0

South Park The Stick of Truth: Achievementy/Trofeje

Přehled

 • Celková obtížnost trofejí/achievementů: 4/10
 • Offline: 50 (51 u PS3, PS4 díky platině)
 • Online: 0
 • Odhadovaný čas na 100% dokončení: 15-25 hodin
 • Minimální počet dohrání: 1 (pravděpodobně spíš 2)
 • Minutelné achievementy/trofeje: 24 (Are We Cool?, Gingivitis, Day Walker, Parkeologist, For the Hoarder, Truth to Power, Irritable Bowels, Dragon Wrath, Re-Buttal, Heisenberg, No Child Left Behind, Chinpokolypse, More Popular Than John Lennon, Clothes Whore, Full Arsenal, Inside Joke, Acceptance, Perverted, Too Far, Face Hoff, Two Girls, One Stick, Outpatient, KKK Hero, Elven Hero)
 • Glitchnuté achievementy/trofeje: N/A
 • Ovlivňuje obtížnost achievementy/trofeje?: Ne
 • Získáte při dohrání na vyšší obtížnosti i ty achievementy/trofeje na nižší obtížnost?: Ne
 • Znemožní cheaty zisk ajchů/trofejí: Nejsou cheaty
 • Extra vybavení: Ne

Představení hry

South Park The Stick of Truth je RPG hra z roku 2014, za kterou stojí studio Obsidian Entertainment ve spolupráci se South Park Digital Studios a následně byla vydána společností Ubisoft. Hra je vytvořena a postavena na základech animovaného seriálu pro dospělé, ve kterém je spousta černého humoru, nadávek a narážek na všechny žhavá témata současnosti. Ve hře se ujímáte nového dítěte v sousedství a společně se s Cartmanem a skupinou rytířů z pevnosti Kupa Keep snažíte o to udržet mocný artefakt známý jako Stick of Truth (Větev Pravdy). Krátce po začátku si můžete vybrat jedno ze čtyř povolání, kterými jsou bojovník, zloděj, mág a tak trochu nečekaně Žid, přičemž každé z nich nabízí unikátní set schopností. Následně bude jen na vás, jak se se všemi událostmi pobijete a zda se přidáte na stranu lidí či elfů….protože nakonec zjistíte, že ve hře je ještě někdo třetí…

Achievementy / Trofeje

Název: South Park™: The Stick of Truth™ Platinum Trophy
Info: Získejte všechny ostatní trofeje ve hře.
Gamerscore: N/A
Trofej: Platinová
Postup: Finální trofej dostupná pouze v PS4 verzi poté, co získáte všechny předchozí trofeje.

Název: First Day in South Park
Info: Dokončete první den v South Parku.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který nelze minout. Získáte ho poté, co dokončíte události uvnitř UFO. Druhý den ráno achievement získáte.

Název: Gingivits
Info: Zrzci vás musí 3 pokousat, aniž byste blokovali jejich útok.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement lze minout a jde ho splnit pouze během prvního či druhého dne, když ve škole bojujete se zrzky nebo jejich nacistickými zombie verzemi. Nejlepší je počkat právě do druhého dne, protože zombie verze se vás pokusí častěji pokousat. Jediné, co musíte udělat, tak během Bite útoků v žádném případě neblokovat. Po třetím pokousání se achievement automaticky odemkne.

Název: Day Walker
Info: Porazte bosse Boss Hall Monitor, zatímco nosíte pihy.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement lze splnit během prvního dne, kdy ve škole budete bojovat s Boss Hall Monitor. Ten vás čeká poté, co použijete zlatý klíč a tak si ještě před soubojem musíte nasadit pihy. Nejjednodušší cestou je vytvořit postavu s pihami hned na začátku hry a s nimi pak bosse porazit. Pokud to ovšem neuděláte, tak můžete pihy (Freckles) najít přímo ve škole u nepřátel.

Název: Made This for You
Info: Hoďte po nepříteli hovno ze své vlastní tvorby.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Nejprve musíte jít na záchod, v kterémkoliv domě, skočit na něj a v krátké minihře udělat hovno, které následně ze záchodu vezměte. Poté ho jen použijte v boji na nepřítele a máte hotovo.

Název: Are We Cool?
Info: Najděte Ježíše, zatímco hrajete za Žida.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Na začátku hry si vyberte jako třídu postavy Žida. Je to jediná třída, se kterou je spojen nějaký achievement, takže by to neměl být problém. Následně aktivujte a dokončete vedlejší úkol Find Jesus, který můžete nalézt na linku zde.

Název: Parkeologisst
Info: Otevřete všechny garáže v South Parku.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová

Postup: Všude po South Parku jsou garáže, většina z nich jde otevřít normálně, k některých z nich potřebujete klíč, jejichž přehled najdete zde. Nejdříve můžete achievement splnit během druhého dne po návštěvě Kyleova domu. Celkem musíte otevřít 15 garáží a to tyto.

 • Dům č.p. 9770
 • Dům Kevina Stoleyho (č.p. 1701)
 • Dům č.p. 1010
 • Dům č.p. 2210
 • Dům č.p. 1890
 • Dům Jimmyho (č.p. 38291)
 • Douchebagův dům (č.p. 1550)
 • Buttersův dům (č.p. 1020)
 • Cartmanův dům (č.p. 28201)
 • Stanův dům (č.p. 2001)
 • Kyleův dům (č.p. 1002)
 • Dům pana Slavea (na východ od dětského hřiště)
 • Dům č.p. 1018
 • Kennyho dům (na východ od Kyleova domu)
 • Tokenův dům (panství Dark Meadows)diteldddd

Název: For the Hoarder
Info: Dokončete hru, aniž byste prodali nějaký předmět.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Velmi jednoduchý achievement, který snadno minete, protože nesmíte prodat jedinou věc. Tento achievement se odemkne ihned po zabití finálního bosse, takže vydržte a pak můžete všechno haraburdí prodat, protože peníze budete potřebovat na nákup všech zbraní a vybavení.

Název: Truth to Power
Info: Uprdněte si na 4 hlavní autority v South Parku.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Abyste tuto trofej splnili musíte si uprdnout na 4 hlavní autority v South Parku, kterými jsou starostka McDanielsová (nachází se v radnici), otec Maxi (na lavičce před radnicí), ředitelka Victorie (v komunitním centru, kam se dostanete v průběhu 2. dne) a nakonec i minister Montrealu (jeskyně v Kanadě). První tři můžete splnit kdykoliv, ale ministr se dá snadno minout, protože zmizí poté, co si s ním promluvíte v jeskyni. Hra má občas problémy správně zaregistrovat na koho jste si uprdli a na koho ne, takže na každou ze 4 zmíněných postav použijte pro jistotu několikrát jak Dragonshout, tak i techniku Cup-A-Spell, což by vám mělo achievement zajistit.

Název: Irritable Bowels
Info: Nadělejte si do kalhot během souboje s bossem.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Abyste si během souboje s bossem nadělali do kalhot, tak se jednoduše musíte předávkovat manou, dokud se neposerete. Rovněž je dobrou volbou počkat na souboj s bardem Jimmym v Giggling Donkey, kde použije útok Brown Bomber. Pokud tento útok nevykryjete, tak dojde k předávkování a následnému nadělání do kalhot. Souboje s bossem poznáte podle toho, že mají tito nepřátelé daleko víc životů, než obvykle a zároveň během bojů nemůžete použít své summony.

Název: Dog Whistle
Info: Uprdněte si na psa, zatímco jste v trpasličí formě.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Po skončení druhého dne získáte schopnost Gnome Dust, která vás promění v trpaslíka nebo naopak zpět v člověka. Pak zabijte psa, kterého po dohrání hry najdete v hojném počtu v lese a ihned po souboji si na něj prdněte pomocí schopnosti Dragonshout či Cup-A-Spell.

Název: Dragon Wrath
Info: Mimo bitvu omračte 3 a více nepřátel pomocí jediného uprdnutí.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement lze splnit na několika různých místech, ale jedno z nejlepších je škola během druhého dne. Jakmile se dostanete k dřevěné barikádě s nápisem Humans Keep Out, tak si povšimněte hořících pochodní. Následně použijte magický útok Sneaky Squeaker, nalákejte všechny 3 nepřátele k barikádě a následně rychle hoďte Cup-A-Spell, čímž je všechny odpálíte.

Název: Just Saying Hi
Info: Uprdněte si na každého ze svých pomocníků.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Ve hře se nachází celkem 6 pomocníků, které budete postupně odemykat a poslední dva odemknete na začátku třetího dne. Jakmile budete mít přístupného Butterse, Kennyho, Jimmyho, Stana, Cartmana i Kylea, tak si je postupně přivolejte jako pomocníka a následně si na ně uprdněte pomocí magie Dragonshout nebo Cup-A-Spell, čímž achievement odemknete.

Název: Re-Buttal
Info: Přerušte 5  nabíjecích útoků (Channeling) pomocí vašich prdů.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achievement lze snadno minout, pokud se na ně přímo nezaměříte, protože ve hře není příliš mnoho nepřátel, kteří Channeling útok používají. Jedná se například o bosse Boss Hall Monitor, Jimmy a v neposlední řadě i trpaslíci na konci druhého dne, což je pro vás asi nejlepší moment, kdy achievement splnit. Jakmile uvidíte, že některý nepřítel používá Channeling útok, tak na něj použijte Dragonshout, nebo kterýkoliv další z prdů a jejich útok tím přerušte. Takto přerušte 5 nabíjecích útoků a máte splněno.

Název: Heisenberg
Info: Porazte vařiče methu, zatímco máte na sobě bradku Evil Cartman goatee a účes Bald Cap.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Bradku můžete získat v Cartmanově pokoji a účes Bald Cap následně na místní policejní stanici v celé s postavou Romper Stomper. Nejprve se vydejte do druhého podlaží, skrz větrací šachtu zamiřte do šaten a tam najdete klíč od jeho cely. Až budete mít oba předměty, tak je na sebe použijte v průběhu úkolu Calling Banners budete muset rekrutovat Tweeka. Aby se vám to povedlo budete se muset dostat do garáže u Kennyho domku, kde narazíte na vařiče methu a ty následně porazte ve zmíněném převleku, který paroduje postavu Heisenberga aka Waltera Whitea ze seriálu Perníkový táta (Breaking Bad).

Název: Shutout
Info: Úspěšně zblokujte každý útok nepřátel v jednom boji (tutoriál se nepočítá).
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Jakmile se naučíte blokovat útoky, tak se naučte útoky nepřátel, které na vás útočí. Stačí, abyste vykryli jen jediný útok nepřítele a následně je smetli summonem z boje a achievement odemknete. Nelze ho v žádném případě minout a můžete ho snadno splnit i po dokončení hry. Je ovšem víc než pravděpodobné, že se vám ho podaří získat v průběhu hraní.

Název: Stay Down
Info: Uprdněte si mimo boj na 10 nepřátel, které jste porazili v boji.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V boji musíte nejprve porazit nepřítele a po souboji uvidíte, jak jejich těla zůstanou ležet okolo vás. Zamiřte k některému z těl, použijte na něj Dragonshout a uvidíte jak proti útoku zareaguje. Jakmile to uděláte u 10 nepřátel, achievement se odemkne.

Název: Avenger
Info: Porazte v boji 3 nepřátele, zatímco je váš pomocník omráčený.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Abyste splnili tento achievement, tak musíte nechat zabít vašeho pomocníka a poté v souboji zabít alespoň 3 nepřátele. Pokud však váš pomocník zůstane omráčen i po skončení boje, tak nezískáte jiný achievement s názvem No Child Left Behind. Proto můžete využít dvě techniky. V prvním případě dokončete hru a tento achivement splňte hned poté, nebo si uložte hru, achievement splňte a potom hru znovu načtěte, čímž se vyhnete tomu, abyste zmíněný achievement minuli. Nejjednodušším způsobem je nechat si zabít pomocníka a poté použít vašeho summona, který okamžitě zlikviduje všechny vaše nepřátele.

Název: No Child Left Behind
Info: Dokončete hru, aniž byste ukončili souboj ve chvíli, kdy je váš společník omráčen.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: V tomto případě vás nepřítel může v souboji omráčit a vaše postava se bude jevit jako mrtvá. Postavu ihned oživte pomocí předmětu Taco a v žádném případě nezabíjejte všechny soupeře, dokud to neuděláte. Pokud byste souboj dokončili a váš pomocník zůstane omráčen, pak tento achievement nezískáte. Jedinou pomocí pak zůstane nahrání poslední uložené pozice před soubojem.

Název: Poco Chinpoko
Info: Najděte 5 Chinpokomonů.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Viz achievement / trofej Chinpokolypse.

Název: Chinpoko Loco
Info: Najděte 15 Chinpokomonů.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Viz achievement / trofej Chinpokolypse.

Název: Chinpokolypse
Info: Najděte všech 30 Chinpokomonů ve hře.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Zlatá
Postup: Ve hře se nachází celkem 30 Chinpokomonů, z nichž 24 můžete získat kdykoliv a 6 je závislých na vašem pokroku v příběhu (minout lze: Roidrat, Beetlebot, Gunrilla, Pterdaken, Fetuswami a Shoe). Lokace všech Chinpokomonů najdete zde.

Název: Daddy Issues
Info: Spřátelte se se svým otcem.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Otec se s vámi spřátelí poté, co budete mít alespoň 50 přátel, kompletní rozbor najdete u achievementu More Popular Than John Lennon.

Název: More Popular Than Jesus
Info: Spřátelte se s polovinou South Parku.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Získejte 60 přátel v South Parku a achievement se odemkne. Podrobnější rozbor najdete u achievementu More Popular Than John Lennon.

Název: More Popular Than John Lennon
Info: Každý v South Parku se musí stát vaším přítelem.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Zlatá
Postup: Ve hře se nachází celkem 120 přátel, přičemž jedním extra navíc je Clyde.  S ním si musíte promluvit hned na začátku hry, aby si vás přidal mezi přátele a následně si vás z nich odstraní. Většina přátel je získatelná kdykoliv, kromě Billa, Fosseho a Lemminkwinkse, které musíte získat do svého listu během druhého dne a úkolu Attack the School. Kompletní collectibles guide přátel najdete zde.

Název: Junk Peddler
Info: Prodejte 300
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Vzhledem k tomu, že ve hře je druhý achievement, který je v přímém rozporu s touto trofejí, tak počkejte, dokud nedohrajete hru, protože pro zisk achievementu For The Hoarder nesmíte celou hru nic prodat, což se odemkne zabitím finálního bosse. Pak jen skočte do obchodu a prodejte všechny předměty pod položkou Junk. Jedná se o odpad, který slouží pouze k prodeji a nemá žádný další smysl.

Název: Ass of Fire
Info: Porazte 20 nepřátel pomocí Cartmanova zadku.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Poté, co dokončíte druhý den a Cartman se stane vašim pomocníkem, tak si ho nastavte vezměte ho sebou do boje. V něm musíte zabít nepřátele pomocí speciálního útoku Burning Cloud. Ten působí na všechny nepřátele na bojišti, ničí brnění nepřítele a zároveň je velmi silný, takže achievement získáte během několika soubojů.

Název: Canadian Handshake
Info: Celkem 100krát si uprdněte na lidi.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Pro zisk tohoto achievementu není  potřeba si urpdnout na 100 lidí. Jednoduše odemkněte Dragonshout, najděte jakoukoliv osobu v South Parku a použijte ho na něj, dokud se vám neodemkne.

Název: Animal Cruelty
Info: Celkem 25krát si uprdněte na zvířata.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Úplně stejné jako v případě Canadian Handshake, jen s tím rozdílem, že si musíte uprdnout na kterékoliv zvíře, což stačí udělat celkem 25krát a achievement se odemkne.

Název: Pulling Mud
Info: Nadělejte si do kalhot ve třech různých soubojích.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Nejprve odemkněte první kouzlo Dragonshout  a tím i zásobu many. Následně můžete nechat některé z nepřátel nebo bosse (viz Irritable Bowels), aby vás předávkovali manou nebo to udělejte pomocí jídla vy sami. Ihned poté, co vám zásoba many vzroste do neúnosných rozměrů, tak si postava nadělá do kalhot. Pak to ještě dvakrát zopakujte a achievement se vám odemkne.

Název: Shopaholic
Info: Najděte polovinu všech kostýmů.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Viz achievement Full Arsenal.

Název: Clothes Whore
Info: Najděte všechny kostýmy ve hře.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Zlatá
Postup: Viz achievement Full Arsenal.

Název: Friends in Strange Places
Info: Spřátelte se s krabími lidmi a trpaslíky.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: S oběma se můžete spřátelit až v průběhu třetího dne. Abyste se spřátelili s trpaslíky, tak musíte splnit vedlejší úkol Phase 1. V případě krabích lidí se dostaňte do Kanady a od výtečníků Terrance a Phillip se naučte kouzlo Nagasaki. S ním se vraťte do South Parku, vlezte do podzemí a přes něj se probojujte až do jeskyní. Zde najdete skálu, která blokuje průchod ke krabovi, který bubnuje na buben. Nakonec jen zničte skálu a promluvte si s krabem.

Název: Weapon Proficiency
Info: V průběhu hry udělejte 100 perfektních útoků.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tento achivement určitě získáte v průběhu hraní. Stačí útočit ve chvíli, kdy uvidíte malé záblesky a tím uděláte perfektní útok, který má boost například v poškození či počtu útoků. Jakmile jich uděláte 100 máte vyhráno.

Název: Skilled Defender
Info: V průběhu hry zblokujte 100 útoků nepřítele.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Velmi podobné jako achievement Weapon Proficiency, ale tentokrát musíte zblokovat úder akčním tlačítkem, když na vás útočí nepřítel a pod vaší postavou se objeví symbol štítu. Nemusíte se o něj moc starat, protože vám dříve či později naskočí.

Název:  You Bastards!
Info: Během hry nechte Kennyho 10krát zemřít.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Velmi přímočarý achievement, ve kterém stačí vzít Kennyho za svého pomocníka a nechat ho 10krát zemřít. Abyste se vyhnuli problémům, tak ho raději nechte až po dohrání hry, protože v případě, že s mrtvým Kennym dokončíte souboj, tak se vyhnete achievementu No Child Left Behind.

Název: Mastery
Info: Odemkněte všechny schopnosti u jednoho skillu vaší postavy.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: Každé povolání má k dispozici celkem 5 schopností a každou z nich můžete vylepšit celkem 4x pomocí bodů, které získáte za každou úroveň. Jakmile jednu schopnost vylepšíte na maximum, tak se vám achievement odemkne.

Název: Make It Rain!
Info: Utraťte celkem 500 dolarů.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Bronzová
Postup: Tato trofej je kumulativní a pokud se budete snažit získat achievement Full Arsenal, tak ji určitě odemknete.

Název: Full Arsenal
Info: Získejte všechny zbraně i kostýmy ve hře.
Gamerscore: 30 G
Trofej: Bronzová
Postup: Ve hře je celkem 153 zbraní a vybavení, které se počítá pro zisk tohoto achievementu. Spousta z nich je minutelná a tak si musíte dát pozor, aby vám žádná neutekla. Kompletní přehled zbraní najdete zde a vybavení pak zde. Velmi podstatná informace je navíc ta, že nemusíte mít všechno vybavení či zbraně najednou u sebe, takže to nepotřebné můžete prodat a peníze použít na nákup nového vybavení či zbraní. Níže nyní shrnu všechny, které se dají minout, abyste se na ně mohli primárně zaměřit.

Den 1

 • Mongorian Bow (Mongolian Beef)
 • Dodgeball, Mace of Restoration (Call the Banners)
 • Wood Elf Gloves, Wood Elf Armor, Wood Elf Cap, Crutch of Weakness (The Bard)
 • Alien Helmet, Alien Suit, Alien Gloves, Alien Ray Gun, Alien Probe, Tinfoil Hat (Alien Abduction)

Den 2

 • Stone Hammer, WAT Armored Headgear, SWAT Vest, SWAT Tactical Gloves (Gain New Allies)
 • Basketball, Necromancer Hood, Necromancer Gloves, Necromancer Robes (Attack the School)
 • Gnome Gloves, Gnome Helmet, Gnome Clothes, Gnome Pickaxe (Defeat the Underpants Gnomes)

Den 3

 • Poison Grenade, Master Razor (Forging Alliances)
 • Lawn Dart, Knight Gauntlets, Knight Helmet, Knight Armor, Vibroblade, Condom Cap (Beat Up Clyde)

Název: KKK Hero
Info: Porazte v boji velkého židovského elfa Kylea.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Viz achievement Elven Hero.

Název: Elven Hero
Info: Porazte v boji velkého mága Cartmana.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Během druhého dne se znovu dostanete do školy během útoku Attack the School. Dostaňte se do 2. patra a před bojem do čtvrté třídy si uložte hru. Následně vstupte do hry, udeřte do Kylea a po výhře v souboji získáte achievement KKK Hero. Následně jen nahrajte poslední save, napadněte Cartmana a odemkněte Elven Hero.

Název: Nonconformist
Info: Spřátelte se s Gothy, stejně jako všichni ostatní, kteří hrají tuto hru.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Příběhový achievement, který nelze minout. Odemknete ho v průběhu druhého dne po dokončení hlavního úkolu Befriend The Goths.

Název: Inside Joke
Info: Uvnitř pana Slavea použijte jeho summona.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: V průběhu hry dokončete vedlejší úkol Mr. Slave´s Package, který je popsán zde. Následně začněte třetí den, zastavte se za Slavem pro summona a pro jistotu si uložte hru. Následně se dostaňte do finální části, kde budete muset vlézt do zadnice pana Slavea. Až tam budete, tak v souboji použijte jeho summona a achievement se odemkne.

Název: Face Hoff
Info: Porazte princeznu Kennyho, zatímco vypadáte jako David Hasselhoff.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Poté, co se vrátíte z Kanady a budete se muset vydat do Clydovi pevnosti, tak si uložte hru. Následně se vydejte do centra města, v Tom´s Rhinoplasty si kupte plastiku Davida Hasselhoffa za 175 dolarů a následně pak pokračujte dál v příběhu. Na konci Clydovi pevnosti dokončete finální souboj s princeznou Kenny a achievement se vám odemkne. Vhodné splnit současně s achievementy Two Girls, One StickOutpatient.

Název: Acceptance
Info: Přijměte svůj osud a zvolte si jméno Douchebag.
Gamerscore: 15 G
Trofej: Bronzová
Postup: Hned na začátku hry se vás Cartman zeptá na vaše jméno. Je jedno, co napíšete, protože vás Cartman pojmenuje jako Douchebaga. Odpovězte na jeho otázku 2krát ano (Yes) a tento achievement se vám automaticky odemkne.

Název: Two Girls, One Stick
Info: Zabijte princeznu Kennyho v převleku za dívku.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Před finálním soubojem najeďte do inventáře, odstraňte si všechno oblečení, vousy a prsteny a nastavte si všechny 4 části Makeover převleku, který jste si v průběhu dne vytvořili. Pak jen porazte Kennyho a po finálním souboji achievement odemknete. Vhodné splnit současně s achievementy Face Hoff a Outpatient.

Název: Outpatient
Info: Zabijte princeznu Kennyho pod vlivem špinavého AIDSu.
Gamerscore: 25 G
Trofej: Bronzová
Postup: Během vašeho putování po mapě Kanady si zabojujte s vlky či hady a ti vás budou moci nakazit pomocí dire AIDS, který vám bude následně v boji ubírat HP v každém kole. S ním se dostaňte až na konec Clyde´s Fortress, porazte princeznu Kennyho a získáte tento achievement. Vhodné splnit současně s achievementy Two Girls, One StickFace Hoff.

Název: Perverted
Info: Sledujte vaše rodiče při sexu po dobu 60 sekund.
Gamerscore: 10 G
Trofej: Bronzová
Postup: Až se na konci druhého dne dostanete do části s trpaslíky, tak se dostaňte do části s komodou a na pozadí uvidíte sex mezi vašimi rodiči. V tu chvíli se zastavte a nic nedělejte. Po 60 sekundách by se vám měl achievement odemknout a vy tak budete moci v klidu pokračovat dál ve hře.

Název: Stick Savior
Info: Porazte princeznu Kennyho a obnovte větvičku pravdy.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Stříbrná
Postup: Příběhový achievement, který nelze minout. Odemknete ho automaticky po zabití finálního bosse, kterým je samotná princezna Kenny.

Název: Too Far
Info: Uprdněte si na mrtvolu nedonošeného plodu v Nazi zombie formě.
Gamerscore: 20 G
Trofej: Bronzová
Postup: V průběhu třetího dne se dostanete na kliniku, kde se provádějí potraty a postupně se dostanete do fáze, kdy se zde objeví Nazi zombie plody. Zabijte je sami, nebo nechte, ať to za vás udělá okolní prostředí a poté si na ně uprdněte. Pokud byste to zapomněli, tak si můžete uprdnout na mrtvolu finálního bosse na klinice, které zde zůstane do doby, než odcestujete za Clydem do jeho pevnosti.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..