2

Resident Evil 4: Separate Ways Návod

V této části najdete návod na všech 5 kapitol v extra scénáři Separate Ways, kde hrajete za Adu Wong a prožíváte momenty z hlavní hry, které v daných momentech řešila Ada. Režim odemknete po prvním dohrání hlavní kampaně a v případě, že Separate Ways dokončíte, tak získáte 2. speciální kostým, který se hodí pro hru na obtížnost Professional, protože je v něm Ashley nezranitelná a zároveň ji nepřátelé nemohou odnést pryč.

 1. Kapitola 1: Ring the Church Bell
 2. Kapitola 2: Rescue Luis
 3. Kapitola 3: Retrieve the Sample
 4. Kapitola 4: Stop Leon´s Assassination
 5. Kapitola 5: Obtain the Sample

xDante1986

2 Comments

 1. Ahoj, právě proto to tak dělám… dle mého jsou pořád psané návody lepší než videa… videa jsou lepší možná tak v 5% případů… jestli vůbec… jinak ne, bohužel nepochopím jak i někdo sbírá věci stylem, že hledím na video a pak to jdu hrát… to mi kdysi zkazilo dost hraní :).

  Jinak s Alanem Wakem jsi mě navnadil… chtěl bych návod taky zkompletovat možná se do toho pustím :).

 2. Tak dnes pokořen poslední bonus-Separate Ways, bylo to parádní hrát za Adu a líbilo se mi, jak i ve známých lokacích byly nepředvídatelní nepřátelé a nejednou jsem se pořádně lekl 😀
  Každopádně děkuji opět za perfektní a profesionálně stručný návod, sice jsem si věděl víceméně rady, ale v určitých situacích mi návod několikrát pomohl. Nedá se to srovnat s gameplay na youtube, kde člověk vidí jeden spoiler za druhým.
  Líbil se mi hodně závěr, kde v poslední půlhodince byl souboj s Keslerem, poté se Saddlerem, který mi dal párkrát na zadek, ale ve finále se mi osvědčily zkušenosti ze Sniper Elite a odstřelovačkou jsem ho asi na tucet přesných ran do kebule složil 🙂 Závěrečný akční běh na dvě minuty jsem si užíval s výbušným lukostřílem. Tato hra strčí svou celkovou délkou 90 % jiných her do kapsy. Semtam si budu rekreačně spořit na super-raketu,ale teď si dám oraz u letadel z ww2 a někdy později zase u RE1 nebo Alana Waka na přečtenou 🙂
  Thank you! Games forever!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..