Resident Evil 4: Assignment Ada Návod

PS4 Xbox One

Kolem skal doběhněte k rozcestí, dejte se doprava přes dřevěnou lávku a doběhněte do tábora. Ten vyčistěte od nepřátel, včetně JJ a posbírejte všechny zásoby v podobě munice, rostlin a spreje první pomoci. Vyběhněte po schodech nahoru, proběhněte tunelem k žebříku a vylezte po něm nahoru. Nyní se prostřílejte do pevnosti stejně jako Leon a tam zjistíte, že jsou dveře zamčené.

20160920064003 20160920064312

Vylezte tedy nahoru po žebříku a ventilační šachtou se protáhněte dovnitř. Nyní musíte podle mapy (hvězdičky) najít a sesbírat první čtyři vzorky Las Plagas. Po sebrání 4. vzorku v laboratořích se spustí poplach, který vypněte na počítači a utíkejte si pro pátý vzorek ke komunikační věži. Jakmile vás napadne Krauser, tak v inventáři oddělejte ze sniperovky zaměřovač, vezměte ji do ruky a vyčkejte, až se k vám přiblíží a odkryje.

20160920070542 20160920070943

V tu chvíli do něj začněte pálit, počkejte, až odskočí a celý postup opakujte, dokud neuteče. V případě, že by vám došly náboje do sniperovky, tak si vezměte samopal a zaměřte se mu na nohy, protože tam se nedokáže vykrýt a vy ho tak relativně snadno dostanete do kolen. Pak už si jen vezměte poslední vzorek Las Plagas, vyjeďte výtahem nahoru a vstupte do komunikační věže, kde si přivolejte vrtulník, čímž vaše druhé putování za Adu Wong skončí.

20160920075936 20160920081246

5 thoughts on “Resident Evil 4: Assignment Ada Návod

  1. Tak včera jsem pokořil i tento bonus, kde mi dal tedy trochu zabrat ten Krauser, ale za boha mi nešel oddělit zaměřovač od sniperovky, i když jsem zaměřovač vyhodil z inventáře, stále na sniperovce byl. Nakonec mi pomohl mix attacku v podobě – dávka ze sapíku, “říznutí nožem” a občas skrz zaměřovač šupa ze sniperovky. Jinak člověk tu lokace už znal, takže se tu lépe hráč vyzná, ale za Adu to bylo moc příjemné zpeštření. Hezký mininávod.

    1. RE4 je legenda a rád si ho dám znovu… stojí to za to. Musím říct, že s RE za poslední dobou jsem maximálně spokojený… Po pro mě hrozném RE6 přišel Revelations 2 a 7 :).

  2. Přesně tak! tato legenda stojí za to, nelituji ani korunky, byla to dobrá investice a zůstane to ve sbírce 🙂 Se sedmičkou zatím nemám zkušenosti, ale Revelations 2 byly naprosto boží! po zkušebním demu jsem musel nekompromisně koupit celou hru a užil jsem si to parádně 🙂 V RE4 mě čeká ještě Separate Ways a pak chci našetřit penízky na raketu s neomezeným střelivem, ale bude to mazec – stojí to mega :/

    1. jo ale stojí za to 🙂 k tomu RE REV2 jsem dělal taky návod… musel jsem tak mě to pohltilo… ještě se k tomu vrátím brzo ai … a dodělám medaile 🙂 Líbilo se mi propojení dvou světů…které jsou od sebe zhruba 1/2 roku navíc dvou postav, které musí kooperovat a navíc…jedna je vždy nenásilná 🙂

  3. Hraní za Barryho a Natálii – ♥♥♥ záležitost 🙂
    p.s. no tipuji, že ten mega našetřím tak ve třetině až v polovině hry, ale pak to bude jistě žrádlo 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.