0

Crash Bandicoot 3 Warped: Návod – Level 13: High Time

Level 13 High Time
Drahokamy Čirý (85 beden)
Fialový (plošina lebek)
Relikvie Safírová: 2:12:00
Zlatá: 1:04:10
Platinová: 0:56:93

Hned na začátku si dejte pozor na vezíry, kteří vrhají zápalné lahve z oken, vzadu vyskákejte po kobercích na střechu a dejte se doprava. Nechte se svézt kobercem, následně se vyhněte dalším zápalným lahvím a aktivujte první checkpoint (23/85 beden). Napravo se chytněte stropní mřížky, probojujte se přes nepřátele až na konec a seskočte na létající koberec. Poté jděte dál doprava a dostanete se k plošině, která vás zaveze do bonusové oblasti, kde můžete najít 19 beden.

Zpět po návratu do hlavní části utíkejte kupředu, skočte na koberec a po cestě dál automaticky seberte krystal. Hned jak přeskočíte na pevnou zem, tak aktivujte druhý checkpoint (55/85 beden) a pokračujte až k odrazovým bednám u stěny. Vlevo od nich můžete vidět plošinku lebek, která je přístupná, pokud jste prozatím neumřeli, takže ji v každém případě využijte a nechte se odvést do skryté části této úrovně. Ta je opravdu těžká a skrývá hlavně hodně nástrah, kde se dá umřít.

Na jejím konci nicméně naleznete fialový drahokam, po jehož sebrání můžete ukončit level a nebo se nechat zabít a od checkpointu pokračovat dál, abyste získali i čirý drahokam. Od checkpointu v hlavní části tedy utíkejte znovu k odrazovým bednám a vyskákejte až nahoru na střechu. Po kobercích pokračujte dál, aktivujte třetí checkpoint (74/85 beden) a napravo zabijte muže, který po vás hází meče. Nakonec už se jen přes několik nepřátel a překážek až na konec úrovně, kde se vám za 85 beden odemkne i čirý drahokam.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..