L.A. Noire: Street Crimes – Dopravní (Traffic)

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Pouliční zločin 1: Boxing Clever
Čas: 9:00 pm – 4:00 am
Postup: Poté, co dorazíte do vyloupeného obchodu, dá se zloděj na útěk a tak ho budete muset pronásledovat skrze staveniště. Jakmile vylezete po žebříku nahoru, tak ho porazte v pěstním souboji a ukončete zločin.

Pouliční zločin 2: Cosmic Rays
Čas: 9:00 pm – 4:00 am
Postup: Na místě se setkáte s rozrušeným mužem, který má na hlavě hrnec a mlátí do mrtvého muže baseballovou pálkou. Jakmile se přiblížíte, tak se dá na útěk a vy ho musíte chytit. Pokud se vám ho nepodaří chytit, tak vyleze na střechu a spáchá sebevraždu.

Pouliční zločin 3: Masked Gunman
Čas: 9:00 pm – 4:00 am
Postup: Poté co vyleze Phelps na střechu, tak začněte s pronásledováním střelce. Jakmile se dostanete ze střechy dolů a střelec přeběhne přes cestu, tak si v uličce vezme rukojmího. Pak ho rychle zastřelte a ukončete tento mini případ.

Pouliční zločin 4: Shoo-Shoo Bandits
Čas: 9:00 pm – 4:00 am
Postup:  Po rozmluvě s obětí budete muset sledovat zloděje. Vyběhněte nahoru po schodech, zamiřte do uličky nalevo a jakmile jeden z nich uvidí Phelpse, tak se strhne přestřelka. Rychle oba zastřelte, než se jeden z nich dostane k autu a ukončete zločin.

Pouliční zločin 5: Gangfight
Čas: 9:00 pm – 4:00 am
Postup: Na parkovišti, kam přijedete, musíte zneškodnit oba bojující gangy, které rozpoutali přestřelku. Kryjte se za auta, dejte si pozor, aby se k vám nedostali ze strany a postupně zlikvidujte všech 9 členů, přičemž 2 z nich mají samopaly Thompson, takže si na ně dejte pozor. Nakonec se objeví auto s dalšími útočníky a jakmile je postřílíte, tak máte splněno.

Pouliční zločin 6: Amateur Hour
Čas: 8:00 pm – 4:00 am
Postup: Na místě činu zjistíte, že banda zlodějů přepadla klenotnictví a tak vpadnete dírou ve zdi dovnitř. V přízemí zabijte vůdce gangsterů Higginse, pokračujte nahoru do patra a zbavte si i zbylých dvou členů. Poté se vraťte zpět dolů a zjistíte, že Audrey omráčila Bekowskyho a snaží se v autě uprchnout. Naštěstí se po pár metrech nabourá a vy ji tak budete moci zatknout.

Pouliční zločin 7: Death from Above
Čas: 8:00 pm – 4:00 am
Postup: Zastřelte dvojici útočníků na budově před vámi, kteří disponují samopaly Thompson a pak i toho na nižší budově napravo. K té se pak vydejte, vylezte nahoru po potrubí a tam zjistíte, že poslední útočník drží rukojmí. Vyčkejte na správný okamžik a jednou střelou do hlavy ho pošlete k zemi. V případě, že budete rychlí, můžete se scéně s rukojmím vyhnout a usnadnit si tak celý případ.

Pouliční zločin 8: Theater Robbery
Čas: 7:15 pm – 9:00 pm
Postup: Zapněte sirény, dojeďte k místu zločinu a uvidíte muže, který se pokusil přepadnout divadlo, jak nasedá do vozu. Pronásledujte ho ulicemi města až na parkoviště, kde se vybourá a unikne po trubce na střechu. Následujte ho a buď ho zastřelte, nebo ho dál pronásledujte a následně porazte v pěstním souboji.

Pouliční zločin 9: Pawnshop Holdup
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Oběhněte zastavárnu zezadu, vykopněte 2 dveře a zastřelte dvojici útočníků. Poté vyběhněte nahoru po schodech a na střeše zlikvidujte muže, který drží majitele zastavárny jako rukojmí.

Pouliční zločin 10: Hotel Bandits
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Po vstupu do hotelu se dají zloději na útěk a tak je budete muset pronásledovat. Venku naskočte do nejbližšího vozu, pronásledujte je okolo Warner Bros studia a zažeňte je do garáží hotelu Clarke. Tam pokračujte v pronásledování na střechu, kde je zabijte a dokončete pouliční zločin.

Pouliční zločin 11: Army Surplus
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Jeden z nejjednodušších pouličních zločinů. Jakmile muži zastřelí policistu, tak je oba zastřelte a máte hotovo.

Pouliční zločin 12: Hung Out to Dry
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Po příjezdu na místo činu se dostanete ke skladišti, kde se setkáte s Oswaldem Jacobsem, kterého můžete znát z případu The Consul´s Car. Po rozmluvě s ním vstupte do skladiště a začněte přestřelku, v níž zabijte 6 útočníků. Pak následujte jednoho z nich do horního patra, prostřílejte si cestu až k němu a zastřelte ho, čím případ dokončíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.