0

Castlevania Order of Ecclesia: Návod – Část 2: Kalidus Channel, Minera Prison Island a Lighthouse

Kalidus Channel

Přeskákejte po bednách a plošinách ve vodě dál na východ a vstupte do tunelu. Absorbujte glyph a promluvte si s Jacobem, který vlastní obchod ve vesnici Wygol. Ze země seberte magický tiket, díky kterému se můžete automaticky přesunout do vesnice a pokračujte na východ. Uložte si hru a dojděte až na otevřené prostranství. Přeskákejte po dalších bednách až na konec a vstupte na vězeňský ostrov.

001da 003 004

Minera Prison Island

Jděte doprava, vstupte na nádvoří věznice a setkáte se s 2. bossem (Giant Skeleton). Nejlépe se mi na něj osvědčil hammer glyph. Až ho porazíte, tak pokračujte doprava do hlavní budovy a v místnosti napravo si uložte hru. Věží vyskákejte nahoru, dejte se doprava k celám a na konci vstupte do další věže. Sejděte dolů, přejděte přes malý můstek spojující budovy věznice a vstupte do druhé části. Seskákejte dolů, vstupte do chodby nalevo a na konci si vezměte z bedny Hp Up Max. Skrz podlahu seskočte o patro níž, v místnosti nalevo aktivujte teleport a pokračujte na východ do laboratoře, kde se setkáte s Albusem. Jakmile vás vyzve, tak vysajte glyph Dominus Hatred. Poté se vydejte dál na východ, vyhněte se pastím a v místnosti na konci absorbujte glyph, čímž osvobodíte léčitele z vesnice.

001 002 005

Jděte do předešlé chodby, vyskákejte po plošinkách nahoru a utíkejte na západ do věže. Vyskákejte nahoru, z bedny nalevo si vezměte Protect Ring a přes můstek zamiřte dál. Vyběhněte po první části schodiště, v místnosti napravo si uložte hru a následně pomocí magnetického glyphu pokračujte v cestě nahoru. Proběhněte úsekem s celami a seběhněte do spodní části věže. Rozbijte sochu, uzměte si glyph Falcis a projděte dveřmi nalevo. Dejte si pozor na elektrické výboje, protáhněte se chodbou na konec a získáte glyph Vol Fulgur. Nyní se vydejte na cestu zpět, vyskákejte po schodech o patro výš a nalevo si aktivujte další teleport. Až tak učiníte, tak zamiřte na východ a vstupte na nádvoří. Pokud možno vyhněte se světlometům, doběhněte až k zlaté truhle, ve které najdete Glyph Sleeve a na mapě se vydejte směrem k majáku.

007 008 010

Lighthouse

Jděte doprava, pomocí železných bodů se dostaňte přes podlahu s ostny a vstupte do majáku. Vyskákejte po plošinkách nahoru a budete napadeni dalším bossem (Bachyura). Dostaňte se co nejvýše to půjde, zůstaňte přikrčeni na spodní plošince na levé straně majáku a odsud mlaťte do kraba (nejlépe kladivem). Jakmile ho dostatečně zraníte, tak rozbijte strop a budete moci pokračovat dál v cestě nahoru. Tento postup opakujte, dokud se nedostanete úplně nahoru k výtahu, který má ve spodní části ostny. Otvorem na boku vyskočte nahoru, vstupte do něj a zmáčkněte šipku ↓. Shlédněte sekvenci, v níž kraba zabijete a vyjeďte výtahem zpět nahoru. Jednou z chodeb se dostaňte až do nejvyšší části, absorbujte glyph Luminatio a vraťte se zpět dolů. Vydejte se doprava, sejděte dolů a zachraňte vesničana, který se jmenuje Eugen. Poté si ve vedlejší místnosti vezměte Serpent Scale, díky kterému se můžete pohybovat pod vodou a zamiřte do oblasti Kalidus Channel, kde se nechejte přemístit do malé jeskyně v jihovýchodní části mapy.

001 002 007

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..