L.A. Noire: Návod – Případ 23: House of Sticks

California Fire and Life

Hned na začátku případu, ve kterém hrajete vůbec poprvé za někoho jiného, než Colea Phelpse, se objeví Elsa Lichtmannová s šekem na 20 000 dolarů (vodítko: Settlement letter) a řekne vám, že peníze odmítá a chce po vás, abyste případ prošetřili. Poté Jack vytáhne spis, prohlédněte si ho a otočte malý papír na pravé straně, což odkryje vyšetřovací zprávu, na kterou poklepejte (vodítko: Buchwalter case file).

Výslech Elsy Lichtmannové

  • Disputed claim payout: Bad Cop/Doubt
  • Connection to Buchwalter: Bad Cop/Doubt
  • Motive for Dispute: Good Cop/Truth

Při odchodu vám dá Elsa svou adresu a telefon (vodítko: Slip of paper) a dojde asistentka vašeho šéfa, pana Curtise Bensona. Následujte ji do jeho kanceláře, promluvte si s ním a záhy zjistíte, že přátelský rozhovor se vymkl kontrole a celý případ smrdí. Poté zamiřte ke svému autu a vydejte se na staveniště.

Elysian Fields

Po příjezdu vstupte do malého přístřešku, kde udělejte menší průzkum.

  • Na stole přímo naproti vám najdete účtenku k dodanému cementu (vodítko: Cement delivery receipt).
  • Na druhém stole pak objevíte příkaz k demolici (vodítko: Demolition order) a vedle něj také vzkaz od Lelanda Monroea (vodítko: Company memo).

Jakmile opustíte budovu, tak narazíte na vedoucího, který vás vykáže ven a strhne se bitka. Porazte ho a dozvíte se místo, kde došlo k nehodě. To je od vás jen několik desítek metrů, takže tam v klidu doběhněte po svých.

Demolished House

Z levé strany oběhněte trosky domu, vzadu si prohlédněte kusy použitého dřeva nedaleko červené vlajky a spodní kus spojte s tím nalevo (vodítko: Broken wood). Získáte slovo Keystone Films, z čehož zjistíte, že společnost použila pro stavbu dřevo třetího stupně kvality, využívaného pro stavbu filmových scén. Poté se spustí video a uvidíte, jak se vás stavbyvedoucí pokusí přejet v buldozeru. Utíkejte před ním, vždy se na chvíli otočte a párkrát po něm vystřelte, abyste ho zpomalili. Doběhněte na konec, nasedněte do svého vozu a jeďte k nedalekému telefonu, abyste zjistili adresu filmového studia.

Keystone Film Studios

Po příjezdu si promluvte s hlídačem, který vás vpustí dovnitř poté, co ho uplatíte a on si může dát něco k jídlu. Přeskočte přes bránu, jděte uličkou dopředu a vstupte do místnosti Screening Room nalevo.

  • Prohledejte kovovou schránku na film na stolku napravo (vodítko: Film canister) a po bližším ohledání zjistíte, že je prázdná.
  • Jděte k centrálnímu stolu, otevřete kufr a objevíte promítací zařízení. Prvním knoflíkem seřiďte ostrost obrazu, druhým pak rychlost filmu a nakonec přehoďte tlačítko dole, čímž film spustíte (vodítko: Film).
  • Nyní se vraťte zpět ke svému vozu, přelezte přes bránu nalevo a najděte další vodítka. Napravo prohledejte vzkaz informující o nižší kvalitě dřeva (vodítko: Inferior quality lumber).
  • Na prknech za vámi pak najdete účtenku za dřevo (vodítko: Lumber delivery receipt).

Vraťte se ke strážní budce, použijte telefon a zavolejte panu Bensonovi. Po krátkém rozhovoru se spojte i s Elsou a sjednejte si schůzku, která se odehraje v klubu The Blue Room. Jakmile získáte opět vládu nad Jackem, tak nasedněte do vozu a zamiřte na druhé staveniště.

Elysian Fields Site Two

Na místě zamiřte do domu, ve kterém svítí světla, začněte s jeho průzkumem a po chvíli vás napadne trojice mužů. Pokuste se je porazit, ale stejně se vám to nepodaří a tak vás zavřou do kufru. Z toho se vám nakonec podaří utéct a tak si to namiřte do vozu před vámi a ujíždějte gangsterům, dokud se jich nezbavíte. Nakonec dojeďte do bytu Elsy Lichtmannové, kde se setkáte i s Colem a následně upadnete do bezvědomí, čímž zakončíte tento případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.