0

Castlevania Order of Ecclesia: Návod – Část 3: Kalidus Channel (Rev), Tymeo Mountains a Misty Forest Road

Kalidus Channel (Revisited)

Jděte doleva, skočte do vody a probojujte se co nejdál na západ. Vystoupejte věží nahoru a vstupte do podvodní jeskyně vpravo. Z ní vedou dvě cesty směrem na východ. Nejprve se vydejte tou spodní, abyste objevili teleport a následně tou horní. Vyskákejte věží až úplně nahoru a jděte do doleva. Chodbou se dostaňte do další věže, sneste se dolů a západní chodbou pokračujte k savepointu, kde si uložte hru. Potom se dejte dál doleva, seskočte do spodní části a v pravém spodním rohu rozbijte sochu, ze které získáte Scutum (štítový glyph). Pokračujte na západ, dojděte do malé jeskyně, ve které jsou v pozadí vidět lebky a z ní pak do jeskyně nalevo. Hned jak do vstoupíte, tak seskočte dolů, jděte doprava a objevíte vrak lodi. Dostaňte se do vnitřní části, pokračujte dál a dojdete do jeskyně, kde najdete Monicu. Jakmile ji osvobodíte, tak se vraťte zpět do velké jeskyně (ta nalevo od vraku lodi) a jděte na západ. Po chvíli se dostanete na mapu světa, kde se objeví nová lokace.

001 006 007

Tymeo Mountains

Jděte doleva, přejděte přes můstek a vyskákejte po žebřících o dvě patra nahoru. Jedinými dveřmi na levé straně se vydejte dál, projděte chodbou a vstupte do jeskyně. Zabijte golemy, vyskočte na malý kopeček a dejte si pozor na padající krápníky. Po nich přeskákejte co nejdál doleva a dostaňte se o patro výše. Potom vyskákejte věží nahoru vstupte do jeskyně vpravo a pomocí magnetického glyphu pokračujte dál na východ (dejte si pozor na ostny na podlaze). Dojděte k provazovému můstku, po žebřících se dostaňte o dvě patra výš a v místnosti napravo osvoboďte další vesničanku. Pokračujte věží o další patro, nalevo si aktivujte teleport a jedinou možnou cestou zamiřte do temného lesa. Nejprve se vydejte spodní cestou do doupěte pavouků, přivlastněte si další glyph ukrývající se v soše a teprve pak horní cestou, která vás zavede na konec této části.

003 004 005

Misty Forest Road

Jděte po zamlžené cestě na západ a dojděte do jeskyně. Rozbijte sochu, vezměte si glyph Vol Macir a východem vlevo nahoře zamiřte dál. Nyní už jen utíkejte stále na západ a dostanete se na konec cesty, která ústí do jeskyně kostlivců.

002 003 004

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..