0

Pokémon Diamond (Pearl): Návod – Část 3: Relic, Mine a Icicle Badge

Relic Badge

Opusťte budovu, promluvte si s členkou týmu Galactic napravo a ona uteče. Běžte za ní, znovu si s ní promluvte a pak porazte v souboji vašeho přítele Barryho. Až ho porazíte, tak pokračujte na východ na Route 213. Dojděte k pláži, jděte na jih a kolem skály (zde si promluvte s členkou Galactic týmu) se protáhněte na východní pláž. Pak vyběhněte po schodech nahoru a vstupte do hotelu. Pokud chcete, tak si promluvte s recepčním za pultem, odpočiňte si a zadním vchodem opusťte hotel. Pokračujte po cestě na sever do Valor Lakefront, vstupte do restaurace a podle potřeby si zabojujte (celkem dobré výdělky za souboje). Pak restauraci opusťte, jděte na východ ke schodišti a opět si promluvte dívkou. Pronásledujte ji kousek na sever a porazte v souboji. Pak jděte nahoru, od Cynthie získejte předměte Secret Potion a přes Route 214 zamiřte do Veilstone City. V pokécentru si vylečte pokémony, pak se vydejte do SZ části města a vstupte na stezku 215.

Z ní se vydejte na západ, až nakonec dorazíte na Route 210. Na Psyducky vedle kafé baru použijte lektvar od Cynthie, po rozhovoru s ní si vezměte Old Charm a uvolněnou cestou utíkejte stále dál na sever. V zamlžené oblasti použijte techniku Defog, kterou musíte přidělit některému z vašich pokémonů a utíkejte na severozápad až do městečka Celestic Town. Jděte do středu města, promluvte si s osobou před vchodem do jeskyně a porazte ji v souboji. Pak vstupte do jeskyně samotné, prozkoumejte malby na stěnách a od staré ženy získáte HM03 Surf. Nyní se vydejte pěšky nebo pomocí Fly zpět do Hearthome City a vstupte na stadión. Jelikož jsou na tomto stadiónu pokémoni z řad duchů, tak si vezměte nejlépe nějakého létajícího. Před každými dveřmi najdete ceduli s příkladem a pod ním je napsáno, které dveřmi odpovídají jakému číslu. Tímto způsobem si vždy vyberte dveře, kterými se máte vydat dál a dojděte k místní šampiónce Fantině. Jakmile ji porazíte, tak si seberte TM65 a opusťte stadión.

Mine Badge

Od Cynthie se dozvíte, že byste se měli vydat do Canalave City. Přidělte tedy některému z vašich pokémonů techniku Surf a vydejte se do Jubilife City. Tam zamiřte do severozápadní části města a vstupte na Route 218. Jděte na konec cesty, pomocí surfu se dostaňte na pevninu na západě a vstupte do Canalave City. Na severu si vylečte své pokémony v pokécentru, pak přejděte přes most a utkejte se s vaším kamarádem Barrym. Až ho porazíte, tak zamiřte na stadión, kde doporučuji používat vodní pokémony. Pomocí výtahů se dopracujte až k Byronovi, porazte ho a s novou TM91 a odznakem opusťte stadión.

Icicle Badge

Venku si promluvte s Barrym, sledujte ho do knihovny severně od stadiónu a v nejvyšším patře si promluvte s profesorem Rowanem. Pak knihovnu opusťte, odleťte do Pastoria City a východní cestou dojděte až do Valor Lakefront. Dojděte k místu, kde jste se předtím setkali se Cynthií (v severní části) a západní cestou pokračujte dál. Probojujte se až do jeskyně, kde porazte velitele Galactic týmu Saturna, následně opusťte jeskyni a leťte do Twinleak Town. Doma si odpočiňte, pak opusťte město a jděte na SZ k jezeru Verity. Dojděte až k Dawn, pomozte ji a porazte velitelku Mars. Nyní se vydejte do Mt. Coronet (z Celestic Town jděte na západ na Route 211 a odtud k pohoří) a vezměte si sebou pokémony, kteří mají schopnosti Strength, Defog, Surf a Rock Smash.

V jeskyni jděte na sever, odvalte pomocí Strength balvan a na konci cesty sestupte do zamlžené části jeskyně, kde použijte Defog. Utíkejte stále na sever, po schodišti vyběhněte nahoru a východem z jeskyně se dostanete na Route 216. Utíkejte na západ, pak na sever na Route 217 a proběhněte zasněženou oblastí až na sever k jezeru Acuity. Vstup přímo k jezeru bude zablokovaný dvěma členy Galactic týmu a tak se vydejte doprava a dojděte do Snowpoint City. Uzdravte si své pokémony a vyrazte na stadión. Zničte všechny sněhové koule, které vám brání v postupu (musíte vždy se sklouznout z krajů a narazit do nich) a pak uvolněnou cestou vyrazte za Candice. Porazte její pokémony, seberte odznak a TM72 a opusťte stadión.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..