Final Fantasy XV: Hlavní úkoly – A King´s Struggle

PS4 Xbox One

Quest: A King´s Struggle
Doporučený Level: 38
Odměna: 3 000 Exp

Poté, co si Noctis nasadí prsten Ring of Lucii, použijte nové kouzlo Death na démona Snagu a zabijte ho. Následně se vydejte kupředu, po levé straně aktivujte generátor a stejnou cestou běžte zpět k místu, kde jste tento úkol začínali. Za bednami napravo objevíte dveře, které otevřete tlačítkem na zdi. Chodbou doběhněte do místnosti, kde aktivujte druhý generátor a jděte zpět do hlavní chodby. Kousek dál na západ uvidíte po vaší pravici odbočku, kde otevřete další dveře a zamiřte po schodech nahoru do patra. Zde aktivujte pult, vraťte se po schodech dolů a vyzkoušejte si nové kouzlo Holy, které funguje jakou magický protiútok proti nepřátelům, jenž útočí zblízka. Z hlavní chodby zamiřte průchodem na jih, zastavte se v noclehárně, kde si můžete odpočinout a manuálně uložit hru a hned jak ji opustíte, tak jděte chodbou nalevo. Zde se přes malé nádvoří probojujte dál, doběhněte k výtahu, ze kterého vystoupí 3 Snaga démoni a po jejich likvidaci vyjeďte nahoru. Chodbami pokračujte k místu, kde uvidíte Ardyna a prvního Rogue Axemana.

Toho buď můžete zabít, nebo se mu vyhnout a schovat se do průrvy ve zdi. Na rozcestí se vydejte doleva (tuto chodbu využil i Ardyn) a dostanete se na další rozcestí. Z něj pokračujte pravou cestou do místnosti s bezpečnostní kartou a po jejím získání se vydejte k vyznačeným dveřím A-01, kterými se vydejte dál. Dostanete se do centrální místnosti s propojovací komorou. Vstupte do ní a jedinými dveřmi, které jsou otevřené (ty nalevo), zamiřte dál. Vydejte se kolem mrtvol dál a po chvíli uvidíte Prompta. Vydejte se za ním a stáhne vás k zemi Shock Trooper, kterému se vysmekněte mačkáním akčního tlačítka. Nyní se chodbami protáhněte přes Axemany až ke dveřím A-02, kde zjistíte, že nemáte potřebná oprávnění. Vydejte se tedy do místnosti na jihozápadě, pomocí počítače upgradujte svou kartou na úroveň 2 a následně ji použijte na dveře. Vyběhněte po schodech nahoru, doběhněte až k mříži, za kterou vidíte Prompta a dejte se doleva. Na dalším rozcestí vstupte do místnosti napravo, protáhněte se úzkou uličkou a napadne vás pavoučí monstrum Uttu.

Rychle používejte Death, případně counterujte útoky pomocí Holy a po její likvidaci se dostaňte průchodem mezi bednami k Promptovi. Na místě bohužel zjistíte, že se jednalo o další Ardynův klam, takže si ve stroji upgradujte přístupovou kartu na úroveň 3 a otevřete dveře. Nyní se vraťte cestou nazpět do centrální místnosti a nově otevřenými dveřmi nalevo zamiřte k výtahu, který vás vyveze do další části. Zamiřte k centrálnímu výtahu, který ovšem nebude funkční a tak se vám vyznačí operační panel na konci lávky, ke kterému nemáte tu správnou kartu. Velkými vraty zamiřte do hangáru východně od vás, kde se nachází velmi silné monstrum Gargantua, které lze zabít i pomocí Death, pokud máte zásobu Etherů. Trik spočívá v tom, že půjdete doleva od něj a do úzké uličky s bednami, kde na vás moc nemůže, pokud zrovna nepoužije gravitační kouzlo. Touto cestou pokračujte dál, dostaňte se až k malému nákladnímu výtahu a ten vás vyveze o patro výš, kde na kontrolním panelu objevíte Generator Keycard. S ní se vraťte zpět k centrálnímu výtahu, použijte ji na konzoli a tím dokončete úkol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..