South Park: The Stick of Truth – Návod: Den 2

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Gain New Allies

Druhý den započne několik questů, ve kterých budete muset získat nové spojence, jako první bude potřeba rekrutovat gothské děti.

001 002

Recruit the Goth Kids / Nonconformist / PTA Problems

Vydejte se k místní škole, brankou napravo vstupte na menší nádvoří a tam si promluvte se čtyřmi gothy. Přemístěte se pomocí Timmyho expresu k obchodu U-Stor-It (pokud nemáte aktivován, tak tam dojděte po svých, nachází se v severovýchodní části města), promluvte si s bezdomovcem napravo od hlavní brány a kupte si od něj za 16 dolarů gothské rukavice, čepici a oblečení, které si rovnou oblečte. Potom se vydejte do severozápadní části města, kde mezi Jimbovým obchodem se zbraněmi a Skeeterovým barem zaútočte na skupinku starších dětí. Jakmile je porazíte, tak získáte balíček cigaret. Nakonec jděte do kavárny a kupte si tam za 1 dolar Tweek Bros. Dark Roast.

003 004

Jakmile opustíte kavárnu, tak vás zajmou elfové a vy se poprvé dostanete do tábora elfů, které vede židovský elf Kyle Broflovski. Po rozhovoru s elfy se konečně vydejte ke školy a promluvte si s gothy, kteří vám dají další úkol. Opusťte dvorek, od školy se dejte doprava a hned v další části vstupte do komunitního centra. Po zhlédnutí animace jděte k hlavnímu stolu a ukažte všem ceduli, kterou máte v rukách. Poté běžte na toalety a tam se od Randyho naučte třetí prdící techniku nazvanou Sneaky Squeaker. Využijte Timmyho expresu a přemístěte se k Tower of Peace. Od něj jděte doprava a dojděte k místu, kde uvidíte dav lidí a ztroskotanou vesmírnou loď, kolem níž si vláda postavila své vládní centrum. Zhlédněte animaci, odlákejte pozornost dvou vojáku tím, že použijete Sneaky Squeaker a vstupte na základnu (při použití prdu se postavte nalevo od nich a použijte ho tak, abyste je odlákali směrem k obrazovce, oba musí být v dosahu prdu).

005 006

Zbavte se hlídkujícího vojáka, pomocí sondy se přemístěte na střechu vládní budovy a vstupte větrací šachtou dovnitř, kde se setkáte s v podstatě poprvé s Nazi zombiemi. Zabijte jednu z nich, vstupte do jednací místnosti (v levé části na skříni se nachází chinpokomon Gunrilla) a ze stolu seberte nahrávací zařízení, se kterým se vraťte zpět do komunitního centra South Parku. Tam předejte nahrávku a spolu s fotografií se vraťte za gothy (musíte mít na sobě jejich oblečení). Nakonec už jen zatancujte na jejich melodii tím, že budete mačkat tlačítka po vzoru her Guitar Hero či Rockband a oni se k vám přidají, protože jste podle nich jednoduše cool. Následně se vraťte do pevnosti Kupa Keep nebo k elfům a vyberte si na čí stranu se přidáte (volba je pouze na vás Cartma a lidé nebo Kyle a elfové). Poté vylezte na věž/strom, kde použijete svůj mobil a budete povýšeni do hodnosti Commander Douchebag.

007 008

Attack the School

Boční stranou vstupte na dvorek, s pomocí paladina vylečte zraněného Petea a ten vám otevře dveře do školy (za elfy musíte použít Jimmyho a boční vchod pro postižené). Vstupte do kuchyně (v troubě se nachází chinpokomon), odtud přes jídelnu na chodbu a větrací šachtou prolezte na druhou stranu, kde zničte trojici nepřátel. Následně použijte Cup-A-Spell na dvě pochodně, které se nachází po stranách barikády a uvolněte si tak cestu do další chodby. Jděte doleva, sestřelte stropní kryt větrací šachty a pomocí sondy se do ní přeneste. Na opačném konci vylezte ven, střelte do kabelu držící osvětlení a slezte po něm dolů, kde se vypořádejte s nepřáteli.

009 010

Dveřmi vzadu zamiřte do suterénu, kde se setkáte s Cartmanem/Kylem a také s Nazi zombie zrzky, které musíte zlikvidovat. V další části vylezte po žebříku nahoru, zastavte přívod vody a prolezte větrací šachtou na druhou stranu, kde použijte Cup-A-Spell na hořící panel, jakmile se k němu přiblíží jeden ze zrzků. Poté se vraťte dolů, zničte potrubí a následně i paletu opřenou o klec. Vstupte do klece, vypněte přívod elektrického proudu a přeběhněte přes kaluž na druhou stranu, kde porazte posledního zrzka. Jděte dál, vyběhněte nahoru po schodech a opusťte suterén. Dvojitými dveřmi po vaší pravici vstupte do vstupní haly školy, zničte naprasklou desku napravo a pomocí sondy se přemístěte do horního patra.

011 012

Následně přeběhněte na druhou stranu, spusťte se po laně dolů a počkejte, až druhou barikádu zapálí jeden z hořících projektilů. Jakmile se to stane, tak ji pomocí prdu zničte celý a zlikvidujte zbylé nepřátele. Potom utíkejte k jednomu z katapultů a jeho aktivací zapálíte zátaras u vstupu do školy, který následně vyhoďte do povětří pomocí dragonshoutu. Jakmile vstoupí vaši přátelé do školy, tak vám Craig odemkne dveře v zadní části a vy budete moci pokračovat dál. V chodbě vás bude čekat souboj s Buttersem / Stanem, po jehož porážce si to namiřte o patro výš. Zachraňte své spolubojovníky (ve skříňce napravo najdete chinpokomona Pterdakena), pak pomozte i Billovi a Fossemu a doběhněte na konec chodby, kde vstupte do čtvrté třídy (Fourth Grade). Zde vás čeká souboj s Kylem / Cartmanem, po jehož skončení shlédněte animaci.

013 014

Go Back Home/Defeat the Underpants Gnomes

Vraťte se zpět domů a ulehněte do postele. Jakmile vás v noci napadnou gnómové, tak je porazte a ve zmenšené formě vlezte do zdi ve vašem pokoji. Projděte kolem pastičky na myši, aby vás nezabila a hned vzápětí zlikvidujte obří krysu. Prolezte ventilační šachtou, na druhé straně vylezte nahoru po kabelu a napravo sestřelte potrubí, které vám vytvoří cestu dál. Nahoře nejprve vylezte po dalším kabelu a poté střelte do dřevěného trámku nad vámi. Tím uvolníte růžovou hmotu a ta se dole zapálí.

015 016

Běžte doprava, bouchněte do potrubí a to při pádu zabije jednu krysu. Vraťte se zpět dolů, prdem a následnou detonací u ohně zabijte druhou krysu, až vám nakonec zůstane pouze ta třetí, která už v přímém střetu nebude žádný problém. Poté jděte doprava, vylezte po kabelu nahoru a skrz zásuvku vylezte ven, kde znovu narazíte na gnómy. Jakmile je porazíte, utíkejte k okraji komody, slezte dolů a na posteli porazte posledního gnóma. Poté se probudíte do třetího dne i s novou schopností Gnome Dust, která vám dovolí se dle potřeby zmenšovat.

017 018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..