L.A. Noire: Návod – Případ 26: A Different Kind of War

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Poslední případ ve hře i na požárech je jiný hlavně v tom, že zde hrajete na střídačku za Jacka Kelsa a Colea Phelpse. Rovněž se jedná jeden z případů, kde nejste hodnocení hvězdami, takže zde nemusíte získat 5 hvězd pro maximální hodnocení.

Jack Kelso: Exterminators companies

V Rapid Exterminators a Nuclear Bug & Rodent Control se dozvíte, že zde nikdo vašeho popisu nepracuje a tak zde kromě zajímavých dialogů či vedlejších úkolů nic zajímavého nenajdete a tak si to namiřte do Westlake Pest Control, kde se dozvíte adresu muže, kterého hledáte.

Cole Phelps: Dr. Fontaine´s Surgery

V kanceláři doktora Fontaina si na stole prohlédněte bílý papír ukrytý pod mapou města, zašeďte ho pomocí tuhy a objevíte cestu. Na tu následně přiložte mapu z novin a zjistíte, že nové domy byly postaveny na místě, kde se plánuje nová dálnice (vodítko: Freeway route). Ohledejte mrtvolu doktora, povšimněte si šrámů na krku i zapalovače v ruce a u kabinetu naproti stolu si prohlédněte křišťálovou kouli pokrytou krví (vodítko: Crystal ball). Nalevo od dveří, kterými jste přišli, si prohlédněte zprávu a pod malým vzkazem objevíte list, kde poklepejte na jméno Sawyer (vodítko: Fontaine´s blackmail papers). Poté dveřmi projděte, napravo si prohlédněte kabinet a odemkněte poslední vodítko v této části (vodítko: Morphine cabinet).

Jack Kelso: Rancho Rincon

Vykopněte dveře domu, po vstupu si napravo prohlédněte plamenomet (vodítko: Flamethrower) a pokračujte do místnosti s Origami, kde si na stěně prohlédněte fotky a zjistíte, že se jedná o Coleovu původní jednotku z války a muž, kterého hledáte, do ní patřil (vodítko: Photographs of Okinawa). Poté si prohlédněte origami vzadu na stole (vodítko: Origami cranes) a podívejte se na plán tunelů nalevo od origami. Krom jiného se můžete podívat na samopal M1 Thompson v ložnici, ale není to důležité.

Cole Phelps: Vehicle escort

V této části budete muset za volantem vašeho vozu doprovodit Jacka Kelsa až k tunelům za městem a přitom odrážet nájezdy policejních jednotek, které na něj poslal šéf policie Worell, který je do celé události zapleten. Na místě se všichni setkáte a vstoupíte do tunelů.

Jack Kelso: Finale

Prostřílejte se skrz tunely až k místu, kde proudí voda, zamiřte dál a seskočte do ní. Nyní se musíte prostřílet skrz vodu až k žebříku, po kterém slezl do vody jeden z útočníků a jakmile to uděláte, tak zabijte muže napravo, který hlídá místnost se zbraněmi, kde můžete kromě jiného získat BAR. Pokračujte dál tunelem s velkým potrubím a v dálce za mřížemi uvidíte, jak bude jeden z útočníků upálen zaživa. Přeběhněte přes most do velké místnosti, postřílejte další skupinu útočníků a dejte se kolem zdi doprava až ke schodišti. Po něm seběhněte dolů, prostřílejte se do malé místnosti na konci a zde získáte plamenomet. Poté, co si ho Jack vezme, tak slezte do zatopené místnosti a uvidíte, jak se do místnosti přilije další voda. Namiřte si to do opačného rohu (vpravo vzadu), vylezte po žebříku nahoru a upalte trojici nepřátel.  Na konci vyběhněte po schodech nahoru a namiřte si to do finální části, kde se setkáte s Elsou, Irou a Colem Phelpsem. Nakonec už jen shlédněte sérii závěrečných scén a vychutnejte si jednu z nejsmutnějších herních konců vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.