Final Fantasy XV: Kompletní průvodce

PS4 Xbox One

Kompletní rozdělovník na 15. díl skvělého JPRG Final Fantasy, kterého podle mnohých vrátilo dávno zašlý lesk této sérii. Pro případné doplnění sekci pište do komentářů.

 1. Tipy do začátku hry
 2. Návod (Hlavní úkoly)
 3. Vedlejší úkoly
 4. Ascension (Schopnosti)
 5. Elemancy (Magie)
 6. Zbraně
 7. Vybavení
 8. Postavy
 9. Lovy (Bounty Hunts)
 10. Summoni
 11. Pokrmy a recepty
 12. Ingredience
 13. Ryby – Přehled a kompletní informace

17 thoughts on “Final Fantasy XV: Kompletní průvodce

 1. Ahoj, díky moc za návod na FF XV. Stránek s návody v angličtině je spousta, ale se svojí angličtinou jsem za tenhle český moc vděčný. Už jsem sem párkrát musel nahlédnout, a zatím mi to vždy pomohlo. Jen na jednu věc se chci zeptat. Noctis si stále stěžuje, že ho něco bolí, a Gladius ho okřikuje. Nemám u něj ale žádnou ikonu nejakeho zranění, takže nepomůže léčení, ani přespání, prostě nic. Nevíš prosím o co jde? Diky

  1. ahoj, díky za milá slova.

   k problému: Noctis má být charakterově trošku ukňouraný princ, zatímco Gladio je ten “ochránce”, takže mu prostě říká, ať si nestěžuj. Víš jak to je i doma… a mě bolí záda, mě bolí tohle tamto, ale nic s  tím třeba neděláš…tak nějak je to i ve hře :).

   1. Aha, díky za vysvětlení, nebudu si ho tedy, kňourala, všímat. 😉
    Jinak už se moc těším, až návod dokončíš, včetně těch dalších sekcí, protože ne všechny věci a principy ve hře jsou mi úplně jasné. Vím, že to bude nějakou dobu trvat, ale FF není hra na chvíli. 🙂

    1. Ahoj, ještě jednou díky. No včera jsem nahodil kapitolu 6 z hlavního návodu, dnes nahazuju 7ku. A do večera přibude ještě 8má kapitola včetně několika vedlejších úkolů… ty nahazuju průběžně a je jich pěkná řádka…Zároveň během dneška budu připravovat Ascension stromy jednotlivých kategorií.

 2. Ahoj, přísahal bych, že jsem tu viděl i přehled lovů, ale teď ho nemůžu najít, odkaz na Lovy (Bounty Hunt) není aktivní. Aktivní jsou pouze odkazy na hlavní a vedlejší úkoly.

 3. Ahoj,
  neplánuješ třeba přidat ještě nějakou sekci jako tipy a triky? Mohly by tam být třeba nějaké rady do začátku nebo tak.
  Díky

  1. Určitě bude. Tip: Když se zaregistruješ nebudeš pak vždy muset čekat na schválení a budeš mít svůj nick.

   Jinak tipy do začátku stopro tento týden.

 4. Zdravím. Začala jsem hrát FFXv na pc po jejím zveřejnění nyní v dubnu 2018. Vaše stránky jsem našla, když jsem hledala rady a určitě jsou velmi přínosné. A děkuji za ně. Chtěla bych se ale zeptat. Promto ve hře fotí, fotky se ukládají, ale nenašla jsem nikde nic, jak bych je mohla ze hry použít. Ani ve složkách hry jsem je nikde nenašla. Špatně hledám, nebo je to jen opravdu na použití ve hře?

  1. Ahoj, já takto bohužel fotky nesledoval vzhledem k tomu, že to dělám skrze externí zařízení vše ostatní je výrazně pomalejší, ale nepamatuji se, že by tam byla možnost ty fotky vytáhnout.

 5. Děkuji za odpověď, no tak jsem to vyřešila jinak. Ale je to škoda, že nemysleli na to, že by se to třeba hodilo z té hry dát do nějakého souboru. Jinak jsou záběry z té hry někdy opravdu perfektní a velmi kvalitní.

 6. Ahoj. Tak jsem FF XV dohrála do konce, budu ještě pokračovat. Úžasná hra. Ale proč píši. Hra mě baví a dělám ráda grafiku, nechceš pomoct zpracovat postavy a monstra? Budu si dělat sama pro sebe přehled a překládat do češtiny, tak kdyby byl zájem, mohla bych dát na využití i tady. Zdá se mi, že počítačová verze se liší od konzolové asi více úkoly – měla jsem questy i v Allisii i v Insomnii. Plno úkolů byť už mám level 83 ještě nemám ani dohráno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.