L.A. Noire: Street Crimes – Vraždy (Homicide)

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Pouliční zločin 13: Vengeful Ex
Čas: 8:30 am – 6:00 pm
Postup: Po zastřelení strážníka Mathiasona se dá podezřelý na útěk a tak na nic nečekejte a několika ranami ho zastřelte.

Pouliční zločin 14: Death Plunge
Čas: 8:30 am – 6:00 pm
Postup: Následujte svého partnera dozadu za budovu, vylezte po trubce nahoru a pokračujte po střeše k přední části budovy. Pak vylezte po žebříku nahoru do věže a dostaňte se k sebevrahovi.

Pouliční zločin 15: Canned Fish
Čas: 7:00 pm – 6:30 am
Postup: Nejprve se zbavte dvou kriminálníků a Frank Morgan se dá na útěk. Vydejte se za ním, jakmile naskočí do dodávky, tak naskočte do nedalekého Plymouthu P5 a začněte s pronásledováním. To nakonec skončí ve vodním kanále, kde dotyčného zatknete a ukončíte tento pouliční zločin.

Pouliční zločin 16: Would Be Robber
Čas: 8:30 am – 6:00 pm
Postup: Po rozmluvě s prodavačem uvidíte ujíždějící auto a tak začne pronásledování. Držte se mu neustále v patách, přežijte poměrně nebezpečnou cestu s několika skoky a nakonec se dotyční vybourají u autodílny. Jakmile se tam dostanete, tak zastřelte prvního útočníka, který si vzal rukojmí a vylezte po žebříku na střechu, kde zastřelte i toho druhého.

Pouliční zločin 17: Running Battle
Čas: 8:00 am – 7:00 pm
Postup: Jakmile přestřelka začne, tak se dotyčný dá na útěk a vy ho musíte chytit. Pronásledujte ho zprava kolem autobusu, vběhněte do úzké uličky a proběhněte jí na konec. Hned jak zahnete doleva, tak uvidíte, jak dotyčný leze po trubce nahoru, což je perfektní chvíle, abyste ho sestřelili dolů a úkol dokončili. V opačném případě ho sledujte nahoru na střechu a zastřelte ho tam.

Pouliční zločin 18: Bank Job
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: V tomto případě vás čeká poměrně velká přestřelka, takže si vezměte z kufru samopal Thompson a prostřílejte se do banky. Pokračujte s čistěním vstupní haly, přeběhněte na druhou stranu a vstupte do malé místnosti s výtahem, kterým sjeďte dolů. Zde vystřílejte poslední zbytky odporu a vyčištěním trezoru ukončíte přepadení banky.

Pouliční zločin 19: Unsuccessful Holdup
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Sledujte střelce do nedaleké boudy, slezte po žebříku dolů a prostřílejte si cestu až na konec, kde slezte dolů po druhém žebříku. V tunelu si dejte pozor na projíždějící vlaky, zastřelte zbylé útočníky a dokončete tento zločin.

Pouliční zločin 20: Cop Killer Shot
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Zastřelte útočníky, utíkejte za Rustym a vylezte po trubce nahoru. Pak po sérii žebříků pokračujte na střechu, kde vás čeká poslední střelec a tak ho jednoduše zastřelte.

Pouliční zločin 21: Honey Boy
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Velmi krátký zločin, ve kterém musíte zastřelit muže, který zabil policistu a s brokovnicí zůstal schovaný v domě. Zamiřte tedy dovnitř a co nejrychleji ho zabijte.

Pouliční zločin 22: Misunderstanding
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Po zhlédnutí úvodní animace, v níž jeden muž popraví druhého, utíkejte za tím, který prchá a sledujte ho až do nedalekých garáží. Kryjte se za sloupy a okolní vozidla, několika zásahy ho pošlete k zemi a vyřešte tak zločin.

Pouliční zločin 23: Thicker Than Water
Čas: 7:00 am – 7:00 pm
Postup: V tomto zločinu budete muset pronásledovat mladou dvojici v autě. Pokud to vydržíte dostatečně dlouho, tak se nakonec nabourají a vy máte případ vyřešený.

Pouliční zločin 24: Killer Bandits
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Velmi krátký zločin, ve kterém se postavíte dvěma zlodějům. Hned jak v boční uličce jednoho z nich zastřelíte, tak ten druhý nastoupí do náklaďáků a vyrazí proti vám. Zůstaňte krytí za zdí, počkejte až se nabourá a taky ho odpravte ze světa.

Pouliční zločin 25: Bowling Lane Robbery
Čas: 8:00 am – 4:00 pm
Postup: Před kuželkárnou zastřelte nepřátele, vstupte dovnitř a nalevo zabijte dalšího, který se schovává za stojanem s koulemi. Poté uvidíte, jak poslední přeživší uteče a tak vám nezbude nic jiného, než se vydat za ním. Jakmile ho dopadnete, tak bude držet rukojmí a vy ho budete muset jedinou ranou do hlavy poslat k zemi a vyřešit tak toto přepadení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.