Silent Hill Downpour: Vedlejší úkoly – Homeless

PC PS3 Xbox 360

Vedlejší úkol: Homeless
Achievement, trofej: Will Work For Food
Obraz v galerii:
Odměna: Zkratky mezi jednotlivými částmi Silent Hillu, skrze podzemní tunely.

V části Pearl Creek se vydejte na sever po Laymond Avenue a zamiřte po schodech dolů do východní části metra (mapa bod 1). Protáhněte se úzkou uličkou u zdi a dostanete se k bezdomovci, který se ohřívá u hořícího sudu. Promluvte si s ním a budete požádáni o něco k snědku. V tomto případě musíte najít proteinovou tyčinku, která se nachází v prodejním automatu, ze kterého si je koupíte za peníze.

Automat se nachází na 3 různých lokacích v závislosti na vaší obtížnosti hádanek (mapa bod 2a na Easy, mapa bod 2b na Normal nebo mapa bod 2c na Hard). S proteinovou hádankou se vraťte za bezdomovcem, který vám odemkne tunel do lokace Hillside. Následně vás požádá o teplý kabát, který se nachází v obchodě Thrift Shop na západ od kina (mapa bod 3). Jediné, co se zde mění, je přesné umístění kabátu v obchodě podle obtížnosti. S ním se opět vraťte za bezdomovcem a za odměnu odemknete tunelu do Chastain Heights.

Poslední část úkolu spočívá v tom, že najdete rybářský prut, který se nachází v oblasti Pleasant River. Tentokrát ho podle obtížnosti opět naleznete na 3 odlišných místech, z nichž dvě jsou v přístavu a jedno pak u vstupu do kanalizace na jihu (mapa bod 4a na Easy, mapa bod 4b na Normal či mapa bod 4c na Hard). Po jeho získání se naposledy vraťte za bezdomovcem, který vám za odměnu odemkne tunely do  Pleasant River a Port District a dokončete úkol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..