L.A. Noire: Street Crimes – Drogové (Vice)

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Pouliční zločin 26: Commies
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Zbytečně se nezdržujte a ranou do hlavy zastřelte muže, který u vstupu drží rukojmí. Pak vstupte do banky, zabijte zbylé dva střelce a máte hotovo.

Pouliční zločin 27: Fatal Plunge
Čas: 8:00 am – 6:00 pm
Postup: Vylezte po trubce nahoru na střechu, následně pak po žebříku až úplně nahoru a na střeše se setkáte s Dudley Lynchem a Shannon Perryovou. Jakmile se dá Dudley na útěk, tak slezte po žebříku dolů a uvidíte, jak prchá v bílém pickupu. Utíkejte kupředu, naskočte do vozu, který přistaví Earle a pronásledujte ho, dokud ho nezastavíte a pouliční zločin tím neukončíte.

Pouliční zločin 28: Against the Odds
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Po úvodní rozmluvě s Haroldem Caldwellem vstupte do baru a sedněte si za stůl nalevo, kde zůstanete inkognito. Po chvíli vstoupí do baru váš cíl a jakmile zase odejde, tak ho budete muset sledovat. Kryjte se za okolní prostředí, sledujte ho do uličky a jakmile jí projde, tak se setká se svým šéfem. Poté, co se je necháte se vzdát, tak vytáhnou zbraň a vy je tak budete muset oba zastřelit.

Pouliční zločin 29: Daylight Robbery
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Velmi rychlý pouliční zločin, ve kterém musíte pronásledovat útočníka. Toho můžete buď doběhnout po svých nebo ho zastavit pomocí varovného výstřelu (stačí na něj zamířit, dokud se nevyplní ukazatel).

Pouliční zločin 30: The Blue Line
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: V misi The Blue Line vás čeká postřílet skupinku nebezpečných a plně ozbrojených kriminálníků. Vzhledem k jejich vybavení se neustále kryjte a mez jednotlivými zabitími se rovněž schovávejte. Mise skončí jakmile zabijete posledního střelce.

Pouliční zločin 31: Zoot Suit Riot
Čas: 7:00 pm – 7:00 am
Postup: Další pouliční zločin, při kterém došlo k rabování a strhne se v přestřelku. Rychle postřílejte nepřátele venku, jděte doprava za roh a vstupte do skladiště. Tam postřílejte všechny nepřátele a máte splněno.

Pouliční zločin 32: The Badger Game
Čas: 7:00 pm – 7:00 am
Postup: V této misi musíte pronásledovat Chestera Kinga, který z vás udělá tak trochu blázna a ukradne policejní vůz. Následně ho sledujte, dokud se nedostanete na staveniště, kde se vybourá a vy ho tak budete moci zatknout.

Pouliční zločin 33: Camera Obscura
Čas: 7:00 pm – 7:00 am
Postup: V tomto zločinu musíte pronásledovat Marlona Hopgooda, který si pořizuje nelegální snímky a obtěžuje mladé ženy. Jakmile vás uvidí, tak se dá na útěk a naskočí do svého vozu. Začněte ho tedy pronásledovat, držte se mu pořád v patách a nakonec jeho auto srazí tramvaj a vy ho tak budete moci zatknout.

Pouliční zločin 34: Secret Keepers
Čas: 8:30 am – 5:40 pm
Postup: Po úvodní sekvenci opusťte budovu, dejte se kolem ní doprava a po pár metrech zamiřte doprava na parkoviště, kde uvidíte podezřelého. Poté, co k němu přistoupíte, tak naskočí do vozu a začne ujíždět. Naskočte do vozu Delahaye 135MS Cabriolet, vydejte se za ním a pronásledujte ho, dokud nebudete mít možnost ho zatknout.

Pouliční zločin 35: Bad Date
Čas: 09:00 pm – 5:00 am
Postup: Na místě činu najdete mrtvou ženu, kterou někdo zabil. Ohledejte ji, natočte hlavu směrem doprava a  prozkoumejte okolí. Nedaleko krabic si povšimněte krvavé stopy, vylezte po potrubí nahoru a uvidíte podezřelého. Pokračujte po žebříku nahoru, vylezte na střechu a v pěstním souboji porazte muže. Jakmile se vám to podaří, tak ho zatknete a dokončíte poslední pouliční zločin na drogovém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.