Final Fantasy XV: Vedlejší úkoly – Friends of a Feather

PS4 Xbox One

Quest: Friends of a Feather
Doporučený Level: 15
Zadání: Na začátku kapitoly 3 vás Prompto požádá, zda se zajedete podívat do Wiz Chocobo Post, stačí s ním souhlasit a úkol započne.
Odměna: 1 500 Exp, Chocobo Whistle

Nasedněte do auta, vydejte se na jih do Malacchi Hills a promluvte si s majitelem obchodu, od kterého se dozvíte, že je pronájem Chocobů pozastaven kvůli honu na monstrum Deadeye. Znovu si s majitelem promluvte, přijměte lov A Behemoth Undertaking a vyběhněte před Wiz Chocobo Post. Dejte se doleva kolem plotu a zamiřte si to do vyznačené lokace, kde vstoupíte do lokace The Nebula Woods. Projděte úzkými uličkami kupředu, následujte stopy v okolí a dostanete se do úzké chodby, kde budete sledovat Gladioluse až k prvnímu střetu s Behemothem Deadeye.

Pokračujte dál a dostanete se do části, kde ho musíte sledovat. Neustále držte X, schovávejte se za skály a sledujte ho, aniž byste se prozradili. Na konci cesty se protáhněte mezi skalami, nasajte z úložiště ohnivou esenci a vytvořte si kouzlo Fire. To použijte při střetu s Behemothem a odpalte mu barely s olejem poblíž těla, přičemž zbylé poškození mu zasaďte skrze Promptovu techniku Piercer. Po zabití Deadeye opusťte jeho doupě dírou ve skále a vraťte se zpět do Chocobo Postu, kde informujte o zabití monstra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.