretářkou, vezměte si ze stolu list kontraktorů, který si prohlédněte (vodítko: List of contractors) a poklepejte na jméno Herbert Chapman. Pak seběhněte dolů do přízemí, vstupte do místnosti naproti recepce a použijte telefon na stole zapisovatelky. Poté se spustí animace a vy se přesunete do jazzového baru, kde vám Roy Earle předá zprávu, abyste ukončili vyšetřování společnosti Elysian Fields

Chapman´s Apartment

Vydejte se k Chapmanovu bytu a na místě se dozvíte, že není doma. Prohledejte jeho vůz a najdete cívku proti komárům (vodítko: Mosquito coils) a náboje (vodítko: .45 ammunition). Po zhlédnutí sekvence se Chapman zmocní tramvaje a začne před vámi prchat, přičemž bude likvidovat vše, co mu stojí v cestě. Snažte se držet v těsném závěsu, zasáhněte tramvaj do kola a poté, co zastaví, tak v přestřelce zastřelte podezřelého a ukončete případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.