0

Pokémon Diamond (Pearl): Návod – Část 2: Cobble a Fen Badge

Cobble Badge

Jděte k budově severně od pokécentra, pomocí Cut rozsekněte stromky a vstupte do doupěte týmu Galactic. Probojujte se do nejvyššího patra, porazte velitelku Jupiter a promluvte si s majitelem obchodu. Pak opusťte budovu, jděte do obchodu s koly (jižně od pokécentra) a promluvte si znovu s majitelem. Za jeho záchranu dostanete kolo. Nyní se vydejte do domku napravo od pokécentra a promluvte si s mužem. Po obdržení Explorer Kitu se vydejte na jih města a vstupte do budovy. Uvnitř si promluvte se spolupracovníkem profesora Rowana a pokud jste viděli alespoň 35 pokémonů, tak dostanete jako odměnu Exp. Share. Potom opusťte druhým vchodem dům, po Route 206 dojeďte do domku a projděte jím do druhé části Route 206. Vydejte se na jih na Route 207, promluvte si s Dawn a získáte dva předměty. Jděte dál na východ a vstupte do jeskyně Mt. Coronet. Tou se jen probojujte na druhou stranu a dostanete se na Route 208.

Zde si dle libosti zabojujte s ostatními trenéry, utíkejte na východ a vstupte do Hearthome City. Jděte kousek doprava, promluvte si s dívkou, které zadržíte pokémona a pokračujte do centra města. Vylečte si vaše pokémony, utíkejte ke kopulovité budově na severu (Contest Hall) a promluvte si s dívkou s fialovými vlasy, která se představí jako Fantina. Vstupte do budovy a dostanete Glitter Powder a Tuxedo. Pak budovu opusťte, jděte na jih a utkejte se s vaším přítelem Barrym. Po jeho porážce pokračujte do jihovýchodního rohu města a promluvte si s dřevorubcem. Na jeho otázku mu odpovězte ano a pokud máte alespoň jedno místo pro pokémona volné, tak dostanete vajíčko, ze kterého se časem vylíhne Happiny. Pak vstupte do budovy napravo a pokračujte na Route 209. Na spodním molu si promluvte s rybářem a získáte Good Rod, díky kterému budete moci chytat lepší vodní pokémony.

Pak přejděte po horním molu na druhou stranu, utkejte se s dvojčaty a utíkejte na sever této stezky, kde najdete Lost Tower. Vstupte útrob věže, probojujte se až do 5. patra a promluvte si s ženou nalevo. Po získání HM04 opusťte věž a pokračujte na sever do Solaceon Town. Ve městě toho moc zajímavého není, takže si vylečte pokémony a pokud chcete, tak se vydejte na východ do lokace Solaceon Ruins. V opačném případě pokračujte jako já na sever na Route 210. Probijte se ke kafé baru na severu a uvnitř si nakupte Moomoo Milk, které vyléčí 100 HP vašemu pokémonovi. Potom bar opusťte a pokračujte na Route 215 na východ. Tady se jedinou možnou cestou dostaňte do jihovýchodní části stezky, podstupte souboj s dvěma slečnami a utíkejte do Veilstone City. Na nic nečekejte, zamiřte na místní stadión a před vchodem si promluvte s Dawn. Pak vstupte na stadión, porazte obyčejné trenéry a posunujte žluté zástěny tak, abyste si zprůchodnily cestu k šampiónce Maylene. Až ji porazíte, tak si vezměte další odznak a opusťte stadión.

Fen Badge

Před stadiónem si promluvte s Dawn, utíkejte za ní do SZ rohu města ke skladišti a pomozte ji v boji proti týmu Galactic. Pak vstupte do skladiště, seberte pokébal napravo a získáte techniku HM02 Fly, kterou přidělte jednomu z vašich pokémonů. Pomocí techniky fly se vraťte zpět do Hearthome City, jděte do JZ části a pokračujte na jih na Route 212. Pokračujte po cestě na jih, pak kousek doprava a následně na sever do Pokémon Mansion. Pokud chcete chytnout nějaké nové pokémony, tak jděte na sever do Trophy Garden. V opačném případě se vraťte na Route 212.

Pokračujte přes trávu na jih až do mokřin, odtud pak přes jezírko na východ až do bažin. Stále postupujte doprava a po chvíli dorazíte do Pastoria City. Utíkejte na sever města, vylečte si pokémony a zamiřte na místní stadión. Dle potřeby stoupejte na tlačítka, čímž vypustíte bazén a zlikvidujte všechny trenéry. Nakonec se utkejte se šampiónem Wakem, vyhrajte a opusťte stadión. Pak jděte na sever, vstupte do velké budovy a kupte si vstupenku do Great Marsh. Tam si promluvte s dívkou vpravo a získáte HM05 Defog.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..