L.A. Noire: Návod – Případ 24: A Polite Invitation

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Curtis Benson´s Apartment

Po úvodní scéně s Elsou a asistentem návladního opusťte nemocnici a zamiřte k bytu Curtise Bensona. U domu si prohlédněte schránky a zjistíte, že bydlí v bytě č. 2. Utíkejte tedy rovně za nosem, vyběhněte po schodech nahoru a dejte se doleva. Na konci zaklepejte na dveře, promluvte si s Curtisem a začněte s ohledáním bytu. Na skleněném jídelním stole za Bensonem najdete certifikát (vodítko: Share certificate) a na stolku nalevo od jídelního stolu pak dohodu o pojištění (vodítko: Insurance agreement). Poté vykopněte dveře nalevo od krbu, kde najdete 12 letou dívku. Jakmile ji pošlete domů, tak začněte s výslechem.

Výslech Curtise Bensona

  • Motive for fraud: Accuse/Lie (důkaz: Share certificate)
  • Suburban Redevelopment: Accuse/Lie (důkaz: Insurance agreement)
  • Buchwalter case settlement: Bad Cop/Doubt

California Fire & Life

Vraťte se ke svému vozu a zamiřte do sídla pojišťovny, kde vyjeďte výtahem nahoru a vstupte do své kanceláře napravo. Na stole otevřete složku s Buchwalterovým spisem a na nákresu domu klikněte v pravém horním rohu na položku Latitude/Longitude. Pak ještě poklepejte na datum na lístku napravo (vodítko: Improved land value) a spustí se scéna, ve které se objeví Cole Phelps.

Hall of Records

V Hall of Records si promluvte se strážníkem a ten vám poví, že oddělení pozemků najdete v prvním patře. Vyběhněte po schodech o úroveň výš, dejte se chodbou doleva a vstupte do Land Registry Office. Zde si promluvte s úředníkem a zamiřte ke knihovně s písmenem S. Prozkoumejte knihu, přetočte o stránku doprava a na čtvrté stránce poklepejte na jméno Courtney Sheldon. Poté následujte úředníka k posuvné mapě a vyberte lokaci na souřadnicích zeměpisné šířky 034’04’29 a délky 118’17’58. Tím získáte označení pozemku (vodítko: Elysian lot number 1876988), se kterým se vydejte ke kalkulátoru a vydělte číslo 1 876 988/90 000, což se rovná 20. Dle jeho instrukcí přidejte k číslu 1 a dostanete 21, což převeďte na písmeno abecedy, kterým je U. Zamiřte ke knihovně s písmenem U, na pravé straně zvolte jméno Randall Jones a po jeho prozkoumání se odehraje scénka, v níž budete napadeni. Postupně zastřelte 4 útočníky a po dalších událostech zvedněte zvonící telefon ve svém bytě, kde vás během rozhovoru pozve Leland Monroe do svého sídla.

Leland Monroe´s Mansion

V Monroeově sídle se odehraje nejdelší přestřelka vůbec, takže se prostřílejte přes zahradu až k domu, vstupte dovnitř a pokračujte s tím až do kanceláře sekretářky, se kterou se v krátkém videu rovněž vypořádáte. Poté pokračujte dál do Lelandovi kanceláře, kde se stanete svědky krátkého vyjednávání a několika scén. Jakmile budete moci Jacka ovládat, tak vzadu vedle novin si prohlédněte fotku a na pracovním stole pak složku se jmény lidí, kteří neprodali své pozemky. Mezi nimi najdete jména mrtvých rodin z minulých případů, na které poklepejte a nakonec si prohlédněte obsah sejfu. Po jeho ohledání se spustí video a vy ukončíte tento případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.