Final Fantasy XV: Kompletní průvodce

Kompletní rozdělovník na 15. díl skvělého JPRG Final Fantasy, kterého podle mnohých vrátilo dávno zašlý lesk této sérii. Pro případné doplnění sekci pište do komentářů.

 1. Návod (Hlavní úkoly)
 2. Vedlejší úkoly
 3. Ascension (Schopnosti)
 4. Elemancy (Magie)
 5. Zbraně
 6. Vybavení
 7. Postavy
 8. Lovy (Bounty Hunt)
 9. Summoni
 10. Jídlo a recepty

5 komentářů Final Fantasy XV: Kompletní průvodce:

 1. PetrM 10th Leden 2017 8:00 am

  Ahoj, díky moc za návod na FF XV. Stránek s návody v angličtině je spousta, ale se svojí angličtinou jsem za tenhle český moc vděčný. Už jsem sem párkrát musel nahlédnout, a zatím mi to vždy pomohlo. Jen na jednu věc se chci zeptat. Noctis si stále stěžuje, že ho něco bolí, a Gladius ho okřikuje. Nemám u něj ale žádnou ikonu nejakeho zranění, takže nepomůže léčení, ani přespání, prostě nic. Nevíš prosím o co jde? Diky

  • xDante1986 11th Leden 2017 7:42 pm

   ahoj, díky za milá slova.

   k problému: Noctis má být charakterově trošku ukňouraný princ, zatímco Gladio je ten „ochránce“, takže mu prostě říká, ať si nestěžuj. Víš jak to je i doma… a mě bolí záda, mě bolí tohle tamto, ale nic s  tím třeba neděláš…tak nějak je to i ve hře :).

   • Petr 14th Leden 2017 12:23 am

    Aha, díky za vysvětlení, nebudu si ho tedy, kňourala, všímat. 😉
    Jinak už se moc těším, až návod dokončíš, včetně těch dalších sekcí, protože ne všechny věci a principy ve hře jsou mi úplně jasné. Vím, že to bude nějakou dobu trvat, ale FF není hra na chvíli. 🙂

    • xDante1986 14th Leden 2017 10:34 am

     Ahoj, ještě jednou díky. No včera jsem nahodil kapitolu 6 z hlavního návodu, dnes nahazuju 7ku. A do večera přibude ještě 8má kapitola včetně několika vedlejších úkolů… ty nahazuju průběžně a je jich pěkná řádka…Zároveň během dneška budu připravovat Ascension stromy jednotlivých kategorií.

     • Petr 15th Leden 2017 5:08 pm

      Tak to bude paráda, už se nemůžu dočkat.
      Skvělá práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.