0

Castlevania Order of Ecclesia: Návod – Část 1: Ecclesia, Monastery a Ruvas Forest

Ecclesia

Po rozmluvě s Albusem vyskákejte nahoru a vstupte do zdobených dveří po pravé straně. Následně shlédněte animaci s Barlowem a Albusem a jakmile budete moci Shanou ovládat, tak zmáčkněte šipku ↑ a absorbujte rapier glyph Confodere. Potom si ho nastavte v menu na tlačítka X a Y, vyzkoušejte si na učiteli nové schopnosti a vydejte se do místnosti napravo. Probojujte se až do úzké věže, kde jste začínali (v místnosti napravo si můžete uložit hru) a seskočte dolů. Jděte stále na západ a přemístěte se do kláštera.

002 003 005

Monastery

Jděte na východ, vstupte do kláštera a probojujte se do věže. Z ní se vydejte nejprve dál doprava až k teleportu a následně zpět. Vyskákejte nahoru, jděte doleva a po chvíli najdete Magnes glyph. S jeho pomocí vyskákejte nahoru a vstupte do alchymistické laboratoře vpravo. V jejím středu rozbijte sochu, vysajte glyph a jděte do další chodby. Tam si ze zlaté bedny vezměte relikvii Book of Spirits, díky které se vám budou na obrazovce ukazovat jména nepřátel a vydejte se na východ do věže.

001 004 007

Vystoupejte nahoru, běžte doleva a projděte dlouhou chodbou. Potom si uložte hru u savepointu nalevo, pomocí magnetického glyphu vyskočte nahoru a jděte doleva. Po nalezení dalšího teleportačního místa se vydejte na východ a narazíte na prvního bosse ve hře. Jakmile ho porazíte, tak jděte do místnosti napravo, promluvte si s Albusem a vraťte se na začátek klášteru, odkud se přesuňte do vesnice Wygol. Hned po příchodu do vesnice absorbujte napravo glyph Torpor, promluvte si s Nikolaiem a prohledejte okolní domy. Potom jděte zpět na začátek této části a odcestujte do lokace Ruvas Forest.

006 013 001

Ruvas Forest

Jděte na východ, jakmile narazíte na sochu, tak jí rozbijte a seberte hammer glyph s názvem Macir. Poté jděte stále doprava až na konec této lokace a vstupte do Kalidus Channel.

001d 002 003

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..