L.A. Noire: Street Crimes – Požáry (Arson)

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Pouliční zločin 36: Accident Prone
Čas: 07:00 pm – 7:00 am
Postup: Pokračujte po chodníku dále, po pár metrech zahněte do uličky nalevo a sledujte levou stranu. Až uvidíte náklaďák a návěs, tak utíkejte mezerou mezi nimi a pokračujte na konec slepé uličky. Zde po pravé straně uvidíte zraněného pachatele, kterého porazte v pěstním souboji a dokončete pouliční zločin.

Pouliční zločin 37: Paper Sack Holdup
Čas: 07:00 pm – 7:00 am
Postup: Po krátké scéně uvidíte, jak podezřelí nastupují do vozu a vy tak automaticky nasednete do auta Voisin C7. Pronásledujte je, počkejte až vyletí z okraje útesu a proletí billboardem. Při tom zlikvidují auto, ke kterému jen doběhněte a zatkněte je.

Pouliční zločin 38: Cafe Holdup
Čas: 08:00 am – 6:00 pm
Postup: V tomto případu se dostanete do přepadené jídelny, kde uvidíte umírajícího člena kuchyně. Pokračujte dozadu a objevíte kriminálníky, kteří ohrožují zbylé členy jídelny. V následné přestřelce se zbavte všech 3 útočníků a osvoboďte tak rukojmí.

Pouliční zločin 39: Bus Stop Shooting
Čas: 08:00 am – 4:00 pm
Postup: Po vstupu na autobusové nádraží zastřelte dva zloděje a ten třetí uteče na parkoviště. Utíkejte tedy za ním, zbavte se ho a vyřešte další případ.

Pouliční zločin 40: Hot Property
Čas: 08:00 am – 4:00 pm
Postup: Poslední pouliční zločin ve hře se odehrává u domu, který chce vykrást jeden zlodějíček. Hned jak vás spatří, tak naskočí do pickupu a začne ujíždět. Pronásledujte ho, dokud se nevybourá a máte vyhráno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.