L.A. Noire: Návod – Případ 23: House of Sticks

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

California Fire and Life

Hned na začátku případu, ve kterém hrajete vůbec poprvé za někoho jiného, než Colea Phelpse, se objeví Elsa Lichtmannová s šekem na 20 000 dolarů (vodítko: Settlement letter) a řekne vám, že peníze odmítá a chce po vás, abyste případ prošetřili. Poté Jack vytáhne spis, prohlédněte si ho a otočte malý papír na pravé straně, což odkryje vyšetřovací zprávu, na kterou poklepejte (vodítko: Buchwalter case file).

Výslech Elsy Lichtmannové

  • Disputed claim payout: Bad Cop/Doubt
  • Connection to Buchwalter: Bad Cop/Doubt
  • Motive for Dispute: Good Cop/Truth

Při odchodu vám dá Elsa svou adresu a telefon (vodítko: Slip of paper) a dojde asistentka vašeho šéfa, pana Curtise Bensona. Následujte ji do jeho kanceláře, promluvte si s ním a záhy zjistíte, že přátelský rozhovor se vymkl kontrole a celý případ smrdí. Poté zamiřte ke svému autu a vydejte se na staveniště.

Elysian Fields

Po příjezdu vstupte do malého přístřešku, kde udělejte menší průzkum a na stole přímo naproti vám najdete účtenku k dodanému cementu (vodítko: Cement delivery receipt). Na druhém stole pak objevíte příkaz k demolici (vodítko: Demolition order) a vedle něj také vzkaz od Lelanda Monroea (vodítko: Company memo). Jakmile opustíte budovu, tak narazíte na vedoucího, který vás vykáže ven a strhne se bitka. Porazte ho a dozvíte se místo, kde došlo k nehodě. To je od vás jen několik desítek metrů, takže tam v klidu doběhněte po svých.

Demolished House

Z levé strany oběhněte trosky domu, vzadu si prohlédněte kusy použitého dřeva nedaleko červené vlajky a spodní kus spojte s tím nalevo (vodítko: Broken wood). Získáte slovo Keystone Films, z čehož zjistíte, že společnost použila pro stavbu dřevo třetího stupně kvality, využívaného pro stavbu filmových scén. Poté se spustí video a uvidíte, jak se vás stavbyvedoucí pokusí přejet v buldozeru. Utíkejte před ním, vždy se na chvíli otočte a párkrát po něm vystřelte, abyste ho zpomalili. Doběhněte na konec, nasedněte do svého vozu a jeďte k nedalekému telefonu, abyste zjistili adresu filmového studia.

Keystone Film Studios

Po příjezdu si promluvte s hlídačem, který vás vpustí dovnitř poté, co ho uplatíte a on si může dát něco k jídlu. Přeskočte přes bránu, jděte uličkou dopředu a vstupte do místnosti Screening Room nalevo. Prohledejte kovovou schránku na film na stolku napravo (vodítko: Film canister) a po bližším ohledání zjistíte, že je prázdná. Jděte k centrálnímu stolu, otevřete kufr a objevíte promítací zařízení. Prvním knoflíkem seřiďte ostrost obrazu, druhým pak rychlost filmu a nakonec přehoďte tlačítko dole, čímž film spustíte (vodítko: Film). Nyní se vraťte zpět ke svému vozu, přelezte přes bránu nalevo a najděte další vodítka. Napravo prohledejte vzkaz informující o nižší kvalitě dřeva (vodítko: Inferior quality lumber). Na prknech za vámi pak najdete účtenku za dřevo (vodítko: Lumber delivery receipt). Vraťte se ke strážní budce, použijte telefon a zavolejte panu Bensonovi. Po krátkém rozhovoru se spojte i s Elsou a sjednejte si schůzku, která se odehraje v klubu The Blue Room. Jakmile získáte opět vládu nad Jackem, tak nasedněte do vozu a zamiřte na druhé staveniště.

Elysian Fields Site Two

Na místě zamiřte do domu, ve kterém svítí světla, začněte s jeho průzkumem a po chvíli vás napadne trojice mužů. Pokuste se je porazit, ale stejně se vám to nepodaří a tak vás zavřou do kufru. Z toho se vám nakonec podaří utéct a tak si to namiřte do vozu před vámi a ujíždějte gangsterům, dokud se jich nezbavíte. Nakonec dojeďte do bytu Elsy Lichtmannové, kde se setkáte i s Colem a následně upadnete do bezvědomí, čímž zakončíte tento případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.